Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak nevim, co si o tom myslet. Jako zabíjet zloduchy (lidi) v akčních hrách jako hrdina (člověk) mi tak nějak nevadí, ale pokud mám osvobozovat roboty a zabíjet obyčejný lidi (vystrašený, ohrožený) jakožto robot, tak to se mi moc nezamlouvá. Ještě jsem nekoukal na ty další dvě postavy, tak doufám, že ty budou defaultně pacifisti a budou řešit jiný věci, než je nadvláda robotů a likvidace lidí.
  • Premyslim proc by si nekdo dal tu praci udelat Androida kterej vypada jako clovek a pak ho nechal zametat ulice.
    • ty uklizecí by měli vyrábět rovnou s cikánskym (nebo v případě USA mexickym) skinem tak to každej hned pozná *5*
    • Podle mě v tom hraje roli faktor strachu. Pokud ten android bude jenom holý kovový skelet jak terminátor tak se jej lidé budou bát a potkat takového androida někde k večeru za tmy tak to bude ještě horší. A to nemluvím o dětech, pro ně je určitě lepší když android vypadá jak normální člověk, aby je neděsil.
    • Inquisitor
      Tak nezametají jenom ulice, prostě dělají všechnu práci. Přece nebudou lidi zametat ulice, když na to mají "lidi" :)
  • Těším se jak malej :)
  • Sní Androidi o hře od Davida Cage co nebude jen série animaček a co se sama nedohraje?
  • Ukázali úplně to stejné jako minule, akorát jinou misi. Akorát to vyzrazují.
    • Jack1947
      Což je + ne už to nebudeš muset ani hrát ;)
  • Nuda
    • Jakože na ukázku Spider-Mana se nikdo nechytá *5*
      • Me rozhodne vic zaujal Anthem a Metro, nez Spiderman. Na me moc velkej qte fest...
  • To je asi nejhorší novinka letošní E3... Detroit Become Human letos ještě nevyjde :-/

    Po božském Heavy Rain a dobrém Beyond Two Souls se opravdu nemůžu dočkat...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit