Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No asi patřím mezi ty , které Shadowrun:Return docela zklamal (zvlášť, když jsem si tak oblíbil propracovanost verze ze SNES ) , protože svou podstatou zůstal na pomezí lineární adventury a tahovky. Hrál se dobře , ale současně v ničem nevynikal .
    Dragonfall jsem si koupil jen kvůli tomu abych věděl , kam se dokázali v hloubce mechanismů v jinak zajímavém a komunitě otevřeném epizodickém systému tvůrci z Harebrained (Proč jsem si asocioval zrovna Harbringed ? ) dostat ...
    No uvidíme hloubka hry je to co mne dokáže připoutat a přiznám se že mne nejvíc láká tahová složka hry . Takové tahové Syndicate s univerzem Shadowrunu a použitelnými vozidly .... to bych si nechal líbit .
  • vánoční slevy na steamu jsem letos vynechal, kromě právě shadowfall. já blb koupil jen dragonfall... no nic, snad brzy bude další sleva :)
  • Tak až tohle oznámení, pro mne znamená opravdové vánoce!
  • Keyz
    Super.
  • Na hru se těším, o to víc,že v Shadowrunu jsem do Hong Kongu nikdy nazvítal.

    A takový dodatek k té poznámce o dracích. Za těch X let hraní jsem pochopil jedno. Je třeba se o dracích dozvědět co nejvíc, aby se jim pak "člověk" mohl účinně vyhýbat.
    • Aneb - kryjte si záda, neplýtvejte municí a hlavně si nikdy nic nezačínejte s draky ;-)
      • Zatím jsem dokázal porušit všechny tři body. Hlavně to neplýtvat municí bylo většinou dost těžký...

        Pár hlášek:
        Poďme na tu horu, můžeme se tam rozhlédnout, je to strategický místo a... ... a dobře se odtamtud utíká.

        Rigger zkoumá okolí přes senzory svého auta a ptá se GM Je to žena, nebo člověk?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit