Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • exoslav

    Nic moc, vypadá to jako pohádka... podle traileru jsem čekal tísnivou temnou atmosféru, ne pokračování teletabies. To i battle brothers mají lepší atmosféru než tenhle sterilní výtvor.

  • patr

    Neviem.  Mali nechat klasiku.  Rozdam prikazy, pauznem kedy chcem a sekaju sa normalne medzi sebou.   Takto kym po jednom kazdy chrobak k tebe pride.  Nevim

  • Rudy

    Vypadá to perfektně. V nic míň než v reskinované OS3 jsem ani nedoufal, takže teď už to může být jen lepší :)

  • Femto

    hmm, když potemnělé fantasy vypadá jako dětské fantasy, tak je to špatně. 

  • dworkin

    Jsem si říkal, jestli dokážou překročit svůj stín... a nedokázali. Zase tahovka. Přitom BG jsou turn based, akorát si ty kola dělá hra sama a nemusím čekat, až se zombie přeplouží přes půl obrazovky a kousne moji postavu do pihele.

    • patr

      Hej to sa mi tiez nepaci.  Cakat na chrobaka kym k tebe pride. Su tam styria a je z toho sachova partia dpc.  Vsak porozdavam prikazy, odpauzujem a boj bezi.


  • maros.goc

    ..skoda :(...je to vlastne OS3....

    • 0011

      Jo to jsem si přesně říkal, hra to bude asi dobrá, ale je to v podstatě divinity naroubovaný na pravidla D&D.

      • maros.goc

        tak Lariani nevedia spravit zle hry...bohuzial..ja len ze tuna sa sekli lebo namiesto BG 3 robili OS3....Akokolvek hra moze byt genialna, proste to nie je BG. To ako keby Diablo bolo zrazu tahove (hoci o tahovy subojovy system tu ani nejde).

  • Femt0

    Sem fakt rád za turn-based ale přál bych si svižnou tahovku s přehlednou kamerou, což je přesně opak DOS.

    • Derp_1337

      Ani mi tu kameru v Divinity nepřípomínej. Doteď si dokážu vzpomenout na tu frustraci.

      Třeba když během souboje s bosem (mega pavouk) umřela jedna postava a po konci souboje jsem si ji snažil oživit, ale nemohl jsem na ni za boha kliknout (mrtvola byla mezi nohami pavouka) a strávil skoro 15 minut posunováním a točením kamery do určitého úhlu, abych mohl seslat kouzlo Ressurection. OMG


      PS: Samozřejmě že kouzlo Ressurection nešlo seslat klinutím na ikonku postavy v herním Interface! Hráč se prostě musel pídit po mrtvole! 🤮

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit