Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhodne bych vam doporucil Zafehouse Diaries! :) .. perfektni zombie strategie
    Je to na GOGu
  • Kein
    Tak je to tahová strategie, nebo RPG? V článku je něco jiného v popisu hry taky něco jiného.

    Jinak mám strach, že jestli to bude něco ve stylu JA BiA tak to moc zábavné asi nebude, jelikož ač mám rád Turn based hry a taky mám rád Jagged Alliance, tak u bojů face to face, se asi taktizovat moc dát nebude. V životě by mě nenapadlo, že někdo udělá tahovku se zombíkama.
    • USER47
      Asi takovej mix. Budeš tam mít jakousi upgradovatelnou základnu, ve který bude žít tvoje partička, ty musíš obstarávat jejich potřeby, udržovat morálku, budovat opevnění atd...Zároveň budeš muset prozkoumávat okolí, levelovat postavy, vylepšovat jejich výbavu, jako ve standardním RPG.

      Co se taktiky týče, nezavrhoval bych to. Ve videu používá Mitsoda jen nějakej základní útok, ale v jednom momentu je vidět, že je ve hře stejnej bojovej systém včetně pokročilejch útoků jako v bratranci Age of Decadence. V AoD jsou souboje parádní a velmi taktický. Můžeš zkusit demo:
      http://www.irontowerstudio.com/
  • StanleyCZ
    Vypadá to celkem pěkně. :) Tahovky zbožňuji, zombies také nejsou k zahození... Mmm, tenhle kousek mým spárům se vší pravděpodobností neunikne. *14*
  • ucho
    mně se to nelíbí. zombíky mám rád, ale tahový souboje se zombíky, kdy se postavy mlátí se zombíky mi přijde jako krok proti žánru...
  • Trisska
    Zombíci, bezva, to už tu dlouho nebylo...
    • Ty jsi taky všem chyběl :)
  • Me se to libi.
  • Na mnoho her z kickstarteru, zde uveřejněných, se velmi těším, tato není vyjímkou. Už se těším, až začnou vycházet, protože tyto hry mi připadají mnohem lepší než dnešní masová produkce "AAA" her...
    • Jej, to bude poradna vlna zklamani :)
      • Může a nemusí *3*. Vzhledem k tomu, jací vývojáři se do těch her pustili, tak bych to neviděl tak černě... ale necháme se překvapit, času na to maj všichni habakuk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit