Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No musim vam rict, ze FIFA me velmi prekvapila.. Jsem zastance PES serie.. kazdy rok stahnu obe dema a porovnam co mi prijde lepsi.. a tenhle rok poprve rikam FIFA.. mluvim o PC verzi *5*
  • to M: na každý PES vycházejí neoficiální patche se správnými soupiskami, obličeji a kopačkami a tento doufám nebude výjimkou
  • Ohledně těch málo změn, přece si musí něco nechat na příští ročníky. Kdyby měli udělat poslední Fifu v historii, tak by to byla asi taková pecka, že bychom se z toho posadili.
  • Zkusil jsem demo FIFY 11 jak na PC tak Xbox360 a shrnuto: PC verze je FIFA 10 z XBOXu se samozrejme novym menu jako na konzolich a soucasnyma soupiskama. Xbox verze je klasicky vylepsena FIFA 10, zmen v hratelnosti je minimalne, stejne jako v nastavovani tymu, kde nejake Personality+ jsou je na okrasu. Ale kazdopadne nerikam, ze je to spatne, je to DOBRY, Fifu 10 mam hodne rad, ale tech zmen je minimalne, mi nerikejte ze za ten rok udela cely tym programatoru takhle malo zmen.

    Jeste jsem navic zkusil demo PES 2011 na PC a tohle je opravdu zajimavejsi z hlediska hratelnosti, protoze oproti PES 2010 je zde hromada zmen, ktere jdou v hratelnosti poznat! Takze PES 2011 je pro me daleko vice zajimavejsi a vetsi vyzva. Skoda jen stale nedostacujicich licenci...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit