Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Huzzah! Jsem zvědav, o kolik tu atmosféru "odlehčej", ale mají moji plnou důvěru.
  • Na PS3 jsem par her mel moznost hrat, mimochodem Heavy Rain a Little Big Planet jsou take nehorazny skvosty, takze do PS3 uz asi nepujdu, ale pomalu se zacnu poohlizet po PS4.
    • Miserius
      Tomu jejich Playstation Now bych moc neveřil co se týče odezvy a vubec kvality... To radši mít doma od někoho starej playstation 3 na tyhle hry... muj názor :)
  • interracial lesbians. uz ked som videl ako tvorcovia svedomito pracuju natom aby vyzliekli 15 rocnu Ellen Page (viem ze je starsia, no jej hernej podobe by som viac netipoval) a teraz este toto :D
  • Tohle je jedna z mala her, kde bych nelitoval ani koruny, tedy kdybych mel vlastni PS3, ale nastesti si to zahraji u kamose.
    Puvodni hru jsem projel 2x a nutno rict, ze uz asi patnact let, ve me zadna hra nevyvolala takove nadseni.
    To studio co to dela jsem do ted vubec neznal, ale musi tam pracovat sam herni buh.Ovsem zahrani tehle velkohry ma i jednu stinou stranku, od doby kdy jsem to dohral uz me zadna hra nebavi. :-(
    • Miserius
      Neznal? Uz 18 let dělaj Playstation hry :)
      • Jsem konzolema ponekud nepolibeny a je skoda, ze tihle delaj pouze pro PS, protoze pokud z nekoho v budou vypadne herni klenot, tak to budou oni a za to dam klidne ruku do ohne.
        Ale kdyz nejde hora k Mohamedovi, tak musi Mohamed k hore a asi poprve v zivote koupim konzoli, takove hry za to stoji.
        • Miserius
          Ono toho zase od nich na PS3 neni tolik, ale i tak to za to stojí... Uncharted 2 + 3 a Last of Us... A pokud jsi nehrál žádný PS3 only hry tak určitě pořiď Heavy Rain, Metal Gear Solid 4 a třeba inFamous 2 či Demon Souls a pak digitalni exkluzivity typu Journey atd :)
  • Prohodili jste linky k oběma představitelkám. Just sayin'.
  • frag.ment
    A bude to zdarma, nebo budu muset vypláznout 20 babek? A bude mít DLC české titulky, jako má původní hra?
    • Zdarma ... eh. A programátoři budou žít z větru, že?! Nechápu tohle sockování našeho národa. Sami chceme mít vysoké platy a ostatní, aby vše nám dávali zdarma. Jasně, že to bude za peníze!
      • Pilgrim66
        Proč sockování? Jsou hry, ke kterým se dávají nová DLC zdarma.
        • Jack1947
          TLOU - DLC na nekolik hodin a zdarma... proc by se dobrovolne ojebavali o zisk. ( tak jasne u jinejch her).
    • Miserius
      Zdarma... ach, jaký to krásný sen... Cena je 15 dolarů a vzhledem k jejich cenový politice to bude tady 15 euro což bude stát jako větší dlc 405kč... Kdo koupil The Last of Us + season pass digitalne ve sleve za 8 stovek udelal dobrej kup :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit