Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaelfoucault

    Subjektivně tuto hru vnímám jako nejlepší RPG dekády. Jestli existuje skutečný duchovní nástupce Planescape Torment, je to právě toto.

  • Na GOG-u zatím hra ve slevě není.

  • Jarisko84

    Fuuu tu by sa hodila aj cestina... nevravim ze nerozumiem angl ale textu je tu pozehnane az sa clovek strati...

    • Je nestydatost takove hry bez cestiny vydavat. U strilecek, simulatoru, sportu mi to nevadi, ale u takovych her cestina fakt chybi. Nu coz, tak si ji nezahraji. Vzdyt her je prece tolik.

    • LessPh

      Yop, ta anglictina tam je fakt nepruchodna... to je tak pro rodile mluvci a ty v tom maji taky problemy:(

      Na steamu jsem refundnul jen kvuli anglictine...

      • houmrhoumr

        Sunless hry mely tezkou anglinu jesti se dobre pamatuju. Nehral jsem

        • tomekbobek

          Tohle mi přijde o něco jednodušší, ale asi jen díky vizuálněji bohatšímu obsahu.

      • Rodilí mluvčí mají s touhle hrou problémy?

        • LessPh

          Yep, cause I have an issue with this game and my English is on quite sufficient level (both verbal and written).

          It is like you read a bible in CZ, you understand a f*cking sh*t, because writting and words are just super odd.

          It is the same here in Disco Elysium, it is hard for native speakers as well, text is really hard to understand in a proper manner.

          Buy it and try it OR just check it with Reddit users.

          • Já myslím, že není problém si najít screenshoty z té hry a podívat se, jak je to napsané a že je to v pohodě.

            • LessPh

              Nevím čemu nerozumíš na tom, že jsem to refundnul kvůli angličtině.. pokud nejsi C2, tak nazdar!

              Proč bych měl hledat screenshoty, když si to na steamu můžu vyzkoušet? Pane bože, to je zase materiál!

              Ty to nezkoušel vůbec, nerozumíš ani češtině:DD

        • kulhy_parici_spici

          Asi too much Mountain Dew.

          • LessPh

            Dej si radši Sprite, protože image je nic:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit