Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To nikdo netusil co ta jedna nevinna hlaska z 4chanu na adresu vyvoje BF3 zpusobi :D
  • jindra.veliky
    me to neprijde nejak spatny...
  • Po chvilce koukani na tohle video mi prislo tech krasnych tvoru normalne lito.... *13* Radsi si kouknu Jurrasic park *3*
  • montatatana
    Inu dinosaury a vsechno kolem nich mam rad... a proto tuhle hru radeji snad ani hrat nebudu :)
  • chudáci ještěráci, ZHYŇ lidstvo nenažrané!!!
  • taky vám blbnou videa? u toho mýho se píše: Video se načítá ... (mobilní verze)

    a už je to pár dní, jsem z toho celej nesvůj :(
    • Pete.palis
      jestli pouštíš přes mobil...nemáš vyčerpanej limit dat? (pomalejší připojení)
      • právě, že přes mobil vůbec. normálně na stolním počítači a píše to tam, tu větu. a jinak stahuji 8MB/s takže s datovým připojením nebude problém
  • Pete.palis
    Call Of Dino! *1*
    • moar liek team fortress 2 w/ dinos, also homo sapiens sapiens pro cloveka rozumneho (euroasijce), pripade negru z afriky homo erectus/homo sapiens hybrid
  • A v nejvyšším levelu RPG systému ,by jste si mohli zahrát za Tyranosaura Rexe :-)
  • Ano , chudoba průmyslu je zde ... Dobré značky a studia umírají a noví č* nastupující a zabírající místo těm dobrým tady tahají samé bullshity , ovšem tohle bych zařadil oproti tomu Orionu mezi ty lepší hry ... bohužel *7*
    • Cypri
      Dobré značky a studia si za to mohou sama, že upadají. Kvalita jejich her klesá a nezávislým vývojářům přeji jen štěstí. Tohle mne nenadchlo stejně jako ten Orion. Ale EA, Activision a dalším fakt nepřeju to nejlepší za ty shity, který nám předhazujou, za zmrvený Mass Effect 3, za pošlapaný Dragon Age 2 apod...
  • Stormangels
    Nevím co si o tom mam myslet.Už ted někdy před par dny či týdny vyšla hra Orion dino beatdown.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit