Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celej Dead Space je pro děti,kde jsou ty časy Silent Hill,Resident Evil (ne ty nový Disneyovky),ty hry prostě kladly nárok na hráče a nevedly vás za ručičku světelnou čárou nebo co to je...
  • Serie DS patří mezi moje top, přesto, že druhý díl byl více akční, tak mě hodně bavil a atmosféra taky nechyběla.Na třetí díl se též těšim, ale mám z toho asi stejný obavy jako většina.Jasně, kooperaci hrát nemusím, můžu si to projít sám, ale podle shlédnutých ukázek tomu přeci jen něco chybí.Navíc mě moc neláká zrovna v téhle hře střílení se s vojáky.
  • Veskoslav
    "Straší" by bylo lépší. Poslední strašidelnou hru, co byla strašidělná je pro mě předposlední Alan Wake (ten co vyšel na pc v roce 2011) Od té doby sraččky. RE série je mrtvá, SH už dlouho nevyšel, DS když vidím, jak to prozatím vypadá, tak se kloním taky na negativní hodnocení.
    • Máš pravdu, ale musím opravit, že AW vyšel v únoru 2012
      • Veskoslav
        Aha. Děkuji.
  • Už u dvojky jsem se nebál .... kooperace to zabila
    • USER47
      Kooperace je volitelná. Pokud pojedeš v singlu, žádná doprovodná NPC tam nebude.
    • Musím se přiznat, že já se už nebál ani u jedničky :-) Ale atmosféru to mělo velice dobrou a měla skvělou brutalitu, která tam nenásilně zapadla a dohrál jsem jí asi třikrát. Ale ta trojka... no nevím.
  • Psychotic
    Ohledně DS3 jsem dost skeptický, přidat do hororu víc akce a udržet kvalitu není snadné, Capcomu se to s Resident Evilem docela povedlo, uvidíme, jak se to podaří těmhle.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit