Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tam funguje splitscreen? Dá se to nastavit horizontálně/vertikálně. Funguje při tom pohled z auta?
    Využívá to impulse triggers u xbox one ovladače?
  • "Super hra", mam ji už od early accesu, mozna snad od dni kdy vysla ale bohuzel jsem jeden z "vyvolenych" lidi kteri maji s touhle hrou specificke problemy a to freezy ovladace/klavesnice. Codemaster o problemu vi ale od Dirt 3 se jim prej chybu nepodarilo zjistit a opravit. Cely problem je v tom ze hra mi do 20minut od spusteni freezne klavesnici a jedine co v tu chvili jde udelat je reconnect klavesnice v USB portu, coz je v rally hre nepouzitelny reseni. Neresi to ani verze OS (Win7/8/8.1/10) ani drivery klavesnice, intel INF etc. Proste problem je nekde u Codemastru. Doufal jsem ze to vyresi do finalni verze hry, nevyresili, early acces je uz davno za nami a mame tu full verzi 1.0 ktera ale muj problem nevyresila. Mam tedy nekompatibilní ovladac/klavesnici s DIRT Rally.
    • nebo nahovno deska, co neumi ani poradne obsluhovat usb
  • panove kdyby nekdo chtel ucast v no restart cz sk lize tak navstivte www.dirtrally.eu

    schazime se tam, vicemene teda FB zatim ale cekalo se na vydani hry. odkaz na ligu tam je
  • Loneck
    Super pařba. Hraju na X360 ovladači a je to ok. Doufám, že přidají v budoucnu možnost uložit replay. Jediné co mě štve je, že na některých AMD kartách (např. R9 270) je problém se zobrazením vegetace a dalších objektů, což je údajně vina ovladačů AMD. Po osmi měsících to stále není opraveno. Ironie je, že má hra logo AMD.

    http://steamcommunity.com/app/310560/discussions/1/611704730327812548/#p6
  • Mart9
    Ve hře mám najeto přes 50 hodin a jsem nadšený. Zklamání trvalo jenom chvilku, když jsem ze 60s a Mini přešel do 70s, kde se přetáčivá auta absolutně nedají řídit. Zkusil jsem 80s a bylo to to samé, měl jsem strach, aby jediné ovladatelné auto nebyl mini. Ale zkusil jsem další kategorii a Peugeot 205 už se zase ovládá parádně a jsou to super závody. Ty dvě kategorie raději vynechám, hrozná auta. Jedna z nej her roku. Nejlepší rally v historii.
    • Taky mně ty RWD ze 70s nešly, ale dřel jsem a teď jsou to moje nejoblíbenější káry. Fór je v tom jít do zatáčky brzo (o dost dřív než u FWD nebo AWD). A protože to jsou přetáčivý mrchy, mělo by se do zatáčky jen švihnout volantem (noha z plynu) a pak hned volantem na druhou stranu a plyn tak na 2/3.
      • Mart9
        Jezdím na šipkách, tak si to dovedeš představit *1*
        • Czech_NoOb
          Taktéž jezdím na klávesnici, ač ne čistě na šipkách, tam řadím. Každopádně ta hra je ze začátku dobré peklíčko, ale je to slušně hratelné i na té klávesce.:) Hodně mne baví diskuze, kde si každý libuje v mini, případně pořídil hned z kraje hry Lancii a hodně se spálil.:D
          • To sem jediný komu se s Lancií Fulvia jezdí dobře? Není to nejlepší auto ve hře ani ve své třídě (což je blbý když sou tam dvě auta), ale jak občas někteří píšou že je to totální tragedie auto, tak mě se s ním jezdí celkem fajn. A Stratos to pak posouvá na úplně nový level:)
  • nejsou tam škodovky? Super, kupuji....
  • Dá se to odřídit i na gamepadu ?
    • Jde to. Ze začátku jsem to tak hrál. Ale je to tak supr, že jsem si stejně nakonec koupil za pár tisícovek Logitech DFGT (volant dobrej, brzdovej pedál nic moc).
  • Opravdu asi nejlepší early-access tohoto roku a i příjemné překvapení. Investovaných drobáků hned na začátku vydání E-A vůbec nelituji... Možná na tomto zvoleném přístupu přeci jen něco bude...
  • DekkerDave
    Škoda, že tam asi nebudou Škodovky. Přitom by měly zastoupení ve většině "věkových" skupin, do kterých jsou auta ve hře rozdělený. Údajně prý některý automobilky nechtějí povolit zobrazování svých zničených vozidel (viz. Toyota).
    • Ano, Škodovka je jedna z nich - firemní politika. V hře nebudou.
      • ringmancz
        a přitom VW, Seat i Audi tam je... vtipný
        • Jojo, co kdyby jim to tam natrela skodovka, to se prece nesmi stat ani ve videohre ! Ubozaci nemci.
  • Tahle hra je patří do vitríny Early-access her. Vývoj bez problémů, pravidelné přidávání obsahu, dobrá reakce na zpětnou vazbu a po několika měsících (ne letech, koukám na tebe, DayZ) vydáno. Kdo koupí, neprohloupí.
    • To protoze za tim stoji Codemasters. U nich mi prijde trochu zbytecny to do EA vubec davat. Penize na vyvoj jiste maji i bez toho. Vetsinou se do EA pousteji mensi studia, co penize nemaji a clovek si nemuze byt nikdy jistej, jestli vubec budou schopni hru dodelat
      • I Coddies několikrát šlápli vedle a vydali odpad (viz. Operace Flashpoint poté, co to přestala dělat Bohemka). Nicméně nedávno udělali vyjádření, že se nyní budou soustředit výhradně na závodní hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit