Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bude reaper of souls free pro majtele diablo 3 nebo se bude muset koupit ?
  • Diablo 3 = nejlepsi hra od 15.5.2012 *5*
    IMHO
  • každej kdo hrál dvojku, tak chtěl hrát datadisk, u trojky to nebude jiný a nejvíc u toho vytuhnout přesni ti klauni, co tu nadávaj a plivaj, jak si to nekoupí protože bla bla bla
  • Diablo 3 recenze: Hudba je stejne jako ve dvojce kouzelna. Uvodni intro. Propracovana fyzika sudů. Dabing (forma, NE obsah). A tady konci pozitiva. Gotickej nadech jde cejtit leda tak v prvnim aktu. Pribeh: hrdina questuje (dej dohromady tohle aby sejmul tohle a diky tomu mohl otevrit tamto), aby na konci mohl sejmout Diabla a zachranit nebe, andely, lidstvo a cely svet. Filmecky uz neoslni a jsou jaksepatri plytke, pateticke a nudne. Vizualne hra neurazi ale co taky chcete zkazit na prazdnych mistnostech..leda tak ty sudy. Caste lagy, obcas nemuzete kvuli vypadkum serveru hrat vubec. Potreba byt online. Nutnost nejdriv dohrat celou hru na trivialni obtiznost (dohrano napoprve s hardcore postavou s prstem v nose za pouziti asi deseti lektvaru za celou hru). Jak se to hraje? Uplne stejne jako 15 let stara hra. Mala mapka, sud, strom, zombie, levy pravy tlacitko, tlacitko pro lektvar,bum bum bum, seber mec, bum bum bum, seber capku, bum bum bum, seber jinej mec, porovnej statistiky, bum bum bum, seber rukavice, bum bum bum, jdi do dalsi mistnosti. Hype, Blizzard, reklama, tezeni z neceho kdysi dobreho, Hobit od P.Jacksona, ovce co konzumujou to, co se jim oznaci za dobry, byznys, znacka, reklama, lzi, korupce, SMRT! Skoda tri stovek co jsem za Diablo 3 dal. Blizzardxpingfanboysheeps ale hru vřele doporučujeme a nový datáč s 20 novejma spelama, novým charem a komplet celým jedním aktem za litr vřele odporůčáme! Hodnocení: Tři nemocný kočičky a dvě šlupky od jablka z 10
    • Hrajet se to jako hack an slash, když to je hack and slash ? Kámo na čem ty jedeš.. Di si radši koupit tričko s ilumináty a smutni nad tím, jak Mandela umřel..
    • Co se dneska nehraje stejně jako nějaká 15+ let stará hra by mě teda zajímalo...
    • Shania
      Na hobita nesahej:) Spravnej tolkienuv fanousek da temer cokoliv, aby kazda povidka ze Silmarionu byla roztazena na tri filmy. Hobit je uplne bozi a prilis kratkej.
      • Jack1947
        Jo souhlas, Hobbit ma priserne pomalej rozjezd... holt kniha a film se nemuze co do velikosti srovnavat hlavne aby to nebylo na vice jak 3dily. (v pozitivnim smyslu).
    • tak ja myslel ze to dostane hodnoceni: aspon 4 mrtvy krecky, a 2 slupky od bananu... pfffff, brak. ani to nekrakujte.
  • smajdal
    Strávil jsem ve hře 0,5 hodin, takže se řadím mezi idioty, kteří musí furt vytahovat, kolik hodin ve hře strávili. *6*
    • 700hodin *1*
    • Já tam strávil 0 dnů 0 hodin a asi priblizne 0 minut. Kdyby náhodou taky chtěl někdo vědět. Je to užitečný, jak říká kolega.
      • Ono to je docela důležitý, protože to vypovídá o životnosti hry :-) Někdo to musí napsat, aby oponoval názoru, že ta hra jsou pro každýho vyhozený peníze :)
        • Tak, dřív stačilo hraju to, líbí se a nelituju. Co mi má přinýst počet hodin osobně taky nechápu, ať už to je třeba u téhle nebo jiných záležitostí, kde se podobný kravinky analyzují a lid se tím ohání. Samozřejmě je to ale každýho věc, já to považuju za módně zbytečnou informační blbůstku, ale na podělání to určitě není, takže pohoda.
  • Starcraft a hearthstone su kvalitne hry.
    • to mala byt odpoved na x9 -.-
  • V Diablo 3 mám nahraté cez 500 hodín, ale datadisk určite nekupujem. Moje dôvody:

    1. Samozrejme beta key som nedostal, ako inak, ale sledoval som Krippariana, ako to hral. Začal to od úplného začiatku, ako keby práve začal hrať Diablo 3. Po 6/7 dňoch denného hrania cca 10 hodín mal postavu na leveli 70 a paragon level 100. Nehovoriac o tom, že množstvo goldov mal cez 1 miliardu ( 1000 miliónov) a itemy ani nebudem spomínať, lebo boli super uber. To všetko za 6/7 dni pri 10 hodín denne. Kto chce môže si pozrieť jeho streamy v archíve. Moja rečnícka otázka je: Akú hodnotu bude mať táto hra pre hráčov, ak za cca 70 hodín sa z nuly dá dostať na takú úroveň?

    2. Vidím veľa komentárov o tom, ako je super, že Auction House (AH) končí. Aby som to vysvetlil z môjho pohľadu. AH nepovažujem za nič iné, len vylepšení spôsob výmeny itemov medzi hráčmi. Je tam istota, že človek, čo si kúpi to aj dostane a nemusí sa strachovať o to, že ho niekto chce podviesť a oklamať.

    Normálny trade system je rýchly a dobrý medzi hráčmi, čo sa poznajú, najlepšie medzi kamarátmi, čo spolu hrajú. Ja keď som tradoval itemy s kamarátmi, tak som to robil tak, že som item vyhodil na zem a kamarát si ho zobral. Takýto spôsob výmeny itemov je však možný, len ak človeka, s ktorým hráte poznáte dobre a veríte mu. Určite by som niečo také neurobil pri hráčoch, ktorých nepoznám. To ma vedie k problému obchodovania, kde nie je dvojité potvrdzovanie uskutočnenia obchodu, ako je to napríklad pri výmene itemov v Dota 2. Len to uľahčuje možnosť podvodu.

    Nakoniec tu máme stránky, ktoré sa venujú obchodovaniu s goldmi, itemami rôznych hier, nie len Diablo 3, a ktoré existujú aj keď je AH funkčná. Čiže ľudia, ktorí si chcú kúpiť niečo za skutočné peniaze, takúto možnosť budú mať aj naďalej, či už AH bude alebo nie. Ak chce Blizzard zakázať AH, mal by zakázať celý trade systém a urobiť všetky itemy bound on accont.
    • Zdarec,
      zatim se vyjadrim jenom k bodu jedna a dva.
      1. pokud jde treba o expy,tak ted je mozno se z nuly na paragon sto dostat za cca 40 hodin. a pokud jde o itemy,tak v bete toho padaaa o hodne vic,nez jak to bude ve finalni alfe co vyjde v breznu. blizz proste brutalne zvednul drop aby se testoval i endgame a vyssi obtiznosti.
      2. proti AH nic. blizz se ale opet nechal slysel,ze se nema farmit AH ale zabijeni monster a ze lepsi a lepsi veci si mas vydropovat ze zabijeni. a treba legenadrky budou acount bount a budes je moct menit jenomo dve hodiny a to jenom s lidma co s tebou jeli run,kde ti to padlo a nebo s lidma co mas v guilde.
      • Prosím ťa ty čo si mal z matematiky keď podľa teba sa alfa nachádza za betou?
    • 3. Diablo 3 bolo zamerané na získanie najlepších itemov, či už nájdených samotným hráčom pri hraní, výmene s inými hráčmi alebo kúpení od iných hráčov buď cez trade systém alebo cez AH. Ako som mal možnosť vidieť doteraz, nový patch ma tento systém zmeniť na získanie najlepších itemov, hlavne a primárne, vlastným hraním. To sa prejavuje aj na množstve itemov, ktoré sú bound on account, čo podporuje zrušenie AH a trade systému.

      4. Kým predchádzajúce dôvody boli objektívne, teraz sa zameriam skôr na subjektívne dôvody. Cely loot patch prinesie nove itemy, ktoré sú OP s doterajšími itemami. Samozrejme vývojári museli nájsť nejaký spôsob, ako dosiahnuť potrebu hrania a získavania nových itemov. Lenže spôsob, ktorý si zvolili, je len kopírka z WOW. Príde datadisk, tak zvýšme max dps a max staty. Výsledok je taký, že bude možné bežne mať dmg nad jeden milión. Príde druhý datadisk a dmg bude nad dva milióny. Väčšie čísla, lepšia hra? Ďalšia vec sú zmeny v kúzlach. Ako vývojári Diablo 3 netestovali? Nepoužívali kombináciu kúziel, ktoré robia postavu OP? Alebo im to bolo jedno? Po tom, čo mnoho hráčov kritizovali a sťažovali sa na niektoré postavy, pri použití istých kúziel, napríklad nekonečný Berseker pre Barbariana, idú meniť kúzla, aby takéto buildy odstránili z hry. Áno, vzniknú nové buildy, ktoré sa budú používať a môžu vzniknúť ešte lepšie buildy ako doteraz, ale mne sa zmeny týchto kúziel nepáčia. A posledná vec je character menu. Vôbec sa mi nepozdáva ako sa pôvodne staty (life, dmg, protection) zmenili na nove ( dmg, toughnes, healing).
      • PS: Ešte som zabudol, na gold spamerov vo friend liste. To, čo sa s nimi deje, je neskutočne. Block list mam už plný( čo ma nepríjemne prekvapilo, že existuje max pre block list, čo je podľa mňa chyba) a report spam, zdá sa, že je úplne zbytočný. Blizzard to rieši už mesiace, reálne výsledky sú nulové.

        PSS: Tak posledná vec, always online. Bolo ospravedlňované pre AH, ako je to nutné ak chceme mať funkčnú AH. Tá sa však ruší, ale always online ostáva naďalej. Aký dôvod je na ospravedlnenie tejto funkcie, okrem toho že je to DRM? Pre mňa ako hráča nemá DRM význam, len ma to obmedzuje a obťažuje. Takže všetky tie reči o tom, že ako to nie len DRM sú neplatné a z always online sa stalo nič iné, ako čisté DRM. Čomu dosvedčuje aj nedávne vyjadrenie, že Diablo 2 malo byť tiež always online(http://www.pcgamer.com/2013/11/13/blizzard-says-it-was-wrong-to-allow-offline-play-in-diablo-ii/).

        To sú moje dôvody a názory, prečo si datadisk nekúpim a nepredpokladám, že sa moje rozhodnutie zmení. Viem, že mnohí so mnou nebudú súhlasiť, ale toto je môj názor. Je kopu ľudí, ktorým sa zmeny páčia a majú už datadisk preobjednaný. Tak Vám želám, aby ste sa pri ňom zabavili.
        • mam odehrano o neco vice, ale ted uz moc nhraju :) diablo 3 se cim dal vice priblizuje druhemu dilu a dle meho nazoru je taky cim dal vice zabavnejsi.

          1. je to porad jen beta a kripparian extremni pripad co clovek ve hre muze dokazat :) a moc lidi si toto dovolit nemuze.

          2. aukce mela byt velka novinka, ktere ze hry dostane gold sellery, boty, .... coz se vubec nepovedlo. navic prinesla jeden neprijemny vedlejsi efekt. naprosto pokazila radost z nalezeneho itemu, protoze 99% veci v aukci bylo lepsi nez to co hrac ziskal ve hre a tak clovek jen farmil goldy, aby si mohl koupit nejaky super item. nicmene zruseni aukce je navrat do doby kamene k " vymenemu obchodovani" z d2 a to je podle me taky hodne spatne. tady to chtelo spise vymyslet nejaka omezeni na pouzivani aukce, ...

          online pripojeni mi nevadi. hral jsem tak i druhy dil a lagy, nahodne smrti, nedostupnost serveru jsou jen drobnost za zabavu a vyhody, ktere byt online prinasi

          datadisk uz mam objednany :) i kdyz vim, ze uz diablo nebudu hrat tak jako drive, protoze doba pokrocila a koncept zustava stejny
  • Já se rozhodně těším. Strávil jsem u toho nějakých 200 hodin čistého času a to mi přijde jako dobrej kup :-) Diablo 3 možná nemá úžasné talentové stromy, ale to já už v dnešní době nechci :-) Blizzard tu nazýváte Dinosaurem, ale opak je pravdou. Blizzard přebírá herní prvky, vyladí a upraví pro dnešní hráče. Za větší dinosaury považuji hráče a vývojáře, kteří se bojí postoupit o krok dál a smazat třeba zmíněné talentové stromy, které stejně 90% lidí nakliká jak cvičená opička podle nějakého článku :-)
  • Dlho som blizzard a D3 obhajoval ale s odstupom času si myslím že za featury, ktoré mali už dávno byť v základnej hre + 1 postava + 1 akt je 40 euro výsmech. Milý blizzard, strč si ten datáč niekam. A ešte jedna vec, pokiaľ niekto čakáte že budú také vysoké dropy ako sú momentálne na konzoliach, budete prekvapení ;)
    • Blizzard uz ma to nejlepsi za sebou. Ted uz prodava jenom znacky, kvalitu davno ne.
  • jak 40 dolarů? pro nás v evropě je to za 40€!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit