Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam v pici,dam format C: a jedu daaal-
    • @ndy je nejvetsi admin na svete !
      Skoda ze mu uz neslouzilo prirozeni a manzelka ho podvedla,
      ale co uz *12*
    • co ? sem hluchej *11*
      • ja sem hluchej
  • Caute , jmenuju se REITAK, ja si myslim ze ozajsna hra je jenom CoD 4 na PS3,
    Proc hrajete BF3 ? U Cod muzou i deti podavat supr score.
    Jinak chalani tetkou zakladave ruzovej servr, tak doufam ze nejste vsechny na holky a budete hrat i se mnou.
    Nebo jinak najdete si nick : Reitak , jo jsem GAY a nestidim se , klidne si mne pridejte do friend.
    Caute miluji Vas kluci *14* *14* *14*
    • HEJ HEJ HEJ , pockaj pockaj , @ndy to neni ten co ho manzelka podvedla ze sousedem ? *10*
      • jo jo jo , @ndy je ten co sem votrel na forum a dela ze sebe admina, no jo Buzirkovej baron *5*
    • Proc nemuzu editovat prispevok ???
      Reitak poslal sem ti request, miluji te *14*
      • @ndy , ja sem myslel ze budeme hrat na ANTIKU ?
        mam te rad *14*
  • Ocenil bych mapu Dragon Valley. Podle mě jedna z nejlepších vozítkových map z BF2. Je mi jasný, že všichni zase budou hrát jen a jen Karkand. Wake je taková klasika, ale není bůh ví jak hratelný. Sharqi je příšerná mapa, která se skoro vůbec nehrála. Oman je zajímavý, ale v BF2 byly i lepší mapy.
  • Ještě někdo si koupil BF3 prakticky jen kvůli těmhle klasickejm mapám? *1*
    • To ne, ale těším se na to prakticky víc, než sem se těšil na samotnou hru, Wake Island RockZ! :-D
  • To DLC bude zdarma?
    • Pro ty, kdo si koupili limited edition, tak jo. Pokud Limited edition nemas, budes muset zaplatit.
      • ZvacA
        Yep, ale jen tak mezi náma, taky by se jim kulové stalo, kdyby ty mapy, bojová technika a jiné byly aplikovány už v plné hře. Ovšem to už by samozřejmě nesedělo nějakýmu pantátovi v jeho ekonomickém herním modelu "nahrabat si za fragmenty".
        • splash
          No ja si před týdnem koupil Limitovku za 1 200Kč, což je na některých obchodech dokonce levnější než normální edice.
        • I kdyby to vývojáři tak chtěli udělat, tak jim to zhora nedovolí, tady mluvíme o milionech, nezapomeň ;-)
        • Tak samozrejme, nicmene to podle me souvisi i s datem vydani. Back to Karkand nebyla jeste hotova a termin vydani se blizil. Tak proc to neudelat jako DLC a shrabnout na tom prachy? ;) Ale za to sikovni chlapci s DICE nemuzou. Pro me hra znamena DICE. A EA at jdou treba do riti...
  • Enclaw
    Zajímali by mě hlavně ty zbraně, které mají "kořeny v minulých dílech".. Doufám, že bude něco i pro supporta :)
    P.S.: na ty assigmenty se těším, doufám, že za ně bude dost expů.. :)
    • mas tam prakticky stejny zbrane jako v BF2... kumomet MG36, pak ten cinskej kulomet myslim.... mas tam Famas, MP5 atd...
      • A hlavně hromada Ruských unikátních zbraní
        • a to jakejch presne? :D
  • at se vykaslou na DPC a opravej radsi padani hry po minulym uzasnym patchi.... chlapci z DICE asi jedou na drogach
    • Mne to oznacenie DPC sedi ovela viac :-))))
    • Mozna se budes divit ale patche a DLC delaji vesmes uplne jini lide.
      • a tos sebral kde? ... ale i kdyby tak to maj udelat spravne...
    • DLC ofc :D
  • sonk
    Vim už všechno, ted uz chci jen to DLC !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit