Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • reálných 6/10 bych viděl
  • MickeyMutant
    Absenci hlubší příběhové linky bych tomu nevyčítal, Lara Go ani Hitman Go ji taky v podstatě neměly a jaké to jsou parádní hry. A že si na pár věcí musíte přijít sami během hraní, bych považoval spíš za věc chvályhodnou. Takový tutoriál „klikni sem, abys postoupil o jedno políčko, použij stealth, abys prošel okolo stráže,“ by člověka jenom otrávil přístupem, kdy hra člověka tak nějak automaticky považuje za vola. Opravdu bych rád věděl, kde může nastat při absenci podobného tutoriálu problém v pochopení těch několika málo mechanik, které hra nabízí.

    Ještě „končíte surově ubyti“ Au!
  • Jack1947
    Hitman go ?
  • Skoro jsem se až lekl, že se budou, místo pokémonů, lovit futuristické augmentace.
  • Lukyz
    Laru jsem hrál a dohrál, Hitmana jsem vynechal, Deus Ex mě prozatím baví, ale ta absence tutoriálu mi ze začátku taky nešla do hlavy. Jedna z věcí co mi přijde zvláštní je placená nápověda v případě záseku, ale to se dá naštěstí obejít jednoduchým googlem.
    • Ristoro
      Hitmana určitě zkus, výborný level design a super hudba. Navíc tam dali levely ze Silent Assassina a Blood Money.
    • Draken69CZ
      To je u všech GO her.
      • lukyz rozklicoval zkraku go, takze to vlastne nehral, protoze byla google operated
        • Ze neco rozklicoval Lukyz jsem pochopil ale ten zbytek jsem uz nerozklicoval.
          • takze pro blbecky, nechal si radit googlem, misto aby to hral sam
            • Dekuju. My blbecci si cenime ze jsi to konecne napsal srozumitelne.
            • "Jedna z věcí co mi přijde zvláštní je placená nápověda v případě záseku, ale to se dá naštěstí obejít jednoduchým googlem."
            • Jen ze zvědavosti, to řekl kde?
            • Jack1947
              Tak *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit