Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lipkozzi
    The Division will launch next year for the Xbox One, PlayStation 4, and PC platforms.
    as seen on http://www.joystiq.com/2013/06/11/ubisofts-e3-2013-conference-details-the-division-rabbids-invas
  • Prepnout do prvni osoby predelat interface potrtovat na pc a budu asi spokojenej :)
    • Klidne 3rd person, ale at je to na pc ;-)
  • kejo
    To bude open world? Ak ano, a potulky mapou so spoluhracmi budu vyzerat aspon z polovice takto, tak to bude nieco super. Dufam ale, ze to vyjde casom aj na PC
    • Na offic. stránkách píšou, že to open world bude

      "Welcome to an online, open-world RPG experience where exploration and player-progression are essential. Use your skills, weapons and wits in combat. Play in a persistent and dynamic environment that combines the Tom Clancy™ series’ core authenticity and tactical decisions, RPG action, trading and much more."
  • michelangelo
    Pro me zatim nejzajimavejsi, co jsem z E3 videl. A plusovy body by tomu dal urcite i muj bratr, protoze ve hrach vetsinou pouziva DIVISION jako nick :)
    • Jo, toho blbce asi znám. Nedávno sem ho viděl jak c chatu píše že jeho rodiče byly bratranec a sestřenice.
  • Magister_Peditum
    Grafika parádní. Samotný námět už méně - postapo se mi už nějak začíná zajídat. Nechtěli by udělat něco podobného ve stylu WW2? *15*
    • GlaDOS
      Když budu počítat velké postapo hry (značky), tak jich napočítám 3 (The Last of US, Metro, S.T.A.L.K.E.R.). No nevím, jestli se tím da zajídat. Je to sotva předkrm. Mně se spíš na The Division moc nelíbí hratelnost. Když postapo, tak mám raději atmosféru osamění, temnější náladu, méně střílení. Ne co-op, společné plnění úkolů,... Tohle vypadá hodně Clancyovsky. Ale svoje fanoušky si to určitě najde.
      • Magister_Peditum
        Postapo je třeba i Destiny, ZombiU, Fallout, Dead Island, Dead Rising, nedávno ohlášený CoD... a určitě se jich najde ještě víc.
      • Ferdis2
        No Fallout je rozhodne malá značka v porovnaní s tými tromi... *1*
      • "Tohle vypadá hodně Clancyovsky." - proto to má ve jménu "Tom Clancy's" :))))
  • A co to jako má společného s Rainbow six nebo Ghost reconem? Nenašel jsem ani jednu věc která by měla něco společného s uvedenými hrami.
    • Podívej se na nějaký gameplay GR a pochopíš. Promítání techtu na věci, HUD, kamera, střelba, pohyb postav, "brýle"... Vše jako z posledního dílu Ghost Recon.
  • Vypada to hodne dobre, snad videjko nebylo jen skriptovacka.
    Btw fakt to nechteji udelat na PC?
    • promitac
      Podla mna sa jedna o casovu exkluzivitu, casom bude urcite.
    • Já doufám že to udělají to by byli fakt kokokokokoo...
  • promitac
    este rukou zavre dvere, huh
    http://i.minus.com/iLuhfV5mYth1z.gif
    • Malý ale veľmi zaujímavý moment v jednej epizódke. maličkosť ktorá ale určite obohacuje hru.
    • To je epic i takové drobnosti dělají hru zajímavou....
  • No ja neviem, vypada to skvele ale to je zatial asi tak vsetko. Problem je ze velka cast aktualnej produkcie velkych studii vyzera skvele... Len bud sa to neda moc hrat alebo to neni vobec zabavne. Docela som zvedavy ako sklbia rpg a mmo.
  • Vypadá to skvěle, sice mi nevyhovuje ta alternativní současnost, ale alespoň to nebude pr*ser pro Clancyovky - něco tak extrémního (spíše ještě více extrémního), jako EndWar.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit