Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ta hra mě vždy odrazovala směšným designem nepřátel a plastikovou stylizací, takže nevím, jestli vůbec dávat šanci destiny 2...
    • Tak to musíš mít problém i s Halo ne?
      • TheGGG
        ne, tam to bylo mnohem víc v pohodě než tady...
  • trošku pozadu s tými novinkami chodíte :)
    • "Lepší střílečku na konzoli nenajdete(možná doom)."

      Destiny je MMO střílečka a Doom je klasická sólo řežba, jak tohle můžeš srovnávat? Ten kdo si chce zahrát sám (single) nějakou dobrou střílečku na konzoli tak si určitě nebude kupovat Destiny.
      • uaxpk
        Destiny můžeš hrát sólo, nenutí do MMO.
        • A když budu chtít výbavu, která padá jenom z bosse v nějakém raidu tak udělám co? Podívám se na youtube jak nějaký hardcore hráč toho bosse zabíjí sólo přes glitche+bugy s top výbavou, kterou určitě sólo hraním nezískal? MMO hry jsou zábavné a stavěné v multiplayeru, v singlu už tak zábavné nejsou a end game je vždy pro sólo hrání silně limitující.
          • uaxpk
            Mám na to stejný názor. Jen jsem upozorníl, že to můžeš hrát sám.
    • Pilgrim66
      Třeba já bych si rád Destiny 2 zahrál, ale protože 1čka nebyla na PC, tak o loru nebudu vědět vůbec nic, takže doufám, že na týhle stránce hry nějak zamakaj, aby to do ní promítli.

      PS: Tady je nějakej automatickej minusovaci bot? Mám pocit, že skoro každej zajímavej nebo helpful příspěvek tu hned dostává mínus.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit