Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jedine na co netrpelive cekam je Horizon.
  • boli časy keď každy mesiac vyšlo zo pár dobrých hier AAA+ teraz cca 5 za rok a koniec trochu málo na to že treba hardware meniť každý druhý rok
    • Byly časy, kdy jsi byl ochotnuý sezrat cokoliv se ti nabidlo :-). Schvalne uved rok a ty dobre AAA her per mesic :-).
      • LEVEL 66:
        Deus Ex
        Diablo 2
        Earth 2150
        Ground Control
        Vampire: The Masquerade
        Terminus
        Time Machine
        • To je jeden mesic, uved i nasledujici a predchozi. Seznam bych zredukoval na deus, diablo a vampire. Ground Control vyslo o mesic driv, ale zaradit by slo jeste Icewind Dale, Descent 3 a Shogun Total War.

          Co se zmenilo podstatne, je pocet vydavanych her. Dnes toho za den toho vyjde tolik co tehdy vyslo za mesic a nikdo to nedokaze recenzovat, takze ve skutecnosti ani nevis, co vychazi. Take se zmenily pozadavky hracu na produkcni hodnoty, proto jsou dnes naklady na jednu lepsi hru vetsi nez na tehdejsi celomesicni produkci. S tehdejsimi hrami bys dnes uz spokojeh nebyl a vetsina lidi dnes ani neni spokojena s hrami, ktere maji srovnatelne rozpocty, jako tehdejsi hry, tj. ruzne indie tituly, byt maji vysoke hodnoceni.
          • Přitom by stačilo pochopit jednoduchou logiku, že dřív byl mnohem větší prostor pro inovaci, víc se experimentovalo, vznikaly žánry a herní mechaniky, které přetrvaly dodnes, hry procházely tzv. zlatou érou. Dneska toho málo člověka překvapí, mění se jen kulisy a vizuál. Další věc, že při dnešních mnohem vyšších rozpočtech si nemůžou dovolit tolik experimentovat, takže čím větší náklady, tím víc to musí zaujmout co nejvíc lidí.
          • Jasně, vychází kvanta kvalitních AAA, o kterých nevím, protože se o nich nepíše. Dobrý vtip... *15*
  • Toto je život!!!
  • Jack1947
    No dokud jsem neviděl "trailer" a gameplay z ME tak ta hra v roce16 vyjít mohla noo... KD snad nikdo nečekal že výjde 2016 nebo jo ? *7*
  • Ahoj. Nějaká podobná realistycká hra na PC jako je Mount and blade??
    Děkuji.. *4* *4*
    • Chim
      *realistická
    • Mount and Blade 2
  • Cuphead vypadá úžasně, moc se na to těším.
  • Mno ja asi na Star Citizen a Torment of Numenera Tides
  • No já už se těším asi 10 let na Half life 3...
    • Half Life 3... dobře. Ale kde je Half Life 2 Episode 3?
    • Black Mesa už jsi zkoušel? Jako HL3 by nebyl špatný, ale mnohem víc se těším na slibovaný remake System Shock 1
    • Já ani ne. Těžko říci jak by to dnes vypadalo. V době HL 2 byly FPS jiné než dnes. Dnes by to asi byla více filmová a jednoduchá hra *9*
      • DwaR
        ja skôr zdieľam obavu, že HL3 je už tak vysnívaný a hráči (ja vrátane) do neho vkladajú tak obrovské nádeje, že aj keby tá hra vyšla a bola by po všetkých stránkach dokonalá, prevratná a inovatívna (čo si neviem predstaviť, že by splnila čo i len jednu túto položku na 100%), tak nám to už nestačí. proste snom toľkých miliónov sa nedá dostáť a výsledne by aj tak ostala len pachuť sklamania. za všetky príklady ma napadá ME3, kde sa tiež čakalo veľa a nakoniec to bola vynikajúca hra, ale... ale to ale tam stále je. a to ME3 bolo v porovnaní s HL3 neočakávanou, zabudnutou hlúposťou.

        + samozrejme žijeme dobu hejtu a ruku na srdce, nemalá časť zemiakových hláv by tú hru trolila len preto, lebo...

        P.S.: napriek tomu pevne verím, že ak sa raz odhodlajú a do HL pôjdu, bude to pecka.
      • jak jiné?
        HL2 tedy nebyl originální konceptem vyprávění?
        • TheGGG
          ne, byla to nuda s nijakým hrdinou a trapným příběhem...
          • Nijaký hrdina a trapný příběh? Ano. To je společný znak třeba CoD série. *15*

            HL měl ale narozdíl od CoD jen dva díly, protože věděl kdy přestat. CoD má dílů ranec a lidi to pořád žerou, asi jako polské párky z Tesca a chrochtají si blahem jako GGG. *15*
          • nevidíš do hloubky, GGG. Do hloubky hratelnosti. Dostáváš se jen na obal. Ano, hrdina je nijaký, příběh mě taky nebavil. Ale přesto si myslím, že je to zásadní hra.
            • TheGGG
              tos asi moc FPS her nehral, pokud si myslíš že má half life 2 dobrou atmosféru...
            • wenceslaus
              Žádná střílečka neměla tak skvělou atmosféru. Trochu jako bych četl 1984.
              Grafika byla taky úžasná.
              Ty vyvažující hádanky jsem bral spíš jako hříčky a ukázku fyziky. A po čase mi už skládání tvárnic na prkno taky lezlo krkem. Ale to byl detail.
            • TheGGG
              hrál jsem to a byla to nuda, trapné úkoly typu, polož sem pět barelů aby se něco pohlo, se ani nedají nazvat hádankami (ne pro člověka s IQ 160) a akce a pocit z přestřelek byl absolutně mizerný...
      • TheGGG
        alespoň by to nebyla nuda jak HL 2 s někonečným projížděním kanálem a cringe přestřelkama...
        • Právě že by to byly nuda - naskriptovaný a navoněný filmoherní tunel s nekonečně náboji, kde není třeba přemýšlet, nelze umřít nebo zakysnout. Prostě učebnicová mainstreamovka pro cvičené opice typu GGG, co si myslí, že mají vkus...
        • HaLo2?
          Jo no, konečně zajímavý názor, GGG. *3*
          • TheGGG
            ne, oba dobře víme, že mluvím of half life 2, ty jeden trollí anonymku... jedna z nejvíc overrated nudných her, jaká kdy vznikla...
            • TheGGG
              ale je, jen otevři oči: nudná jízda koridory, otravné postavy, trapná story, nijaký "hrdina", nudné "hádanky", špatná akce, mizerné nebo žádné skripty... ta hra byla hrozná blbost...
            • opravdu není možné, že se bavíme o Half Life 2. *1*
    • já taky :(
  • Warhorse by si mělo dát pozor, aby jim do oficiálního terémínu vydání hry jejich cílová skupina nenatáhla bačkory, přece jenom, není už nejmladší a další odklad by ji mohl zabít.

    Můj odhad je, že pokud se potáhne vývoj Kingdom Come dále než dva roky, měly by engine jednoznačně předělat do 8-bitové 2D grafiky a zvážit přímou kompatibilitu s MS-DOS a nejnovějšího hardware sporáků AEG, jo a taky vyškrtat herní mechaniky do té míry, aby jedině co v ovládacích prvcích zůstane, byly šipky a Enter. Úspěch zaručen.
    • Ale to je nedorozumění, například já jsem podle tebe právě ta cílovka Kingdom Come, pamatuji dosové i osmibitové hry a právě proto už na ně nejsem zvědavý v roce 2017 a z "pixelartu" se mi zpravidla zvedá žaludek. Chci vidět, jakou cestu hry od dob DOSu urazily, ne se do po dvaceti letech vrátit zase na začátek.

      Jasně, je skupina lidí, kteří hry hráli v devadesátkách, pak toho na dvacet let nechali (práce, rodina atd.) a teď, když se po dvacetileté pauze vrací, tak jsou nadšeni z her, které se vlastně za tu dobu zase tak nezměnily. To jsou lidé, kterým uteklo 20 let herního vývoje, takže nové hry nechápou. Ale to neznamená, že to tak vidí každý, kdo pamatuje staré hry.

      Osobně doufám, že Kingdom Come bude moderní, pěkná hra. Retra (a to i kvalitního), máme dost jinde.
    • still better than Ubisoft's brand new games.
  • kdyz uz tu mate KCD, tak tu muzete mit i Squadron42. to taky melo vyjit 2016 :)
    • Obě tebou jmenované budou na stejném seznamu pro rok 2017. To se vsadím.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit