Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sakra, měl sem v plánu hru pořídit a tohle sem opravdu nečekal :/ Spidey ale na Steamu pořád je a krabicovka se dá koupit, ale Deadpool krabicovka u nás neni v prodeji tak jak si to má člověk teď pořídit jinak?

    A nejhorší je, že skoro všechno od Activisionu mělo tak 25% slevu -_- jo Deadpool měl víc to jo, ale třeba ten Spidey vůbec a Prototype 2 taky ne a nebo sem to nevychytal.
    • MickeyMutant
      "...Deadpool krabicovka u nás neni v prodeji tak jak si to má člověk teď pořídit jinak?"

      Jak asi?
      • Jack1947
        Clovek co cti moralni zasady , ma eticky kodex tak nijak. *3*
  • nejdříve fallout na gogu, ted marvelovské hry. plus ještě jedna hra zmizela i z knihoven uživatelů (nechce se mi hledat jméno). dále k tomu můžeme přidat politiku nintenda a problém s youtube právy a člověka napadne, že se současným zacházením s licencemi něco není v pořádku. vím, že tu míchám všechno možné dohromady, ale i tak se bojím, že digitální distribuce a celková současná politika prodeje her nabírá špatný směr. a dříve nebo později se budu bát o svou knihovničku na steamu.
    • ringmancz
      o knihovnu se nemusíš bát. Riddicka tam pořád mám a Homefront z Levelu, kterej vyšel až po odstranění ze steamu, taky. dokud je to v databázi/library, tak se nemusíš bát
    • Jack1947
      To je holt doba digitalni distribuce a toho pochybneho vlastnictvi. Kdy pokud nemame kopii vlastne defakto nekde na internetu neco mame. Mozna, jen dokud ta dana sluzba existuje nebo hra.
    • XorxoxTalarius
      Proto kupuju na GOGu a hry si zalohuju (teda ne, ale asi to udelam)
  • Deadpool je po herní stránce podprůměr. Co do humoru je to vysoký nadprůměr a jednoznačný argument proč si to zahrát. Deadpool, jako jediný superhrdina, který si uvědomuje, že je v komiksu, prostě nemá chybu :) Jsem rád, že jsem si jej stihl koupit ve slevě na Steamu.
  • Jack1947
    Velka skoda, hlavne posledni veta, ze zrejme jak Deadpool zacal tak i skoncil. Holt Spiderman byl a je uspesnejsi.
  • Výcuc her,které na Steamu nejsou http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=3071895
  • Opet se musim pozastavit nad vyberem novinky. Daleko vetsi potencial ma zprava o zmizeni Fallout her z GOG. Ma to hrdinu (polaci), z*ranyho zaporaka (BETHESDA/ZENIAMX), prostor pro spekulace (ty voleeee, to udelali protoze brzo ohlasej FAllout 4!!!). Ale ne, pissalke radsi sahne po postavicka v trapnejch elastacich...
    • XorxoxTalarius
      Jenze tahle zprava je stara.
      Jelikoz GOG uz sam rikal ze nekdo kupuje prava na prvni Fallouty a tak je nebudou moci dale prodavat (proto je taky rozdaval zdarma).
      To ze to koupila Bethesda je jenom update :)
  • What a shame. Chtěl jsem si počkat, až cena ještě klesne a pořídit si ho. Teď se na to buď vykašlu, nebo si pořídím hru z Piratebay - krabicovky už totiž nekupuju..
    • tak hold nakoupis v zatocepiratu kdyz marvel nechce alepson trosku snizit ztraty z vydani hry.. jejich blbost...
  • kubi-wan
    Doteď se mi nepovedlo zprovoznit X-Men Origins: Wolverine, takže možná dobře, že ty licence bude mít někdo jinej... Ovšem Spider-Mani mě bavili vždycky (ten poslední, Amazing Spider-Man obzvlášť).
    • Ono taky jestli problem nebude mezi zidli a klavesnici! *1* *1* *1*
      • kubi-wan
        Hry hraju už nějakej pátek, takže nejsem blbec. Ta hra se zkrátka nespustí, když má. A po celym dni hledání řešení na fórech a následnym zjištění, že řešení neni (nejsem sám, kdo má stejnem problém), jsem ztratil jakýkoliv iluze o vývojářích, který nejsou schopný dodat fungující produkt, za kterej jsem jim zaplatil penězma.
        Takže ne, problém neni mezi židlí a klávesnicí.
        • Hru X-Men Origins: Wolverine jsem hrál bez problémů a nemusel jsem řešit žádné problémy verze nebo snad hledání na fórech komu hra také nefunguje. Sand možná (je to dlouho co jsem hrál naposledy) jestli nebyl vydaný patch který opravoval chybu v launcheru... Ale to jen hádam, za to, když se povede Origins: Wolverine spustit dostává se hráči skvělého herního zážitku. Však jestli nezáleží na oblibě. pro někoho kdo je fanda Batmana nebo Supermana a celkově má radši DC comics asi nemá smysl přemlouvat na MARVEL.
  • MidnighT91
    Ta hra místy byla vtipná, třeba fackování wolverina jsem si užil, ale jinak byla totální většina vtipů přepálená až vyloženě trapná. Na amíky tenhle humor možná funguje ale to jsou američani, pro ty je vrchol zábavy když si můžou drtit koule a natáčet se u toho...
  • ringmancz
    to není poprvé, DLCčka k Ultimate Alliance 2 se taky potichu vytratily z PSN a XBL a hodně Marvel her se špatně shání i ve fyzické kopii a na ebayi se prodávají za ceny současných nových her

    je škoda že jsou ty hry takhle špatně licencovaný, zas takový braky to nejsou aby se toho po roce zbavovali

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit