Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Trochu predrazene pre free to slash (play) hru ako uvadzaju vsade
  • Jack1947
    Můj kamarád ze školy řekl že to je sračka, já vím třeba nemá rád hry MOBA ale asi jde o lidi páč když prohrávají tak přece neodejdou od PC kuurva *10* to se přeci nedělá. Sice jsem to nehrál ale ani se mi to nelibí ale zkusím no. Dead Island není na mobu stavěný... je to FPS/TPS ale moba asi moc ne.

    *15*
  • Zakázal bych MOBA hry nebo bych dělal aspoň osvětu, že to lidi obírá jen o mozkové buňky a čas, kdyby tomu flákli rating aspoň 21, možná by s k této herní rakovině přistupovalo jinak. Do té doby ámen s PC- platformou, kde se tahle herní rakovina tak rychle rozšířila...
    • nepsal jsi tu někdy před 14 dny že táhneš do hajzlu? tak táhni
      • čau
  • Pay to Win kravina
    • zlatá Dota, do tý můžeš vrazit peněz kolik chceš a nezískáš ani tu sebemenší výhodu , ale docela by mě zajímalo, jestli si tim prodejem kloboučků na sebe ta hra dokáže vůbec vydělat, nebo Valve Dotu dotuje *4*
      • Si piš že dokáže. Ti lidi co přispívají ty modely do workshopu to mají jako normální práci a to myslím mají jen 30% z prodejů svého předmětu. Plus teď jak bude ten tunaj, tak z 10ti dolarů jde 2,50 na hlavní cenu a když je hlavní cena navýšena tak o 8,5 miliónu tak Valve na tom vydělalo 3* tak víc(25,5 miliónů)
        . Jasně musí něco utratit za ten turnaj samotný, ale i tak vydělávají stoprocentně si myslím.
        • díky za info, to je dost zajímavý, ale je jasný že tenhle obchodní model nemůže použít každý

          už se ví kolik bude prize money na letošním International?
          • Tak vzhledem k tomu, že se pořád vybírá se neví, ale bude to přes 10 melounů a grafy předpovídají, že to má skončit na 12cti. Cyborgmatt to dělal nějakou matematickou křivkou.
            • fíha, a to jsem si říkal že těch loňských 1,4 mega dolarů pro vítěze je masakr, Dendi si asi brzo pořídí první jachtu *1*
  • v tom MOBA žánru začíná být nějak narváno
  • Vem si radsi prasek...
  • Tohle ovládáni inovace není, už to má Bloodline Champions
    • Kr.Pa
      Přesně, a to je hra stará 3 roky, i Smite to má,
      • Jack1947
        No, neúplně jestli jsem to pochopil správně tady má člověk pořádnou celkovou kontrolu... v SMITE se sice sám hýbe ale to jak ůtočí je takové jiné ... drží levé tlačítko myši... i když souhlas tohle není moc inovativní.
  • no to si ho du trit stencl az z nej pude hlen a pak se pres okinko v novinovem stanku vystrikam ty stary kurve na tlamu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit