Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mikezz
    Kúpim a zahrám až to vydajú celé. Priznám sa, prvú kapitolu som upirátil, hra bežeala na vtedy top gtx 770 hrozne (pády pod 30 fps), takže prechod na novú verziu Unity vítam. Na TLJ a Dreamfall nikdy nezabudnem, Dreamfall Chapters stratilo moju dôveru po chaotickom, nepravidelnom vydávaní kapitol. Už teraz je to hra, ktorá nikdy svojich predchodcov neprekoná, ale po kompletnom vydaní, jej dám ešte jednu šancu. Ale celkovo celý projekt vnímam ako strašne premárnenú šancu.
  • Jack1947
    Komu proboha vadila grafika? *8*
    I když je pravda že optimilizace nebyla nejlepší noo na mé staré 8800GT? mám zato. se to v té "Praze" trhalo. Tak na druhou stranu proč ne zase na to bude lepší pohled.
  • The longest journey odporúčam naozaj prejsť. Jedna z top adventúr.
    • já vím... ale když jsem to hrál jako prcek, zasekl jsem se v okamžiku přechodu do fantasy světa - ale to dám :)
  • cha, až jednou dohraju The Longest Journey... a pak Dreamfall... tak si dám tohle :D

    kde ti lidi berou všechen ten čas? ;)
    • Spades
      Já to vidím tak, že se na Longest Journey a Dreamfall podívám na záznam, jen bych pochytil příběh, a pak si až sjedu ty episody.
      • PLuto.petr
        Doporučil bych si TLJ i Dreamfall radši zahrát než se jen dívat na záznam...
        • A proložit to Syberií 1 a 2. *3*
          • PLuto.petr
            Tam bych počkal, až vyjde trojka *3*
        • Rozhodně, zrovna u adventur je už časově jedno jestli se na to díváš nebo je hraješ
    • Od toho jsou Vánoce. Mezi Popelkou a Mrazíkem se trocha času najde :D Ne vážně, už se těším až o svátečních večerech si pustím celou tuhle ságu od začátku do konce (vyjma 5. epizody chapters) a budu přitom popíjet, víno, medovinu nebo vodku, podle chuti :D - Doporučuju všem!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit