Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no krasne to mozna vypada ale je to tezka nuda! jediny co tam de fakto delate je ze drzite W dopredu... tohle neni v zadnym pripade hra mozna tak virtualni prochazka po ostrove ale hra urcite ne
  • jindra.veliky
    ja z toho traileru vubec nepoznal o jakou zanrovou hru se jedna tak at jdou teda nekam... *6*
  • Amylee.Anderson
    Krásně to vypadá :)
  • Este si stale niekto mysli ze Source Engine je zly a nema co ponuknut? Tesim sa na tento mod. :)
  • Ocelot23
    To bude zdarma, když je to mod? Nebo to bude za nějákej peníz?
    • Měl by si zvednou svoje "reading skills":).
    • Vzhledem k tomu, že je to "komerční" mod, tak bohužel za peníze.
    • 10 dolarů, u nás přepočet na Eura. Měnu dodržují.
    • Mod verze(starsi) je volne ke stazeni.Tohle jsou ale zabery z komercni verze,ktera z prvotniho modu vychazi,jestli se nepletu.
  • Luxusni, uz prvotni mod byl hodne zajimavy a atmosfericky, na remake se tesim velice.
  • Fuha. *8* *14*
  • Odulin
    Líbí, do toho půjdu.
    • To nechápu, já ho kupoval komplet se všim vč. epizod za necelý 2€ a to bylo už někdy kolem 2009...
  • Ze bych si konecne koupil HL2 ?
    • Nevěřím, že si reálný nebo jen netrolluješ! Ne a ne a nevěřím! *8* *16*
    • No ta hra se vyplatí koupit i za plnou cenu *3*
    • Mam zlavove kupony na steam pre akukolvek hru od Valve. Zlavy su 33% a 10% a daju sa kombinovat.
      Ja pre ne vyuzitie nemam, vsetky hry od Valve uz mam...

      Ak mas Steam ucet, tak ti ich mozem venovat.
      Ak mas zaujem, napis mi na faitheater@gmail.com
      • ucho
        no neřekl bych, že se dají kombinovat...
        • Moja chyba, ja som si to pomylil - kupon sa da pouzit uz na hru v zlave.
          A to veru nie je to iste ako skombinovat dva kupony :-)

          Ospravedlnujem sa.
    • Veskoslav
      Nevím jak teď, ale já jsem kupoval HL2 někdy kolem 19.12 za 4,65 včetně všech epizod:)
  • Veskoslav
    Jak projížděl po té místnosti, tak mně zamrazilo, jako kdybych viděl Stalkera v lepší grafice.
    • Úplně to samý napadlo i mě :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit