Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže Battlefield 5 bude vlastně ve stejném stavu jako čtyřka, jen bude na krabici nálepka Early Access?
  • Dagon
    Jezkovy zraky... Tak akoze TOTO je uz fakt AZ PRILIS zo strany poj3ban3ho Electronic Arts!!! *8*. Mam pocit, ze komplet vsetkym typkom z danej spolocnosti TOTALNE ruplo v bedni a teraz prichadzaju s absolutne "uzasnymi" napadmi, ktore fakt nemaju obdobu. Proste... typicke EA. Uuuuuuuplne typicke EA. Nic viac, nic menej. Totalni kr3teni, ktori nedokazu svoje hry dotiahnut do konca (krasny priklad == BF4)... To bolo reci o tom, ze kym nebud BF4 DEFINITIVNE OPRAVENY, tak EA nebude vydavat ziadne nove hry... Jasne, jasne, jasne... Verim tomu, samozrejme. Zaujimave, ze uz stihli oznamit prinajmensom jeden VELKY TITUL v podobe posr4teho Battlefield: Hardline, kde slovo Battlefield je doslova dehonestujuce celu znacku!!! *16*.
    Tak sa mi zda, ze pomaly nastal cas zaslat do EA jednu mensiu vodikovu bombu, aby sa konecne kapanek precistil vzduch (ak neratam radioaktivny spad, inak povedane FALLOUT ;)). Sr4ci jedni z4srani... FUCK 0FF cele EA!!! Pevne verim, ze skrachuju, smradi jedni vydieracski.... Nic viac si ani nezasluzia.

    TFUJ!!! Du blejt, velebnosti *11*.
    • Jack1947
      Já nic proti tobě nemám ale to s tím trochu přeháníš ne... navíc to píšeš vždycky tak vtipně. Si vtipný slovák jo a bacha na žilku v mozku nebo tio to za ně stojí. *3*
  • Však samotná zkratka pro Early Access je EA.
  • Jack1947
    Tak konečně nějakej rozumnej nápad, víme že tu hru prostě neudělame podle našich představ a hlavně hráčů, tak aby jsme nebyli ti "zlý" tak jí dáme už od začátku radší nedodělanou. Je to tak lepší pro obě strany, my jsme selhali ale vy? vy si to aspon můžete koupit. Nenadávat vždyt jste si přecčetli Steam Faq. *4*

    EA Ftw. *15* *2* SMH/SMD a taky když někomu kape do bot... co kape leje. *7*
  • Pilgrim66
    Ten obrázek je bohužel fake, ale vtipný to je *1*
  • To jako ze by to dodali nefunkcni uplne a nechali si za to platit ...? Je fakt, ze by se v zasade nic moc nezmenilo ...
  • Mato1987
    Otrasné prakitky, to aby sme v budúcnu platili pomaly za testovanie ich polohotového produktu alebo dema, to kde sme :D Bye bye EA, neuvidíš odo mňa už ani cent.
  • V článku má autor jednu nepřesnost. Část věty "...vydali Battlefield 4, který potřeboval řadu patchů, aby uspokojivě fungoval ...." má znít správně ... "vydali Battlefield 4, který stále potřebuje řadu patchů, aby uspokojivě fungoval opravdu všem hráčům..."
  • Vždy mě pobaví když si představím jak by tohle mohlo fungovat kdekoli jinde v IT průmyslu:
    A) "máme novou databází (server/systém...), je potřeba to otestovat...",
    B) "jasně, jdu na to šéfe...",
    A) "kam ten spěch, prvně zaplať kámo... EARLY ACCESS - odteď neplatím já tebe za práci, ale ty mě za to že ti dovolím tady pracovat"
    • Tak to je vistizne prirovnani a bohuzel asi i pravdive...lol
    • M$ tohle praktikuje temer odjakziva ... koupis si novy widle ... a muzes zahajit betatest.
      • Ale to je blbost lidí, kteří si koupí nový operační systém v době vydání, nikoli Microsoftu.
  • Tak s tímhle adminem bych si rozuměl XD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit