Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me jen mrzi, ze se nikdo neodhodlal i po tech letech udelat remake ci pokracovani Space Hulk: Vengeance of the Blood Angels z roku 1996, coz povazuji za absolutne nejlepsi titul z W40K a jednu z nejatmosferictejsich her,kterou jsem mel kdy moznost hrat. Ono je sice fajn mit predelavku stolni hry, jenze co z toho kdyz dle meho jiz existuje lepsi verze, ktera je navic freeware (i kdyz uz se jmenuje jinak kvuli problemum s lincenci) a zahrnuje i levelovani postav.

    Do toho FPS ? Co asi nabidne, ze by bezduche koseni hord vetrelcu v nadherne grafice ? Ja fakt netusim, proc nekdo opravdu nesahl po remaku neceho, co fungovalo bajecne, jen uz to na novych woknech clovek nerozjede. Perfektni Takticko-akcni FPS s limitovanym freeze timem a bez moznosti savovat behem mise, kde kazdy Terminator ma svou vlastni osobnost vstepenou vlastnim orginalnim hlasem a ti co behem kampane zarvou, jiz se v ni dale neobjevi. Do toho krom genestealeru co by protivnici - mutanti, magove ci Chaos Space Marines. Nic mi v zivote nenavodilo u klavesnice (snad jen jednicka AvP) tak silny adrenalinovy zazitek jako prave SH:VOTBA. Lec zda se, ze zrejme tento zazitek zustane asi vetsine priznivcu navzdy odepren. Skoda.
    • PS: ten Space Hulk klon, ktery diky GW musel stahnout veskere reference k WH40K se nyni jmenuje Alien Assault lze jej zdarma stahnout zde: http://www.teardown.se/
      • A proto jsem nekde na netu vystrachal verzi jeste pred stazenim referenci na W40k :)
      • PPS: jeste male ochutnavka - grafika je sice letita, ale myslim, ze i presto dost napovi.

        http://www.youtube.com/watch?v=dOFdKSdZq4w
  • Jack1947
    Zvedavy, na tuhle hru samozrejmne, jsem, i kdyz treba mi tolik serie Warhammer nerika , dobrou FPS (jakoukoli) si rad dam. Teda doufam ze bude dobra.
  • trochu oftopic ale nedavno jsem koukal na videa z dawn of war 2, a vyšel mod ktery pridava celou novou rasu grey knights! tak jestli o tom nekdo nevedel jako ja, mužete vyskoušet
    http://www.youtube.com/watch?v=z-ojA3F0wvA
  • no tak doufam ze to bude aspon o necem. Koukam ze se posledni space hulk lidem tady libil ale me prisel dost podprumernej, kampan o nicem, navrzeny mapy dost podprumerne ( tady ta hra vylozene ceka na komunitu) a kratka. Animace o nicem. Sem fanda w40k a proto bych chtel kvalitu a ne jen ze vyjde cokoliv s toudle nalepkou a budu nadsenej. Jinak sem rad ze ty kapituly stridaj a vytahujou i ty kery nemusej bejt tak znamy pro siroky publikum.
    • Co tim chceš říct, že Dark Angels jsou neznámá chapter? To snad ne?
      • Ultramarines 4ever *4* "Courage and Honour!" and "We March for Macragge!"
        • Zemri posluhovaci falesneho cisare!
    • stojí za to zmínit, že celá kampaň je komplet převzata z mission rulebooku ke 3. edici Space Hulku, mapy jsou čtvereček po čtverečku kompletně stejné jako ve stolní verzi (a rozhodně si nemyslím že jsou podprůměrně navržené) totéž mise, je to prostě okopírovaná kampaňová knížka se vším všudy. Jestli tedy autorům něco vytýkat tak pouze nedostatek invence a vlastních nápadů
  • ÁÁÁÁÁÁno, konečně Dark Angels.

    "Repent! For tomorrow you die!"
  • Snad to bude lepsi nez ta tahovka od kickstarter prolhancu.
    • XorxoxTalarius
      Jestli myslis Space Hulk tak se priprav na vtazeni do Warpu a nekonecna muka zpusobena Nurglem, pri kterych nikdy nezemres ...
      Space Hulk je proste prevedena deskovka na PC a to 1:1 ... nic vic, nic min ... pro mne jako Warhammer fanouska je to minimalne jednodussi nez si kupovat deskovku, kterou stejne nemam kam dat.
      • navíc to stejně byla limitka takže bys to musel shánět někde na ebay
      • tonnymontana
        harju figurkovou hru warhammer 40k a hra space hulk me zaujala:) podle me kazdeho kdo maluje modely chytla za srdce. jinak doporucuju ti si nejakou tu mensi armadu poridit, pocit z dobre namalovane figurky je k nezaplaceni:) ale je pravda ze je to pomerne narocny konicek na penize a pokud nebydlis nekde ve velkem meste jako ja tak i to dojizdeni do heren je problem. ale fakt to stoji zato jako celej vesmir warhammeru. *16* *16*
        • Kozy
          Hrozně bych si chtěl něco pořídit, kde je nejlepší výběr modelů?
        • asi blba otazka ale muze se clovek prijit treba jen tak podivat na hru nebo musi mit uz figurky? rad bych vedel jak komunita funguje aby mi na to pripadne doma nepadal prach. A jestli i pro uplnyho novacka je misto v tehle klubech
          • myslím že to není problém komunita je vždycky ráda když se rozroste o dalšího člena tak ti to vysvětlí, kouknout se samozřejmě můžeš a někde ti i půjčí zkušební armádu
        • XorxoxTalarius
          Z Warhammeru 40k (plus modely co se mi libili *2* ) mam 2k Bodu Space Marine Army (s Marneusem Kalgarem), 2k bodu Ork Army a z Warhammeru klasickeho mam klasickou Undead Army s Vlad Von Carsteinem a Zombie Dragonem za 2k bodu, dale mam High Elfy taky 2 k bodu ... plus opet dalsi jednotky :D
          Takze jednotek je dost :) Ale proste zbiram kvalitni Warhammer hry a cim vic to je jako Warhammer, tim jsem nadsenejsi :)

          Edit: jeste bych mel teda dodat ze by armady potrebovali silnou generalku (opravit, doplnit stavy)
          • tonnymontana
            púani tak to mas nadherne armady:) j a mam kompletni jen 2k skaveny jelikoz jsem predtim hral fantasy ale nejak jsem se preorientoval na 40k v poslednich letech:) 2k mam take marinaky ale planuju si poridit jeste jednu armadu. jinak mam hodne mensich armadek jak z fatasy tak 40k jako modelare me to hodne bavi:) kdyz jsem zacal delat airbrush poridil jsem si i nektere vetsi modely ciste na malovani a cekaji az se k nim rozroste nejaka ta armadka:)

            k tomu zacinani s warhammerem nikdy jsem to neresil jelikoz jsme zacal hrat az jsem si poridil armadu ale doporucuju si koupit ty starter sady, mate tam dve armady mensiho poctu + pravidla v cestine + kostky, metr. stoji to tusim kolem 1900 a jsou jak ze sveta fantasy tak 40k. pokud si chcete hru zkusit mam pocit ze v nekterych hernach maji armady na zapujceni. jinak pravidla doporucuji co nejvice nastudovat z pravidel ktere si koupite, je toho docela hodne a nevim zda by vam to nekdo x hodin vysvetloval v herne, nejlepsi bude kdyz se "nasprtate" a v herne se doptate na nejasnosti.

            paradni jsou taktez knizky, napriklad serie "ZABIJECI" vlastne pojednava o boji dvou hrdinu proti skavenum,drakum,demonum atd.. coz jsou vlastne armady:)

            pokud si nemuzete vybrat jakou armadu a zajima vas i jeji historie nejake texty najdete na anglicke wikipedii, sam mam z tama nekolik desitek vytistenych textu ktere ke pravidlum kazde armady jeste neco pridavaji.

            jeste se tu nekdo ptal kde koupit modely atd tak hod do googlu nebo seznamu pojem warhammer a neco ti to vyplivne, rid se klidne cenou ty modely jsou v krabicce jako treba modely letadel, pokud si chces poridit sve modely a rozhodnes se ze do starter sady nepujdes tak se priprav na koupi pravidel w40k,pravidel armady,modelu,stetcu,barev. pro zacatek to zase tak vhodne neni jelikoz jeste nevis s cim se ti bude hrat nejlepe a jaka armada ti nejvice sedne takze bych opravdu doporucil tu starter sadu za 1900 kde mas vsechno do zacatku a muzes si s kamaradem zahrat po nastudovani, zkompletovani a nabarveni :)
        • jj taky hraju 40k a Space Hulk mě taky baví, ale jenom hot seat, single proti AI je docela nudný, jestli to teda někoho u taktické tahovky překvapuje, chce to kámoše aby to bylo sranda *4*
  • Trochu se mi zvedl kufr kdyz jsem uvidel logo Cyanide Studio. Tyhle hosi uz toho dokurvily dost ( viz Game of Thrones). Ale Streumon mam rad a jejich e.y.e zboznuju tak snad jim to vyjde.
  • Tak tohle vypadá ovšem solidně, ale po relativně výbornejch proporcích astartes ve Space Marine, mi přijde že ty stehna má klasicky zbytečně tenký.
  • Beware the alien the mutant the heretic.
    • but in this case, mostly the alien

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit