Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rorschah
    cítím cítím další fantasy klišé :/
  • Nevím, chybí mi tam něco navíc, nějaká nadstavba. Když budu realista, tak technicky to nemůže být na úrovní profesionálních titulů, tak čím by mě tohle mělo nadchnout? Obyčejná mytologie, unigine... Nevím, třeba je jen hra špatně popsaná, nebo autoři ještě detaily neukázaly, ale není tu vůbec nic, co by mě lákalo. Pokud mezi sebou nemají mistra spisovatele/scénáristu a geniálního game designera, tak to bude přinejlepším sympatický pokus o poctivé RPG. Ale zapisuju si to do hlavy jako potenciální příjemné překvapení. :-)
  • Lars
    Vypadá to velmi dobře a zajímavě... doufám, že to dotáhnou do úspěšného konce a že si to jednou budeme moci zahrát *3* Tak hodně štěstí, páni vývojáři!
  • Kr.Pa
    Nebude-li to jen další mlátička, budou-li tam i nějaké hádanky, dobrý příběh a rozvinuté rozhovory, tak proč ne ? Takovýh her je pomálu.
  • hm podzemi, to mi pripomina serii Exile
  • Vypádá to pěkně a hudba je taky povedená tak doufám že se jim hra vydaří a nezklame nás. *4*
  • Hudba moc dobrá, hra vypadá zajímavě, vývojáři hodně odvážní, přeju jim úspěch, nezbývá než doufat, že to dotáhnou do (úspěšného) konce a projekt neskončí u ledu, good luck *4*
  • Hairy_Ass
    Vypadá to zajímavě, a ta hudba se mi taky líbí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit