Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ucho
    a zrovna tady nedáte reklamu na GOG, divný... :)
  • Paráda teším sa , dosť ma bavilo napr vo fable 3 rozhodovať za kráľa sú nejaké podobné hry? Democracy 3 si určite kúpim vďaka games :)
  • jsem zvedav na recenzi a gameplaye. Bavilo by mne to hrát (jako idealistickou pohádku). Samozrejme v praxi jsou demokraticti politici figurky dosazene financnimi skupinami na to aby pak rozkradali stat. takze to hrani bude mit trpkou prichut, tim spis ze v tehle oblasti delam
    • Harry_Styles
      vytíráš podlahu na ministerstvu? *1*
  • Democracy. To zní jako simulátor invaze USA do zemí třetího světa.
    • Moje centralni banka je lepsi nez tvoje.
  • Jack1947
    Nemusime uz brecet ze neni zadna Politicka hra, jedna se sem prave riti . *3*
  • XorxoxTalarius
    Zni zajimave, ale nez se odhodlam si to poridit tak pockam na recenzi, ktera snad bude konecne i informativni a dozvim se co ve hre jde a nejde delat a jak moc je komplexni A HLAVNE a to je nejdulezitejsi, jak moc je logicka
  • Keyz
    Hlavně aby vychytali bugy. Zde to bude zásadní i když stejně nenasimulují všechno možné.

    Ale na totalitní volbu jsem zvědav, jak to bude vypadat.
  • Hornbach----► Jupíípí jéé.
  • Bych zrušil volby a udělal jen nějakej turnament v týhle hře mezi předsedama jednotlivejch stran. *15*
    • volby jsou fajn institut, problem je že lide se o verejne veci nezajimaji a voli jen nahodne podle toho kdo se jim líbí na plagatu (to je stejna skupina lidi co hraje konzolove hry). inteligentni lide nechodi volit vubec
      • Jack1947
        Zase ? narazis schvalne na konzolisty... narazis na konzolisty a tim padem mne a jine urazis. *7*
        • kickasl
          vsak je to trol, tak si holt zvykni, ze na internetu najdes spoustu blbcu a trolu...
          • Jenže to aji u voleb ;)
        • jen jsem si rypnul ok? klidek *4*
          • Jack1947
            Ja jsem v klidu. ProZatim *3* .
    • Trisska
      Hm, to by asi nebylo moc spravedlivý, protože vítěze si musí určit lidé a ne nějaká hra. Já bych si rozhodně zvolila dobro, tedy ksčm.
      • A že se ti ta imperialistická hra "The Last of Us" líbí? :-D
      • dycky je mi lito když tydle role play trollove prestrelej . proste zdiskreditujou samy sebe. Uz je to nuda když pisou takovydle hovadiny.dalsi padlej troll
      • Jack1947
        To nemuzes myslet ani trollovite vazne. Ja bych zakazal chodit k volbam uplne, clovek akorat napomaha k okradani statu tedy i sebe.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit