Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diablo 3, že vyjde ve druhém kvartálu tohoto roku? No to snad ne! Se všema změnama, na kterých dělají a které teprve hodlají udělat to vypadá tak minimálně na rok. Zase další kachna jako vždy.
  • Kdy vyjde Diablo 4? *3*
  • V článku máte chybu: "což znamená meziroční ztrátu jenom 100 tisíc hráčů".
    Tam mala byť štvrťročná strata, medziročná strata je 1.8 milióna hráčov.
  • Mě zajímá kdy to vyjde na PS3... rád si to zahraju.
    • neboj výjde to společně i na PS3 za takových 5-6 let.
  • no tak je zvykem, ze nove hry se zacatkem leta nevydavaji, protoze stejne kazdy jede nekam na prazdniny-dovolenou...takze bud to stihnou nekdy v tom dubnu, nebo to pak znova odlozi na zacatek podzimu
    • Ano je, ale ne pro Blizzard, těm je úplně jedno, kdy to vydají.
    • Doufám, že se pleteš :) Nicméně D2 vyšlo na přelomu června a července, tak snad tentokrát slovo dodrží.
      • Dodržení slova? Trochu k smíchu nemyslíš?
    • Veskoslav
      A proto Sc II vyšel uprostřed prázdnin, přesněji 27.7.2010. Warcraft III 1.7.2002, jeho datadisk vyšel o skoro rok později. Nějak ti ta teorie pokulhává:-D
      • tak uz meli cas se ze svych chyb poucit ;]
  • matt
    Pokud jsem dobře rozumněl, tak ve včerejším webcastu blizzardu říkali, že podrobnosti k datu vydání Diabla se dozvíme během příštího týdne. Tak teď už jen doufat, ať je to 1. duben *4*
    • Zřejmě si nečetl článek Diablo vyjde nejdříve v červnu, ale tyhle informace o datech jsou pasé. Měl vyjít koncem roku 2011, pak v prvním kvartálu a teď ve druhém kvartálu.Jako testovat hru tři čtvrtě roku se mi zdá opravdu hodně ( pardon minimálně tři čtvrtě roku )
      • matt
        Nevim, jaký článek myslíš, ale vzhledem k tomu, že tuhle informaci mám přímo od Blizzardu a je ze včerejška 22:30 středoevropského času, tak si myslim, že je to vcelku aktuální.
        • Jakou informaci? To že si tam vymyslí fanoušek datum to není žádné info
          • matt
            Očividně nevíš, o čem mluvíš. Jednalo se o webcast (http://en.wikipedia.org/wiki/Webcast), který vedou zaměstnanci Blizzardu, žádný fanoušci. Většinu času hovořili o číslech, ziscích a Call of Duty, což mě zrovna nezajímalo, protože jsem čekal na informace o datu vydání Diabla.. Zde přikládám odkaz na jejich stránku, kde je včerejší webcast archivovaný. Pokud umíš anglicky, tak si to pusť a uvidíš, že nekecám *3* http://ir.activisionblizzard.com/events.cfm
      • Veskoslav
        Furt lepší než vydávat každý rok tu samou hru (CoD) či nedodělanou (Rage či Skyrim).
        • matt
          Nevim, jestli zrovna Skyrim považovat za nedodělaný, já s nim problémy neměl vůbec, nicméně vim, jaký harakiri jsem musel dělat s ovladači grafiky a configama Rage, abych ho rozjel.. V každym případě máš pravdu. Milióny hráčů čeká, že bude Diablo pecka a kdyby to vydali zabugovaný, strašně moc hráčů by to zklamalo. Očekávání hráčů je obrovský a já myslim, že dělají maximum, aby ho splnili.. Myslim, že to řekl Jay správně, zpětně se nebudeme bavit o tom, jak to odkládali, ale o tom, že udělali důstojné pokračování nejlepší RPG hry a že to čekání za to stálo *3*
          • i kdyby na tom delali dalsich 10 let, tak to stejne kvalitni hru nezaruci, ja bych se bal spis opaku, kdyz slysim, ze tam meni to ci ono...aby z toho nebyl nakonec nejaky hybrid, ktery bude mit jen nazev diablo a jinak nic....mile rad se spletu a diablo si pak s chuti zahraju jako predchozi dily
        • kostejnesmrtelny
          Chjo. Nevim jak ten tvůj, ale ten můj Skyrim byl úplně v pořádku. Nahrál jsem se ho nějakejch 70 hodin a za celou dobu jsem potkal přesně dva výrazný bugy. Obra baseballistu a pak jeden problém s těžbou surovin. That would be all.
          • Veskoslav
            Asi neumíš použít slovo úplně v pořádku:) Pokud by byl úplně v pořádku, tak by jsi nenašel ani jeden bug;)
            • Veskoslav
              Není bug jako bug. A když ti chybí NPC, se kterým máš mít rozhovor a třeba že marine má falovou zbroj místo modré, tak je to podstatný rozdíl. Ale máš pravdu, mněl jsem spíše napsat bugy, co ovlivňují hru. Jelikož sám jsem posílal několiv hlášení+podrobný popis pro Blizzard.
            • Co si říkal o tom, že SC2 je bez bugů? Já jen že tohle fórum (http://us.battle.net/sc2/en/forum/13440/) dokazuje něco jiného, tak příště opatrně s těmi přirovnáními *3*
            • Veskoslav
              Tak se zeptám jinak. Kolik bugů si našel třeba ve W3 nebo Sc II?
            • kostejnesmrtelny
              Jojo, to je přece úplně normální stav. Všechny ostatní hry vychází perfektně odladěný a bez bugů *1*
              Já věděl, že se na to mám vysrat... *6*
        • Skyrim byl podle me "normalni"...na Rage vysel do 14 dni patch, ktery to napravil, i kdyz je fakt, ze to melo byt ok hned a CoD o tom netreba mluvit, bych to nechal hvezdickovat jako sprostou zkratku
          • Rage dotedka na pulce sestav nerozjedes a kdyz jo tak se ti budou pomalu nacitat textury. Proste lituju lidi co si tu hru koupily protoze vetsina z nich to seasti nemela a tu hru si nezahrala, mluvim o PC verzi samozrejme.
            • je fakt, ze ja to koupil asi teprve pred mesicem, takze vetsina problemu uz byla vyresena, obcas doskok textury, ale zadny nervy drasajici teror to nebyl a hru jsem si v pohode uzil, teda az na to ze zaver mi prisel tupy, ale to uz je jina kapitola
    • ze by diablo bylo april? :P
  • Veskoslav
    Hlavně ať Diablo vyjde po zkouškovém nebo dlouho před ním. Jestli těsně před ním, bude to mít nedozírné následky pro spoustu lidí:)


    A nový CoD? To jako 3 hodiny single a 40 DLC?
    • matt
      Heh, já budu zrovna dělat na bakalářce *1* Stejně bych to ale na pultech obchodů viděl co nejdřív *2*
  • Tak že další odklad? Proč nejsem překvapenej?
  • At jde Blizzard s D3 do p*dele,bude to stejne tupa chodicka a klikfest jak predchozi 2 dily...akorat pro vas vy tupe ovce *11*
    • Mayuri12
      Souhlas co na tom koho baví dyť je to srač*a.
      • Veskoslav
        Tak si pusť vážnou hudbu a požádej gentlemana vedle tebe, ať si spolu dáte jednu šachovou partii, to pak bude na úrovni..
        • Mayuri12
          Rád bych ale zrovná jsme vyrazili na čajový dýchánek a potom jdeme na golf.
          • Veskoslav
            Rád bych se přidal:(
            • Mayuri12
              Kdo ti brání stačí si sehnat VIP kartu a haterovat Diablo 3
        • tak to byla dobrá hláška *15*
    • Ma pravdu, diablovky sú pi**viny rovnako tak ako cely Activision-Blizzard *11*
      • Veskoslav
        No doufám, že si to Blizzard uvědomí a vykašle se na Slovensko. Přece jenom takový bezvýznamný trh, co hru nechce, tak proč ji tam dovážet přes přání hráčů....
        • Slendrian
          A ty si pravdepodobne bezvýznamný ignorant keď takéto niečo vyhlásiš, a hádžeš celé Slovensko do jedného vreca *7*
          • Veskoslav
            Je to myšleno jako ironie. Nebo sis myslel, že to myslím vážně? Probůh, tady člověk už musí psát na začátek a konec IRONIE...
            • Veskoslav
              :)Mně se to taky stává no. Hezký den;)
            • Tak som to potom zle pochopil a ospravedlňujem sa *3*
    • Veskoslav
      A jeje převtělení Jejdáska v jiného idiota?
      • Ty mi vyliz ritni otvor blbe...
        • Veskoslav
          Sekce On hledá jeho je krapet vedle.
    • "rekl clovek, ktery ma doma vsechny dily CoD + 50 DLC"
  • nevim odkud mate info ze datadisk k wow nevijde samozrejme ze vyjde dokonce i vase wowfan.cz na zaklade novych informaci od blizzardu tvrdi ze vyjde nechapu to info od vas
    • MOP musí vyjít koncem leta, nemůžou si dovolit datadisk nevydat ještě letos. Za pár týdnu bude tiskovka, tak se uvidí, jak to vypadá, beta by měla začít pár týdnů po ní.
      • O vydání MoP se dozvíme až 19. března. Tohle je zase jedna bába povídala :D
        • Maximálně se dozvíme, nějaké novinky a možná, kdy bude beta, datum vydání pravděpodobně neřeknou. Datadisk stejně musí vyjít ještě letos a to navíc co nejdřív, nebude žádný další raid tier, vyjdou GW 2, vyprší anual pass, takže je vysoce nepravděpodobné, že ho odloží. Ale jak říkáš, za pár týdnů budeme vědět víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit