Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aristarch
    *13* ...ja fakt neviem, čo sa stále niektorí navážajú do Diablo 3 na PC. Ja som nikdy nemusel equip kupovať za €čka. Hrám inferno v pohode sám, aj co-op. Vie ho zahrať aj moja ségra. Hra je síce v mnohých ohľadoch iná, ako napríklad Diablo 2...ale nemôžem napísať, že by bola horšia či lepšia. Obidve hry ma stále bavia. Rozhodne je Diablo 3 lepšia ako napríklad Titan Quest. Ale aj Titan Quest mal svoje čaro. Rozhodne dopadol lepšie ako preceňovaný Dragon Age, ktorý som kúpil a v živote som ho nedohral. To sa v mojom prípade o Diable 3 nedá napísať. Ja neviem, ale fakt mám pocit, že nadávanie na takzvané AAA hry je jednoducho len móda...Poplačte si detičky *13*
    • tak dragon age (1) je hra relativne narocna a vyzaduje od hrace jiny vklad a pristup, to se nehraje samo zpusobem vypni mozek a klikej... je to proste urceno pro jiny publikum nez diablo, cod a podobny veci...
      • Aristarch
        ..o to nejde. Nejde o náročnosť Dragon Age. Otravovali ma, dialógy medzi jednotlivými členmi skupiny. A to nie je preto, že nemám rád dialógy. Mass Effect patrí medzi moje najobľúbenejšie herná série. Čo o Dragon Age nemôžem napísať. Ide o ten spôsob, aký to v Dragon Age bolo spracované. Proste ma to nebavilo. No nieje všetko zlato, čo je BioWare. Ale...proti gustu žiaden dišputát...ak ťa to baví, tak ti to neberiem...
  • septicflesh
    Tahle recenze a vůbec zjištění co všechno najednou jde udělat jinak mě celkem zamrzely... na datadisk k PC kašlu... je mi jinak ukradená svatá válka mezi pc a konzolemi resp. některými omezenými majiteli, komentuji to jen z pohledu zákazníka Blizzardu
  • Veskoslav
    Nevím no. Hráli jsme ve více lidech (3) na jedné konzoli a je fakt debilně vyřešena kamera, pakliže se od sebe postavy vzdálí. A mimoto. Nechápu, proč by měl Blizzard ukázat prostředníček pc scéně. (Ano LAN mi občas chybí, ale argument, že chci hrát na chatě je už poněkud ohraný, protože já osobně si jezdím na chatu odpočinout a LAN párty pořádáme maximálně u někoho na baráku.) Kdyby to byla pravda, tak se nesnaží vše opravit a kašle na vytýkané věci. To je to. Navíc konzolisti mají to štěstí, že dostali už vylepšené Diablo o věci, co mají lidé na pc až po čase. Mimoto nic proti, ale Diablo III na konzolích vypadá na normal jako na pc a efekty mi přijdou dost ořezané. Jako hra je dobrá, ovládání uděláno skvěle, ale přesto zůstanu u pc verze i když musím s kamarády hrát přes net. Přece jenom myš je přesnější, pohyb v inventáři atd. rychlejší a nejsem omezen kamerou, když hraji ve více lidech.

    Jinak by mě zajímalo. Jak budou konzolisti hrát Inferno bez přátel na konzolích. Mě to tak jenom napadá:) A další věc. Aukce je docela svinstvo, ale občas si tam člověk něco za nějaký herní peníz pořídí. Spousta konzolistů zesměšňovalo, že musíme X desítek hodin i s aukcí, abychom měli dobré předměty. Uvědomují si ti samí, že teď u toho budou podstatně déle na lepší gear a že kritizované věci jako nesmyslné projíždění stále dokola budou dělat taky? Já jenom, že po prečtení diskuze je tu pár zarytých konzolistů, co tak rádi nadávali na Blizzard a Diablo, ale sotva to mají na svých strojích, tak je to pecka? Docela ironické:)
    • ...riadne závidíš, čo ? :D
      • Veskoslav
        No závidím....Nevíš co? Kdybych záviděl, tak to mám doma na Xboxu.... *7*

        A nekoupím si to i proto, že ti, co se mnou kdysi hráli Diablo II po Lanu (kde mimochodem neměl nikdo originál:-D), tak si rozhodně nenajdou tolik času na hraní na konzoli, aby to byl zážitek jako kdysi:) Tudíž mi bohatě stačí pc verze, kterou jednou za čas zapnu, projedu si dvakrát konec III. aktu a následně to vypnu. Nikoho nemusím "prosit", aby si šel zahrát na konzoli, protože Inferno sám probíhat neumím a ani na to nemám správnou výbavu.
        • .....alebo na Psku 1,2,3 na Wii - U, na 3DS, DS, Androidu, Gameboyi, PS4, Xbox one a pozves si svoju rodinu z Tokia, Londýna :D ty si proste dristal tohoto webu nikdy som na teba nereagoval ale dnes už musim:) mier kámo pokračuj v tom čo robíš, rozhodne si trúfam tvrdiť že spisovateľ by bol s teba fenomenálny
          • Veskoslav
            Já jsem někdy tvrdil, že mám rodinu v Tokiu nebo Londýně nebo že jsem bydlel u rodiny v Tokiu a Londýně. Není totiž rodina jako rodina. Na herních platformách hraji, ale nevlastním je všechny. Mám pouze PS2, starý Game Boy Color, Xbox 360 a mobilní platformy Android a WP 8.0. Takže zase nemel debiloviny;)
        • nemaš na to vybavu protože je to pay to win, konzolisti budou mít vybavu protože jim upravili loot *5*
          • skor sa to deje tak v tom diable ze pokial nevies hrat tak si musis nakupit , inak je zakladne inferno bez monster power hrozne trapne s hocijakym EQ
          • Joe, aby se potrefená husa neozvala..
          • Veskoslav
            Joe, chápu, že jsi se naučil zkratku P2W. Ale můžeš mi osvětlit, jak se to děje v Diablu? Nebo zase ze sebe děláš hlupáka? Spíše tipuji na druhou možnost:)
            • Spades
              Joe, to že si výbavu koupit MŮŽEŠ, neznamená, že je to pay to win. Pay to win je když to platíš vývojářům, ale tyto itemy někdo musel v té hře sehnat.

              Ber to spíš takto: Tobě padne staffa pro wizarda a nějakému wizardovi zase axe pro barbara, tak to oba prodáte na aukci a navzájem si tyto předměty koupíte.

              RoS by to měl vylepšit personalizovaným lootem z WoW, takže bys vůbec nemusel aukci používat.
            • deje se to tak, že když nenakoupíš, tak nemužes hrat protože porad umiras
          • tech par set euro co jsem v D3 vydelal mi neprijde ze by to bylo pay to win:)
            A z tech par desitek lidi co znam z diabla 3 nikdy do ty hry nedali ani korunu, takze spis zvastas blbinky:p
  • ja sem do svych postav vrazil prez tisic € (a ješte vic vydelal) ale chápu že na konzole by tenhle loot system nemohl fungovat protože je to pro socialne slabsi skupinu hráču...
    • kennyB
      johnny: Tohle mi přijde trochu jako demence chlubit se tím, že jsi si musel koupit výbavu za tisíce éček, aby jsi si mohl vůbec zahrát. Pak se tu mluví o mikrotransakcích a dlcčkách a lidi tu křičí, že nebudou vlastně za nic zbytečně vyhazovat prachy *1*
      • kennyB
        P.S. četl jsi článek o tom, proč blizzard chce zredukovat nebo zrušit aukci??? právě kvůli lidem, jako jsi ty co nic jiného nedělají, jen se v aukci věčně vrtají. A ty se tu tím chlubíš *1* *1*
    • P.S.
      ...ktery by si nemohli dovolit platit equip
      • Lawliet
        víš, že tady existuje edit? *1* Sociále.
        • Veskoslav
          Jenom pro registrované účty;)
          • Jack1947
            Regnuti Rulezzz! *15*
  • NumberFiveAlive
    je to pravda no... diablu 3 muze clovek odpustit hodne veci (automaticky pridelovani atributu, malo kamenu, dementni postavy a jejich kecy, pro me i horsi skill system...) protoze to porad ma ten "diablo feeling" a je to dobra rezba na odreagovani ale ten loot system je vazne hroznej, z potvor i bossu pada hromada hovadin a kdyz padne neco lepsiho tak to neni pro danou postavu
    na konzolich je to offline, bez aukce, item dropy jsou ocividne vyvazenejsi a jestli se to da dobre ovladat (coz kazdej rika ze da), tak je to urcite lepsi + ten coop zni taky dobre, snad to na pc aspon trochu zachrani ten datadisk
  • No nevím, ale přijde mi to od Blizzardu jako veřejné uákázání prostředníčku všem kdo si Diablo 3 koupili na PC...
    • Hanzales
      Já ho vidím. Já už ho vidím :) Diablo3 jsem si koupil sotva vyšlo a už hodně dlouho leží krabička na poličce. No, bude tam ležet asi pořád tak jako tak, jen nějak nemám už delší dobu chuť to znova nahodit a hrát. Ale tu konzolovou verzi bych si zahrál s kámošem na padech hned z fleku! Letos ale asi neodolám jen u GTA5 a asi i WatchDogs. Tu konzolovou verzi D3 si koupím natruc až jedině pokud vyladí, vychytají i tu PC verzi a odstraní ten online must šystém. Co jsem se nalagoval, hlavně v počátcích... uplně mně to sr*lo :)
  • Tak a takto konci rozpravka ako nam Blizzard nasral PC hracom na hlavu. Moc nverim ze Loot 2.0 patch to nejak napravi, ked je evidentne ze stale potrebuju aby aukcie funkgovali a oni mali z toho desiatok. A pokial proste budu hracov do toho tlacit, aj ked si uvedomili ze to na zaciatku prehnali, tak to bude stale krivit samotnu hru a jej ekonomiku. Priznam sa trochu nechapem ze "dovolili" hracom pozriet sa vdaka konzovlovej verzii aj na Diablo 3 v inej "variante", ktora podla vsetkeho vyzera ze funguje lepsie. Bud maju fakt silnu doveru vo fanusikou alebo cisto kalkuluju s tym ze ked uz si to raz hraci na pc kupili tak im nic ine ani neostava a este si aj datadisk kupia....
    Tymto pristupom ma Blizzard fakt silne sklamal.
  • Nedali to offline na pc...sosl jsem na craclej xbox....HAHAHA tose Vám povedlo nooo
    • Nelzi tady prosim tebe :D To bude fakt kvalitka diablo :D
    • Musis se dmout pychou.
  • Gordar
    Ted to hraju na PS3 a musim říct že to ovládání je fakt skvělý. Ta hra se na to perfektně hodí.
    • furt nějak nechápu, jak funguje to zaměřování (třeba za kouzelnici) - myší z chumlu příšer vyberu tu, kterou chci zmasit jako první, třeba nějakýho střelce, pak na druhýho střelce, teprve pak se věnuju šmejdům na blízko...

      jak to funguje na gamepadu? těma zadníma tlačítkama se musím překlikat na každou takovou potvoru zvlášť? to musí bejt o moc pomalejší, než prostě zamířit myší, ne?
      • No funguje to úplne normálne, otočíš sa smerom k mobom a spamujes et, fn a eb ako blázon. *15*
        • takže to jenom smažím přibližně tím směrem, kterým chci? :D
          • Spades
            jj a na každé příšeře máš pak softlock na životy (nehledě na to jestli se trefíš nebo ne) a máš možnost hardlockovat pomocí držení jednoho tlačítka, a pak můžeš třeba dělat kotouly do stran a jen spamovat kouzla do toho jednoho monstra
            • Jako pc diablista sem te vubec nepochopil :D ALe jedno vim jiste, Blizzard ovladani na konzole urcite vychytal, protoze Blizzard umí.
        • Veskoslav
          No jo. Ale pořád mě vyjde levněji "ničit" myš než ovladač:-D
  • na konzole je to alespon hratelne ale porad je to spatna hra: infantilni pribeh a zpusob jeho vypraveni, hloupe videa, disney grafika obohacena krvi a nasilim, atmosfera tatam, nudne postavy, neexistujici vyvoj postavy, trapni bosove, trapny farming mob packu atd atd.

    na konzolich alespon farmite hru a ne ah jako na my na pc
    • Pokud na D3 kritizujes scenar a vypraveni, tak by me zajimalo, jak ho vidis u D2, kde je prakticky nachlup stejnej, ne-li horsi..
      A tim nerikam, ze je v tomhle D3 nejak super uzasny, to proste neni. Ale pro potreby akcni rezby to imo vcelku staci.
      A uprimne o D3 na X360 pomerne uvazuju, ale asi az po nejaky sleve.
    • Tyvole, že už ti to neni blbý...
    • Veskoslav
      Vždyť jsi to Joe ani nehrál. Už tolikrát jsi byl usvědčen, že lžeš ohledně Diabla:) Když jsi ani nevěděl, kolik bossů bylo ve I. aktu:)
    • Mno nerikam ze je diablo 3 uzasna hra, o tom si myslim svy (resp. mohli to udelat lip a snad to vylepsi pres datadisk - na diablo 3 jsem nastvanej). Ale porad si myslim, ze videa nejsou hloupy, grafika neni disney, ze atmosfera neni nulova atd.
      Tak nejak bych rekl, ze prvni AKT je hezkej (to jejich demo po leorika hezky navnadilo a bylo asi nejlepsi ze hry) a pak se to uz zhorsuje, ale i tak udelali zajimavou hru i kdyz bych ji rozhodne nechvalil :)

      Coz me pripomina, ze ja udelal tu stupiditu, ze jsem si zahral prave demo a to se mi skutecne libilo a po leoricovi to zacalo ztracet postupne na krase .) (nepocitam AH ten me byl ukradenej)
      • Ja rikam, ze je D3 uzasna hra! *16*
      • jo taky je podle mne prvni druhy akt nejlepší pak to ztraci nejak na kvalite.
        nerikam že grafika je špatna, jen bych chtel vic syrovejší, temnejsi a mene takove te stylizace. no a videa mi prijdou takove prvoplanove monumentalni ale chybi tomu hloubka, jsou takove nasilu epicke. kdyz si jeste dnes pustim na youtube videa z d2 tak mne pri tom mrazi na zadech, tady jsem se musel smat
        • ja sem si dneska, tak nejak abych nevysel ze cviku, poustel cinematicy z w3 a frozen throne... muzu rict, ze ze zaverecneho expansion outra, kdy se arthas stane lich kingem, mam naprosto suverenne husinu i dneska - a je fakt, ze ackoliv jsou ty novy videa NADHERNY, takhle na me uz nepusobej =(.
    • tak ze je scenar naprosto retardovany, s tim snad musi souhlasit kazdy, zbytek jsou veci ciste osobni preference, me treba videa nevadi, ani grafika, i kdyz by o fous temnejsi byt mohla, vyvoj postavy mi sedi jako pulky na hrnec a rozhodne radsi farmim davy mobu a packy, nez tristapadesat baalu za vecer =).
      • mne se víc líbilo farmit bosse, tohle pro mne zabiji atmosferu
        • A nechcete si oba radeji zahrat WoW? :) Tam muzete tez farmit moby po tisicech a nebo farmit bosse v dungeonech a instancich .)
          Jedna hra, a moznosti dle libosti :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit