Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uher

    Spíš mi to přijde víc jako Yakuza 7. Ksichty i prostředí mi přijde téměř identický. Sice mi to nevadí, ale na první pohled bych vůbec nevěřil, že jde o novou IP.

    Jo a to prasácký anglický audio strašně rve uši. Ještě štěstí, že to v dnešní době mají ve hrách většinou ošéfované a může si to člověk dát na originál.

    • omiklon

      Tak zasazení je stejné > Kamurocho, endžajn je také stejný. Jde hlavně o to, že to má ignorovat cokoliv , co se během těch sedmi Yakuz stalo..

      • uher

        To já všechno vím, ale když prostě chtějí udělat něco jinýho, tak bych čekal že se trochu vizuálně odprostí od zajetých kolejí, nebo se aspoň budou snažit zásadně překopat souboják a podobný záležitosti.

        Tak se to mohlo jmenovat Yakuza s nějakým podtitulem, kde by se třeba daly potkat i postavy ze série (ani bych se nedivil, kdyby k tomu opravdu došlo) a nevypadalo by to tak blbě.

        • Jack1947

          Proč ne když mají hotovej engine a mláticí část nebude na ostudu.

          • uher

            No očividně jsem teda asi jedinej, kdo si pod novou IP představuje něco víc než přeskinovanou Yakuzu...

            • Jack1947

              Spíše jde o to proč dělat engine znova když to je sice "nová" hra ale ve skutečnosti jen dtektivní Yakuza ? Já jsem v klidu, ono proč něco měnit když to funguje a není to COD které jede x let na Quake2 engine až to bolí.

              • uher

                Reakce na příspěvek:

                Hm, tak je to přesně jak sem říkal. Baví mě to hodně, ale je to prostě jen přeskinovaná (z větší části ani to ne) Yakuza, doplněná o tu detektivní část a drona. To je všechno...

                Kdyby se to jmenovalo třeba Yakuza Judgment, tak bych byl smířlivější, ale takhle mi to prostě přijde strašně málo na novou IP. Je to kvalitní hra, baví mě, ale je to prostě jen další Yakuza, nic víc...

  • martin.hromadko.14

    Tohle bych moc chtěl na Xbox...

  • TheGGG

    na těchhle yakuza hrách mě vždy od pohledu vadily ty svítící nohy, plamené pěsti a další efekty při soubojích, které snad v ději nějsou nijak vysvětlené... být to víc reálný h2h kombat ve stylu filmů jako raid, killzone atd. asi už bych dávno odehrál všechny díly...

    • Sierra117

      Raid je hodně realnej film no. Takovej skoro dokument. 

      • TheGGG

        reálný ve smyslu, že tam nejsou zářící power údery... no i jackovi to došlo

        • Sierra117

          Vážně? Já myslel realné úplně v jiném smyslu! Poukazuju na to že volíš tak šílenej film jako raid a dáváš mu nálepku realných pěstních soubojů. To možná nedošlo i Jackovi, ale tobě, nepřemožitelnému argumentačnímu kulometu, by to dojít mělo. :) 

          Poroučím se. 

          • TheGGG

            je vidět, že jsis uvědomil svůj omyl a teĎ je ti blbé to přiznat... on raid sice nebyl reálný, ale všichni kdo tam hrajou hlavní role, maj černý pásky a předváděj skutečný techniky, bez svítících pěstí a plamených nohou, jako v yakuza hrách, což tam ani nikdy nebylo vysvětleno

            • Sierra117

              Ano a rozbíjejí si předměty o tělo a přežívají věci, pri kterých by normální smrtelník i držitel černého pásku okamžitě lehl do kómatu.  Omyl jsem si neuvědomil, raid má k realitě hodně daleko. 

              Yakuzu jsem nehrál ani jednu, takže těžko soudit, :) 

              • TheGGG

                Reakce na příspěvek:

                ovšem reálné ve smyslu, že tam nejsou žádné magické schopnosti to je....

                • Sierra117

                  Reakce na příspěvek:

                  Ale tak předpokládám, že v té yakuze ty tebou popisované ohnivé pěsti atd, je jen vizuální zpestření ne? Že to nazýváš jako magii. 

                  • TheGGG

                    Reakce na příspěvek:

                    ano divné vizuální zpestření, které mě tam právě nedává smysl...

                  • Jack1947

                    Reakce na příspěvek:

                    To nemá smysl řešit... Japonci už jsou holt takový! Takže lkidem jako GG to nelze vysvětlit, nexhápu jak můýou mít rádi Sony a PS2 když Jaoonské hry jim vadí.

                    • Sierra117

                      Reakce na příspěvek:

                      To co se komu líbí už je samozřejmě na vkusu každého soudruha. Jinak Jacku kdy máš narozeniny? Já ti snad koupím novou klávesnici. Luštit tvoje šifry dá docela zabrat :) 

      • Jack1947

        Náhodou ta komorní akce byla parádní a možná i reálná mě vadila jiná věc, že se spíše bojuje tak že se jen doplnuje energetákama zdraví při soubojích s bossy... nějak skill tam moc nebyl no nebo jsem nebyl try hard...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit