Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Adventury som mal vzdy rad ale nie od Lucas Arts. Monkey Island bol mozno vtipny, ale prist na tu kopu sprostosti ktore tam mal clovek absolvovat bolo mission impossible. Nezabudnem na opicu v tvare francuzskeho kluca ktorou sa povolil srob na studni - kto toto vymyslel musel byt zhuleny jak prasa. Mam rad adventury ktore sa daju dat bez navodu ( Sanitarium, Beneath a Steel Sky, Space Questy ) a ktore si clovek uzije bez toho aby sa musel chytat za hlavu nad absolutnou debilitou programatorov.
  • Pro autorku článku: Upřímně, způsob řešení problému, jak se dostat do skrýše odboje, bych v recenzi zrovna neprozrazoval, nebo tam aspoň velkými písmeny připsal SPOILER ALERT!
    Tenhle úkol osobně považuju za jeden z nejsložitějších a nejoriginálnějších v celé hře. Nemít dohráno, asi by mě tahle informace z článku dost naštvala...
  • Keyz
    Nelogické kombinace předmětů mně vždy dost vadila.Nechápu proč tam blbci dávají.
    Hráč pak nemyslí ale zkouší všechno dohromady a čeká co bude.To raději obtížné logické hádanky.
    • Klobasor
      Je treba myslet "out of the box" ;)
    • Spades
      Vždycky mě štvalo, když v adventuře úplně chybí nějakej hint systém. Neříkám, aby to za tebe vyřešilo celou hádanku, ale prostě nějaké nakopnutí...
      Dobře je to udělané v Secret of Monkey Island Special Edition, kde zmáčknu H a dá mi to lehkou nápovědu, když to zmáčknu znova, dá mi to podrobnější nápovědu, a tak furt dál a dál, až mi to řekne přesně co mám udělat.
      V Deponii buď vůbec netuším, a musím čumět do návodu, nebo to za mě kompletně vyřeší celej úkol, a to taky nechcu. Viz tajné klepání v Porta Fisco... nikdy jsem nepochopil co tam mám jako dělat...
      • Souhlas. Třeba Tex Murphy má hinty řešené dobře, ale to už je starší kousek... a tuším, že i Back to the Future adventury měly něco podobného, ale možná se pletu.
    • Ono sposta kombinací vypadá nelogicky, pokud člověk přemýšlí jen nad těmi věcmi jako takovými a ne tolik nad jejich vlastnostmi. Člověk musí být jenom trochu vynalézavý *3*
      • potom by šlo dát dohromady ale vpodstatě vše
        • Ale nešlo, zas tolik podobných věcí člověk v inventáři nemá.
  • Cosi
    Po přečtení této recenze, opětovně žádám Lucii Jiříkovou do Fight Clubu! Vivat!
    • GlaDOS
      Taky se přimlouvám. A Marka Krále.
  • MidnighT91
    Na jeho místě, bych se tvářil stejně...
    • Tak si jdi vylestit bambus misto psani tehle mentalnich prujmu.
      • Magister_Peditum
        A to co jsi napsal ty jako "mentální průjem" není? *1*
      • Chápete tu ironii?
        • Veskoslav
          To bude brácha Codyho. To musíš psát do závorek (ironie, sarkasmus atd.). Oni to ve 2. třídě ještě nebrali:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit