Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tato hra bude sto procentně kvalitnější nez většina ted vydanych her
  • Kdo nechce, at nekouka, je to tady pro ty ostatni. Ja Jsem fanda falloutu a tesim se na dalsi dil. Nejlepe hodnotim Fallout Tactics, nejhure tu Android kravinu. prvni a druhy dil si zaslouzi tak 8/10, treti 9/10, vegas tak 7/10. Resurection jsem nehral. Ctvrty dil by se mi mohl libit, nelinearni s otevrenym svetem, hodne moznosti cim se bavit a po svem. Pokud to nezdupe technicke provedeni, bude to imho dobra hra.
    • Coffin.Corner
      Hm, Fallout Shelter mě velmi bavil. Kdyby někdo vzal jeho základ, vylepšil ovládání, přidal složitější ekonomický model, možnost vynalézat vylepšení, popřípadě to ještě nějak provázal s příběhem, potažmo s celým universem, tak by z toho byla epesní gamesa... *14*
    • Ty jsi specialni typ trolla ktereho pozna jenom opravdový fallout fan :D Tactics zhodnotit tak vysoko a new vegas tak nízko to je čirý trolling
      • To si třeba já si tak úplně nemyslím. FNV byl sice v porovnání questů a hlavní linie lepší než F3, ale chyběla mu atmosféra světa po jaderné válce, kterou měl lepší F3 (to zničené město a sem tam historické nahrávky těch hrůz byly vytvořeny výborně). FNV měl atmosféru asi jako vybydlený Chánov. Zase questy ve F3 byly debilnější, než ve FNV. Fallout Tactics nebyl zase tak špatný, za jaký ho fanoušci Falloutů mají, problémem byl, že neměl příběh a děj a typické RPG prvky byly potlačeny. Ale hrát se dal.
  • Já jsem za ta videa rád. Vypadá to že SPECIAL bude mít vliv na průběh hry a řešení situací. Co mně ovšem stále děsí je absence skillů. Přinejhorším si užiju aspoň objevování světa s povrchním plněním questů jako ve Fallout 3
  • Ja mam treba s F3 zkusenost celkem zajimavou. Hral jsem to poprve jeste pred Oblivionem. Bez problemu, bavilo me to, sice trochu jiny Fallout, ale vydrzel mi dlouho a uz jen ta nadherne zrubana krajina..
    Pak jsem si strihnul Oblivion. Opet bez problemu, podobnost, hlavne rozhovoru, mi nevadila. Uteklo
    par let, dal jsem si Oblivion znova, opet bez problemu. A pak prisel cas opet na F3. A tady nastal problem, najednou ta podobnost desne obtezovala, nakonec jsem se zatnutymy zuby dojel aspon hlavni linii..
    Takze na F4 jsem zvedavej, predjimat jakej bude nechci, jen me obcas napadne, jestli to nebude ala Skyrim :)
    Podotykam, ze oba prvni dily mam najety, jsem uz starsi rocnik..
    • Zahraj si New vegas mnohem lepší než fallout 3
  • Já jsem z těch videí náhodou nadšený. Je to vtipné, tématicky udělané a navozuje to bezva atmosféru pro nadcházející vydání. Jsem fanda prvních dvou dílů. F3 a FNV jsem nehrál (nelíbilo se mi to) - ale na F4 se těším.
  • Fallout série - 4 geniální hry a 1 nadprůměrná, yeah, lets hate *7*
    • To je provokace?

      F1 *****
      F2 *****
      FT ***
      F3 ***
      FNV ***

      A Fallout 1.5 Resurection *****
      • souhlasim az na fnv, preci jen bylo lepsi jak samotna 3, takze by tomu pasly 4 slunicka
      • FNV bych dal 4 ten jsem si užil i vícekrát jinak souhlas
      • Souhlas s touto tabulkou. Začínám si říkat, jestli tenhle konflikt ve Fallout:Interplay a Fallout:Bethesda není (gamersky)generační. Staří vědí, mladí si jen myslí.
      • Fallout 1 zas tak dobrý nebyl, příběh nuda, vykradačka Wasteland 1, Dark Sun: Shattered Lands atd. Akorát dnes už se z toho stala legenda, mýtus, idol.
        • Vše je poplatné době vzniku, ne? I když konkrétně Resurection je jako hráčský počin na enginu 15 let starém srovnatelný se současnou komerční hrou a být financován přes Kickstarter, bylo by to zajímavé...
          • Res. neni spatny, ale zase bych to neprehanel.
        • A co není vykrádačka? Záleží jen, jak to slepíš. Nemůžeš přijít s něčím novým. I Wastelandy vykrádali a Dark Sun nemluvě (teď nemluvím o herní branži, ale např. literatura a jiné vnější vlivy).
          • Nesouhlasit můžeš, bohužel, tohle je krutá realita.
  • Takový mazaný hype, uvolňovat postupně videa - manuály a držet F4 v povědomí hráčů. Sice nad tím nejásám, na druhou stranu jsou ta videa "chytřejší" a tím lepší než tupá standardní masivní kampaň, tzv. masírka. Něco, co měl např. Zaklínač 3. F4 mi už předobjednala přítelkyně, jsem zvědav, jestli ji Bethesda nezmastí jako F3...
  • Kdo má předobjednáno tak se baví a těší se na hru.
    No a pak jsou tady hateři pro který F4 nedosahuje kvalit top titulu jejich sbírky her - Barbie: Deníček - Tajemství střední školy
    • JezboX
      U lidí co maj předobjednáno bych čekal, že se jim líbil F3 a měli by se jít léčit. Lidi co si předobjednali F4 a nelíbil se jim F3 nebo ho dokonce nehráli, by se mělí jít léčit.
      • Tak mě prosím prozraď jaké hry podle tebe hrají duševně zdraví jedinci.
        • JezboX
          Já psal o předobjednávce puso. Že si ji objednávaj jen lidi co se jim líbil F3 (takže jsou podle mě na palici). Nebo lidi co s F3 neměli tu čest (takže jedou na vlně hype a na základě toho vysolej těžky prachy v předobjednávce = na palici) a za třetí se jim F3 nelíbil, ale stejně zaplatili předobjednávku (dobře takový lidi by mohli bejt třeba optimisti). Upřímně nikdy jsem neviděl důvod pořizovat předobjednávku jakýkoli hry. Nepočítaje Kickstarter.
        • Outlast *8*
          • Uáá, no u toho mě někdo zaklepat na rameno tak proskočím oknem :)
    • Vyskoč vtipe!
  • Hra ať bude úžasná,hrozná, či průměrná, ať máme jakékoliv názory,s těma videama to přeháníte už až moc. Nevím, zda si potřebujete odškrtnout odvedení práce, či další peníze za propagaci, ale tohle už je fakt moc, dávat každý týden video na s.p.e.c.i.a.l. a povídat, jak Bethesda zas všechno udělá cool a všechny staty, perky, skilly budou mít úžasný vliv na hru... dost bezpáteřní od Tiscali Games.
  • Tahle videa jsou skutečně strašně nudná. Co je jejich smyslem? Vysvětlit základy RPG hráčům stříleček, na které je marketing Falloutu 4 také mířen? Tohle začíná být otravnější než svého času marketing na Mass Effect a Dragon Age.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit