Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dean Hall řekl v interviewu a následně potvrdit na Redditu, že DayZ Standalone Alpha verze vyjde do dvou měsícu. Přesné datum není známo. Vývojáři nechtěji být pod tlakem a také se musí ujistit, že centralní databaze zvládne nápor většího počtu hráčů.
    • Myslím, že ten nápor nebude větší, ale obrovský *4* Už ať je to tady !!!
  • spook.y
    Jak někde čtu, že to bude i na konzole tak začínám mít vždycky trošku strach(hlavně u her tohoto typu). Nemusí to dopadnou špatně, ale už to nemusí být ono. Na DayZ se těším hodně a doufám, že to dopadne dobře.
    • Inquisitor
      Ať je to klidně na konzole, ale hlavně aby tim nebyla ovlivněná pc verze.
      • No ale to je vyhoda ked sa najprv spravi PC verzia a potom sa oseka na potreby konzol.
  • No hlavně, aby to na úkor portu na konzole nezjednodušovali. DayZ mod je super hardcore, a tak by to mělo zůstat i v SA.
  • a kdy?
  • Jsem videl gameplay. Do prkynka asi jsem na tyto hry uz moc starej a pomalej. Prislo mi to jako zrychlenej film. Uplne to zabiji atmosku. Ubehana a uskakana strilecka.
    Dikybohu ze alespon Arma3 neni tak hyperaktivni ikdyz i tam mam obcas dojem jakoby ti vojaci jeli na koksu. *1*
    • Warriosparky
      Uběhaná a uskákaná střílečka? *8* Tak to hrál asi nějakej jouda. *1*
      • http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7DhZIe6-9v4
        • Warriosparky
          Tak je to E3 předváděčka, tak je jasný, že tam bude běhat jak pošuk, aby to bylo "zajímavý", a taky aby něco stihnul ukázat. Když se tam bude půl hodiny pomalu plížit, tak toho moc asi neukáže. *3*
  • pomerne stara novinka, ze ma plan portovat SA, pokud prodej prekroci milon kusu a MS se urcite pusti do vlastniho projektu ala DayZ - State of Decay jako prvni vlastovka s vysokou prodejnosti predcilo jejich ocekavani a nakonec je to dobre, zatim to vypada, ze SA neprekroci stin modu.
  • A datum vydania plneho DayZ bude kedy ? lebo to uz bolo planovane na jun a nič ...
    • Dean zadne oficialni datum neoznamil. Rekl pouze, ze vydani alfa verze v horizontu "few months". Takze kdo vi, mozna behem prazdnin, mozna pozdeji :)
  • Tyjo, co mi kamarád ukazoval Armu II s modem, tak bych to fakt nechtěl hrát s ovladačem.
    • jo arma to je úžasna simulace ovladani vojáka je skoro jak ovladat jadrovou ponorku, dokonce jsem slyšel že vojáci budou muset chodit i na záchod
      • aspon by bylo poradne vyuziti pro tu haldu toaletniho papiru, co se vali ve hre.
  • PC je pořád prioritou...jak hezké tohle slyšet, když na letošní E3 jsem slyšel pouze Nextgen konzole :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit