Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol, už mám na tom 10 hodin odehráno, nejvyšší čas 213 sekund a furt to nepouští. Co když bych se tu další hru dostal o vteřinu dál? Asi bych to nejvíc přirovnal k takovému modernímu Moorhuhnovi. Holt není to hra pro všechny. Skoro bych až řekl že moderní vylepšená Direct x12 grafika by hře ubrala na hutné atmosféře. Nejlepší je, když se už blížíte svému starému času, tak se do toho přidá tíživý hudební doprovod (nebo spíš tísnivý skřekot) a to je pak adrenalin ... jen tomu chybí více bosů, podle videí, jakmile se dostanete za Leviathana po 400 sekundách, tak už se jen opakují další vlny nepřátel. Ale podle autorů na redditu se už připravuje verze 2 ... pro většinu lamek, které jsou zvyklé, že je moderní hra nalajnovaná a každých 5 minut je ingame video, chápu, že tuhle hru odsoudí a ještě se budou vysmívat své vlastní životnosti 15 vteřin. Ale určitě pár nadšenců chytne ta výzva zůstat naživu co nejdýl. Dostat se za oněch 90 vteřin zmíněných v textu není zase až tak složité, jen je třeba se poučit z vlastních chyb.
  • Je to hrozná cypovina. Už mám odehrány skoro 4 hodiny a furt nemůžu přestat :)
  • Ješiš to je blbost ....Ve 2D bych s tím ale strávil ještě méně času než byto šlo do koše . Mimochodem jasný kandidát na (indie) hru roku za level design . *13*
  • No každopádně to příjemně krátí čas na Doom4 beta, který zkrátí čas na celého Dooma haha
  • 192 sekund xD Kdo vydrzel dyl?
    • Sex? Tak to gratulace...
  • GlaDOS
    Hráčům se člověk nikdy nezavděčí. Stěžují si, jak jsou nové střílečky tupé a když jim někdo naservíruje poctivou a obtížnou arénovku, nelíbí se jim zase nic jiného. Jen pro informaci, v DD jsem nahrál 8 hodin. Herní doba je relativní. Je tak dlouhá, jak moc jste dobří a jak moc jste ochotni se zlepšovat, k čemuž motivuje žebříček. Hodnocení mi přijde adekvátní k tomu, co se hra snaží dělat a jak se prezentuje. Jako dobře zpracovaná minimalistická akce a přesně to dostanete. Taky bych byl rád za propracovaný singleplayer, ale to už je spíš můj problém, ne hry.
  • Aneb první hra, kterou dohrajete dřív, než přečtete její recenzi. To za to stojí. *1*
  • LV462
    Tak jsem to zkusil a je to kupodivu dost dobrý. Hlavně jedna z mála her, která mi konečně jede 60+ fps na mojí GTX960, takže spokojenost.
  • I ta recenze vam vydrží tele než ta hra
  • Morraw
    Takhle funguje ale drtivá většina her. Vždycky máš někoho zabít, ochránit, přinést atd. Jen se mění způsob provedení.

    EDIT. reakce na vr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit