Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak sem dohrál tuhle hru,dalo mi to 3 dny..ale hrál sem to jen večer,páč chodím do práce..čistý hraní asi 7 hodin celkem.abych řekl pravdu hra je docela krátká,a přitom by se na tom dalo vyřádit.Je to škoda,po finálovém souboji sem byl zklamán,že už je konec.Hrál sem to celé za Eradona(hraničáře)Nejvíc mi dal zabrat úkol v trpasličím městě,ubránit tu bráno před zničením 2 trollů.Souboje dobrý,ale krátká hra.za tu cenu si myslím,že toho mělo být víc!
  • Zhlédnul jsem věchno co mají na oficiálních stránkách a myslím, že to bude mít možná zajímavý potenciál pro coop hru po síti, ale je tam plno zásadních chyb (kouzla takhle naplno?!), který se snaží schovat za pár názvů a jmen z knih.

    Prostě zatím nejpovedenější hra kolem LOTRa je Bitva o Středozem a to pouze první díl.
  • Hehe, tak to střílení mága hůlkou jak z kulometu mě fakt pobavilo. Tohle bude asi zase dobrá hra co? *1*
  • autori tohohle dilka by zaslouzili zarazit Grond hluboko do riti :)
  • Se chtěli podobat dragon age 2 :D
  • Předem maximálně 4/10. Už podle toho "mága" si to s největší pravděpodobností nezahraju. Tohle tedy ne. A ikdyby to byl třeba baldurs gate.... takhle mág nekouzlí!!!!!
  • Tak ten mág, to je něco strašnýho... vzali moc doslova, že se mágovi občas říkiá prskavka :)
  • plne souhlasim to ma jako v ruce kulomet vkldal sem do toho tolik nadeji a pak tohle jen zas dalsi bezducha mlaticka s kouzelnou holi jako kulomet skoda
  • tak za tu mashine-gun hůlku by zasloužily přes držku...fakt to už je moc. To by se mi nelibilo v žadnej fantasy a navíc v Tolkienovi ?? to fakt dělaj amatéři co s trochou štěstí viděli tak filmy a o nějakou logiku Tolkienova světa ani nezavadily...magie v te klasicke podobě (firebally atd.) v tolkienovi prostě NENI, ikdyž chápu že když tam chtějí mít kouzelníka tak to nak udělat musí (ani ten kouzelník by tam neměl bejt správně ale budiž) ale proč takhle hrozně proboha...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit