Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Nevím, na co si kdo stěžuje. Copak nemáte telefony?

  • Jsem velký fanoušek I a II, trojku jsem nehrál. A asi u toho zůstanu nadále. Přijde mi to díl od dílu hnusnější a nepřehlednější. Na obrazovce je jeden velký barevný bordel proházený desítkami čísel, velikost fontu 36. Nevím, možná to jde někde v GUI vypnout a celé to odzoomovat, ale fakt si nedovedu představit, že bych to hrál. Škoda, do tohoto vlaku bych i rád znovu po letech naskočil... Děsný fail při ohlášení před skoro 4 lety (sic!) snad ani nemusím znovu připomínat. Bída.

    • LessPh

      Trojka je nahodou super, nesmis zit tak daleko v minulosti :D A kdyz ti nesedne Trojka, tak si dej PoE, ktery bych si zahral taky..

      • Derp_1337

        Nepoužívej, prosím, akronym PoE. Lidi nikdy neví, jestli tím daný člověk myslel Path of Exile nebo Pillars of Eternity. Obě jsou celkem slušné hry.

        • LessPh

          Tak s prihlednutim, ze se bavime o D3, tak vetsina bude tusit ze jde o to jedno PoE a komu to nedocvakne a bude psat o tom druhem PoE.. tak z toho maximalne muze byt super situacni vtip :D Takze budu dal pouzivat svoje PoE ;-) At si to kazdy prebere jak chce... 

      • Jo, ten jsem zkoušel a není to zlé. Akorát tam je zase pekelná rozsáhlost a nevím, jestli na to ještě mám :-). Ale líbil se mi dost. Btw, klidně to můžeme zahrát společně. Když tak se ozvi na discordu.

        • LessPh

          Ja cekam, ze se ozvete vy na Wildlands... nekdo pred tremi tydny sliboval, ze za pred dvema tydny zahrajeme :D

  • Is this an out of season april fools joke?

  • Uz jen to, ze ta hra bude ,,Free,, vidim jako prusvih a je to skoda ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit