Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *11* *11* *11* *11* *11* *12* http://diskuse.2tiscali.cz/img/smile/12.gif *12* *8*
  • Škoda že jsem neměl tuhle recenzi k dispozici než jsem DCUO koupil. Hra je sice zábavná ale opravdu jen na chvilku, po čase Vám stereotyp questů a ta v článku zmíněná osamělost zkazí chuť platit měsíční poplatky. Ukládám teď DCUO k ledu a počkám až bude obsahově bohatší. *9*
  • Dobra recenze, diky. Snad jen jedina poznamka - "fashion friendly" uz je roky i LOTRO, ma svuj outfit system, takze zadna novinka..
  • Dobrá recenze. Díky. *3*
  • Co se mi nelíbí je, že teď poslední dobou nějak by ste chtěli mít F2P model. Ano je to fenomén. To teď u každý nový MMO hry budete chtít F2P? Budete chtít i F2P u toho novýho Star Wars? Nevim no. Já jsem prostě zastánce klasiky.
    • ano, F2P je zlo. hrál sem dvě hry který začínaly jako pay-to-play a později přešly na f2p v obou hrách f2p zlikvidovalo hratelnost ... sice díky tomu hry natáhly víc hráčů, ale v obou případech to dost poškodilo hratelnost (nový&placený obsah byl daleko důležitější než zachování vyváženosti a hratelnosti hry). po zkušenostech co mám, dneska už bych se do F2P hry nepustil a pokud některá z placených onlinovek co hraju přejde na F2P tak vybírám novou hru ...
    • f2p je zlo. na swtor se tesim ale jestli bude f2p tak jim na to hazu bobek. radsi platit pausal a nenechat se rusit neustalym dokupovanim cipovin
  • No, neřekl bych, že svět marvelu je absurdnější. Měl jsem za to, že absurdnější je právě D.C. Ale to záleží na názoru a na úhlu pohledu. Rozhodně je ale určitě zajímavější a takovou onlinovku se Spidermanem nebo Wolverinem bych si velice rád zahrál.
  • Dobra F2P alternativa je champions online. DCUO ma vyhodu v licenci ale ChO ma zase vyhodu v tom ze uz bezi dele nez rok takze je tam vic obsahu *4* osobne nemuzu poradne porovnavat protoze jsem DCUO nehral ale podle toho co sem vydel a youtube se mi zda bojovej system lepsi v ChO *4* ale je to jen muj subjektivni nazor *4*
    jinak dik a recenzi aspon muzu bejt klidnej ze sem udelal dobrou vec kdyz sem si zaplatil ChO *4*
    • Hral sem DCUO i CHo a bojovy system je v DCUO o hodne zabavnejsi, hra navic vtahne hned od zacatku, CHo je takove neslane nemastne....
      • ChO me chytlo a od ty doby nepustilo *3* takze "neslane nemastne" to bude pro tebe *4* z gameplay videi mi prijde DCUO az moc "konzoloidni" *1* (coz je pro mne minus *4* pro nekoho to muze bejt plus *4*) ale to se dalo ocekavat kdyz je to i na PS3 *4*
  • Pěkné počtení. *10*
    • Ten smajlík tam skočil náhodou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit