Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád na to musím myslet, chtěl bych si založit restauraci u honvo. Ráno by se podávalo něco řidšího.
  • to byl jen britskej KS? nebo ten americkej? me to deleni KS prijde dost trapne a pro tvurce dost na prd kdyz nejde na ten US
  • Téhle hře přeju postavení na nohy a vydání. Už jen za nápad a výtvarný styl. Hodně mě zaujala.
  • walltar
    Co si myslíte, že dělá úspěšnou KS kampaň ... když si vemu Star citizena, Elite a podobné velké projekty. Jsou to jména? Nebo podstatně větší zastoupení v médiích? Protože mě příde, že kromě těch opravu celkých projektů to je hodně random.
    • exmaxx
      U těch velkých projektů jsou to jména a (v případě předělávek a pokračování) nostalgie. U menších to je podle mě náhoda.

      Pak hraje trochu roli cena - co dostaneš za příspěvek. Podobně jako slevy na steamu, i tady může platit, že míň $$$ od jednotlivce může znamenat daleko víc lidí a tím víc vybraných $$$ celkem.

      Osobně bych raději přispěl na nějaký projekt, který už je rozpracovaný a kde už jsou k dispozici nějaké in-game záběry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit