Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mirekdusinojc
    Za mejch mladejch let sem taky hrál hru, kde se lovili dinosauři. Vždycky mě sežral raptor. Jo jo, to byly časy.
  • skvela hra aspon neco ne furt stereotyp , sup stim na steam max za 9 euro a je to v knihovne. *13*
  • Menorri
    *8* Po velmi dlouhé době zajímavá hra...ale zdá se mi že tzv. Trapper's mají dost velkou nevýhodu ohledně první osoby.... *2*
  • Ty vole co já bych dal za nové Dino Crisis...
    • residentevilfans
      tjn ten konec dvojky a zadna trojka *5*
  • MidnighT91
    Dneska jsem se koukal na slepice a říkal jsem si, že tahle malá šeredná sv*ně by mi pár milionů let zpátky ukousla hlavu...
  • prilis chaoticke
  • At delam co delam tak mi to posledni dobou porad pise ze video se nacita... ach jo a to jsem si pred nedavnem rikal jak vam to zacina pekne slapat ten prehravac.
  • "ne zrovna krásná"
    No já nevím, na mě tedy vizuálně působí více než pěkně.

    No a řekněme, že možnost zahrát si za dinosaura se zase tak často neobjeví.
  • Trol.internetovy
    Na Dino D-day to nemá. *15*
  • Robotron3
    Nezjistilo se náhodou, že tihle dino raptoři byli opeření? Jako dnešní ptáci?
    • hlavně raptor nikdy nebyl tak velkej ( snad kromě Megaraptora a Utaraptora ) jako ti raptoři v Jurskym parku ( velociraptor měl výšku jen do max. 80 cm ) to byly spíš deynonychové.
      • no Utahraptor byl pěkně přerostlá svin vysoká klidně přez dva metry vážící 300 kilo.. 300 kilo svalů a zubů.. a to nemluvim o těch jejich spárech :) Krásný zvířata nepřestává mě to fascinovat že něco takovýho mohlo na naší zku.vený planetě žít..
    • Taky se zjistilo, že T-Rex byl jen mrchožrout a příležitostný lovec, ale kde jsem to slyšel to už nevím... ale na to se taky nikdo neptá... a hra s dinosaury, tak, jak je mají lidé zažitý, né s přerostlejma kuřatama *1*
    • Veskoslav
      Celá vývojová větev ale ne:)Takový Velociraptor ano, ale jeho větší příbuzný bratranec Variraptor už nikoliv.
      • No a tohle právě nikdo nemůže potvrdit ani vyvrátit. To, že se u kostry nenašly důkazy opeření neznamená, že nějaké peří neměl. Pokud člověk uvažuje logicky tak musí uzat, že příbuzné druhy pravděpodobně peří měli, jenže logika se v pleontologii nenosí, různí profesoři zastávají různé teorie a bez ohledu na zjevnou logiku věci jsou schopni se bez důkazu hádat celá desetiletí. Smutné, ale pravdivé.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit