Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty zebricky, stejne prvni umisteni maj nejaci hackari kteri tam maj nesmylne skore.
  • Uz i herni prumysl se mini z tech socialnich siti posra*.Kam jsme to dopracovali.
    Socialni sit pro hry je to posledni co potrebuju ke stesti.
  • Mato1987
    Ja toto veľmi kvitujem , v bc2 chýbalo niečo takéto a to hojne, i keď sa to niektoré štatistické stránky snažili nahradiť ako bfbc2.statsverse.com alebo bfbc2.eu a podobne...
    Tento rok vyšli alebo vyjdú naozajstné herné pecky, najviac sa teším na BF 3 a rage :)
  • Zajímá mě jen jedno. Dá se to smazat? Jo a taky jestli BF3 bude na Steamu, který podobné serepetičky spolehlivě nahradí.
    • Jazz
      Velmi rád bych ho tam viděl, ale dřív než před klasickým vydáním, jinak jdu obchodu.
  • no a muzu hrat battlefield i bez toho? jestli ne tak si battlefield nekoupim teda
  • Urug
    Má-li to mít podporu klanů, žebříčky serverů, organizované ligy, možnost domlouvat zápasy, hodnocení hráčů nebo jiná praktická využití, tak to rozhodně uvítám. Má-li to být síť na vylévání si srdíček, nevadí mi to, ale zamrzí, že u toho moc nepřemýšlejí.
  • Nevadej vam ty vsudepritomny socialni site? nevim teda jak vy, ale ja se nepotrebuju delit s nekym o to jak hraju, a mym pratelum je to uz tuplem u zadnice. Vsude samy lajky, sharovani... fakt to nekdo pouziva?

    Pulka veci (statistiky, pripojit se za nekym z klanu atp.) uz tu davno byla... ano, mam rad statistiky a nevadej mi ani achievementy, ale delat z toho naky jakoze socialni site? kam sme to dopracovali, doufam ze za tak dva roky konecne tenhle "fenomen" pomine.
    • Protože facebook má úspěch, tak si myslí že když ke hře takový menší FB dají , tak to taky bude mít úspěch .? možná... *8*
  • Uzastne takze okrem toho ze tam bude singl jak v code tak to bude este aj Facebook.Som zvedvy kedy konecne dorazia nejake info alebo video s mutly ktory je to jedine co ma zaujima.Vobec sa mi nepaci reklamna kampan k tejto mojej oblubenej znacke ktora zatial zdasa snazi zaujat len absolutne podradnimi pridavkami ku hre.
  • Statistiky ala BFBC2 + neco malo kopie FB k tomu. Celkove uplne k nicemu.
    • Aspoň zadarmo,activision chce za to samý prachy(ELITE) *1*
      • až na to, že to co je zadarmo v Elite je zadarmo i zde...
  • Celkem fajn. Do statistik ohledne BFBC2 na netu cas od casu nahlednu a taky se podivu jak si na tom vedou kamosi se kteryma si obcas zahraju :) Dokud to bude zdarma, tak to beru ! ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit