Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak to asi vyvojari nevedi ,ze kamerka u ps3 umi to sami,a da se a sam to pouzivam jako headset.kdyby chtel nekdo navod.podrobne popisu.nic tezkyho.
    • a je to pohodlnejsi.nemam nic v uchu.mam kamerku na televizi.a pohoda.vsak je delana na video cet.tak umi i headset a prikazi co reknu to zvladne taky.myslim ps3 kamerka.vazne dobra vec.mala lehce prenositelna.tak to nemusi jen pro kinect
  • Tak tohle bude Kure*sky zajímavé... *8* Nikdy jsem nic takového neovládal hlasem, ale vždycky jsem si to chtěl vyzkoušet. Tak už se na Dead Space 3 těším no. Pro mě to bude premiéra. *3*
  • Grandhalf
    To budou hodně dobrý číty u bossfajtů - CHCÍPNI TY ZMRDE , a boss chcípne ... *15*
  • No uz chyba len ovladanie penisom. Hrac si ho bude drzat v ruke a pohybom hore dole sa bude postava pohybovat a smer sa bude udavat natocenim penisu. Strelba sa bude iniciovat stahmi vajec, reload bude pohyb hore (k bruchu) a dole. Este by k tomu bodli nejake rukavice s funkcio force feedback ako na gamepadoch, takze pri zasahu to zacne patricne vybrovat. To su napady hodne investicie..ovladanie hlasom, pre boha kam to speje
  • JohnyTheZik
    Tak Carver vypada super.. Spravnej magor 8-)!
    Tenhle trailer je fakt paradni, tak jsem na to zvedavej.. tesim se porad.. DS1 i 2 jsou my srdcovky..
  • uz to vidim - vyskoci na me lurker a ja: "SHlT!" a Isacovi se objevi hnedej flek na pr*deli... -_-
  • To zas bude kktina, stejně jak z ME 3. Tam taky cpali podobnou retardovinu a stejně to nikoho nezajímalo. Vývojáři asi musejí číst příspěvky tady na games. tiscali protože se mě zdá že v poslední době mají hráče za úplné blbce.
    • MrSanta
      V tom případě musejí dělat hry přesně podle tvého gusta.
    • Pokud se zemerili na tve prispevky, tak by to tomu i odpovidalo no.
  • do Dead Space 4 mozno uz zapracuju podporu HeadTrackingu *4*
  • Dead Space 3 přijde s podporou hlasového ovládání a opět jej nebude možno hrát na počítači s nainstalovaným ovladačem G13 od firmy Logitech.
  • Jedna otázka...proč?
    • Pozrel som si trailer a uz chapem, preco si polozil tuto otazku...
    • Trisska
      Těžká otázka!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit