Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne ze by me to nejak zvlast sralo, ale trochu me to mrzi, 2ka byla sranda, a urcite si nebudu kupovat konzoli jen kvuli par hram, to si radsi koupim za tech par tisicovek novou grafiku do pececka. *3*
  • Radioaktivni_surikata
    No podle ukázky z konference Micro$oftu to nevypadá na nic až tak převratnýho. Graficky je Capcom naprosto vždy několik let za konkurencí, a nejinak tomu je evidentně i tady. Hra navíc vyjde jen pro Xbox One (ne, že by mě to až tak štvalo, ale bezvadná konzistence v režii M$, jednička Xbox only, dvojka multiplatformní, trojka Xbox only). Jedinou dobrou zprávou tak zůstává, že budou Xboxáři ušetřeni loadingů (wooow). Škoda, že tam nebyla taky dobrá zpráva pro mě *15*
    • No podle tvého komentáře to vypadá, že jsi zaslepenej PS (nebo PC) maniak co hází špínu i tam kde mu to stejně nikdo nežere :))
      • Radioaktivni_surikata
        Jste lidi chytlaví až to bolí a vymejšlíte kraviny, prej zaslepenej PS nebo PC maniak... Jasně, pravidelně flamuju a troluju za PC, protože PS ani nemám... Pche, blbost, je to řekl bych přesně naopak. Za poslední léta jsem neviděl žádnou technologicky vyspělou hru od Capcomu a u každýho Resident Evilu si už od dob čtyřky říkám, že si mohli dát na korunní značce víc záležet, protože to byl v danou dobu graficky vždy celkem podprůměr. Konkrétně u posledního Resident Evilu jsem si říkal, že některý textury musely pocházet ještě z dob PS2. Dead Rising 3 mi graficky nepřijde rozhodně dechberoucí, bohužel ani nadprůměrnej, což bych u nový generace konzolí nečekal. Přeci jen ten skok ve výkonu je docela velikej. Všudypřítomný lodaingy v Dead Rising 2 byly na PC vysloveně trapný, že to byla špatná hra jsem neřekl. A že to je opět Xbox exkluzivita mě zaráží, protože dvojka byla multiplatformní. Je to čirej výsměch do ksichtu všech fanoušků, který si nehodlají koupit Xbox 1. A ne, až tak mě to netrápí, ačkoliv jsem se u Dead Rising 2 bavil, nejsem si jistej, jestli bude trojka natolik revoluční, abych po ni prahnul. Přeci jen jsou to hry postavený na absurditě a objevování komickejch způsobů, jak zabít tisíce zombíků. A to se po čase chtě nechtě okouká...
        • residentevilfans
          Mas pravdu od 4 se resident riti do sracek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit