Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Preed
    Logicky tah,Vzhladom na to,ze D3 aj ked to nie je mmo tak sa mu velmi podoba,nie je to ziadne pribehove RPG,je to vsetko o lvly a equipe a hodin stravenych v tom,aj ja som poznal nejakych ludi ktory zvazovali,ze prestanu hrat wow a pojdu hrat diablo,blizzard nema zaujem si prelievat hracov z jednej hry do druhej,niektorych podobnych hracov to mozno zaujme a zaplatia to.
  • Je vidět, že velkýmu WOW už dochazí dech. ne že bych mu to přál, je i to tak nějak jedno.
    Do teď si pamatuju, jak bliizard vydal myslím první oficiální video na wow - jak tam běží ta elfka a změní se v pantera - bylo nádherný. Ale už tenkrát jsem si říkal, že tohle je typ hry který nikdy nepropadnu, protože bych v tom utopil moře času a podařilo se xD A proč sem vlastně píšu? Zajímalo by mě ka m všichni ti hráči z wow pudou?Do Tytanu ,sw:old republic?Newbo konečně do realnýho života.
    • kam by chodili? dyt se wow nerusi
      • Neruší, ale pomalu začíná hnít.
  • je naozaj dobry. To mi potvrdil znami co sa venuje predaju a marketingu. Povedal mi, ze by som cudoval ako ludia na take veci letia. Povedal ze ak nieco ludia naozaj chcu tak to budu mat bezohladu na nasledky (predstavte si reklamu na praci prasok, kde ponukaju 2 v jednom). Dokonca su informacie o spuste ludi co uz si ten rok predlatilo. Urcite toto tiez vela ludi nespravi, ale mozem povedat, ze sa to uz teraz blizzu vyplatilo. *1*
  • Je to neskutečně dobrý tah, jedna se to Diablo stejně zaplatí, a jednak to přinutí ty hráče hrát to wow rok a je velká šance, že v tom budou pokračovat, naberou víc lidí atd ... je to jednoduchá a chytrá logika :)
  • kdyby jste sli radsi demostrovat, mam to bohuzel pres celou republiku :(
    • Nechápu za co máš ty mínuska, demostrovat se musí, lae holt se asi u nás lidi ještě nemaj tak špatně a ten rok dva ještě potřebujou, než vyjdou do ulic.. (Blanka, promopro..a stovky dalších je asi zatim ještě málo..). Omlouvám se za offtopic.
      • Protože tohle je web o hrách a tohle není ani článek co by měl cokoliv s politikou společného. Když si chci přečíst názory o Diablu 3, které dávají zdarma k ročnímu předplatnému wow, vážně je HODNĚ mimo mísu, když tu někdo musí psát o demonstracích. Pokud to pořád nechápeš, tak už se ani líp mít nebudeš po deseti demonstracích.
      • neomlouvej se, priste to proste nepis
    • je, prvni ODSak :D
  • Spades
    ---
  • Amylee.Anderson
    Ještě se to nezačalo prodávat a už to jde blbě na odbyt, nebo co?:D
    • Ne, ale WOW už delší dobu trpí masivním odlivem hráčů a Blizzard je chce nějak nalákat zpět.
  • Trol.diskuzni
    No, lepší sběratelskou edici jsem snad ještě neviděl (subjektivní dojem), že bych udělal projednou výjimku a poprvé v životě si speciální edici nějaké hry koupil? *4*
    • Lepší neviděl? Vždyť tam snad není nic speciálního... klasický artbook, dokument, soundtrack, pár ingame zbytečností, plastová lebka... snad jen ta flashka s Diablem II, ale fanoušci hry to už asi mají. Neříkám, že to není pěkné (ještě bude záležet na ceně), ale nic ojedinělého.
      • Přesně, ty sběratelky od Blizzardu jsou všechny na jedno brdo a většinou za tu přesmrštěnou cenu nestojí, dělají super hry, ale sběratelky by měli nějak odlišit, DVD s tvorbou, soundtrack, artbook, flashka s předchozím dílem serie, pet do WOW, tady teda ta lebka, ale buhví, co to bude, počkám si na cenu, ale nic extra to teda není.....
  • penize vladnou svetu, kaslem na zabavu
    • Když defakto dostaneš hru zadarmo se spoustou benefitů, tak tě Blizzard zase obírá o peníze?
      Pro někoho, kdo stejně hraje WOW je to skvělá volba, něco co jsem od nich opravdu nečekal.
      • Ver tomu ze zadarmo nic nedostanes, s druhou casti souhlas.
        • no pokud planujes platit wow, tak te diablo nebude stat nic navic.
          • To je lepsi formulace, na tom uz se shodneme *5*
  • Takových bláznů je dost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit