Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no mohli to demo udelat casove omezene, ale vsichni vime jak by to dopadlo (nejaky ciman by to za pul dne hacknul a odemknul celou hru)

    leda by to udelali casove omezene a nehacknutelne :D
    • no a bez dema jim to bude trvat puldne a jednu hodinu ... a na svete bude demo pro pulku sveta ..
  • no u Oblivionu by šel třeba udělat třeba jen tutorial, ten se k tomu vybízel, ale u takového Morra to už si neumím představit demo..
    • smejki
      onen tutorial ale vůbec neodpovídalduchu výsledné hry

      to už spíš by šel vzít tutorial z New Vegas, kde to byla celá jedna oblast světa
  • Nedokážu si moc dobře ani demo něčeho takovýho představit, tkaže mi to příjde logické..
  • smejki
    demo u TES je vážně dost těžko realizovatelné a pokud tak za cenu neúnosné porce člověkohodin
  • všechno de když se chce. jen se utápí ve vlastní ješitnosti.
    • Presne tak, reci jak to u sand-boxu nejde udelat si muzou s prominutim strcit nekam - vzpominate na demo k Two Worlds 1? - zhruba 2 km ctverec herniho sveta s nekolika ukoly a jednim mestem ( tusim ze Tharbakinem) uprostred. Krasne jsem si tehda na jeho zaklade hru vyzkousel a posleze zakoupil. Vsechno by slo, jen chtit.
  • Odulin
    Ne nečekal jsem nic jinýho. Stáhnu, uvidím jestli to šlape jak má, zjistím snad, že ju a je to. Půjde to i bez dema ;)
  • Torrenty budou. Můžou potom naplákat jak je na PC moc pirátů.
    • tak tak, muj pocitac uz neni nejnovejsi a vazne netusim jestli to rozbeham, jak moc se to bude sekat atd.. tudiz stahnu "zkusebni verzi" a pak se uvidi
      • WARNING:

        Thief III detected.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit