Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mna tato hra uplne sklamala, pocital som s vylepsenou jednickou ale toto je zamerane na uplne inu hracsku kategoriu, vekovo o dost mladsiu nez TDU 1.
  • Už je opravená spojka konečně??.. Ani za 10 DLC zadarmo si to bez funkční spojky nekoupim.
  • Lancia Stratos v rally verzi je sice pro me velikym lakadlem ale s jizdnim modelem TDU2 naprosto nanic.
  • exploration pack je vonku pre PC už od štvrtka *3*
    bohužiaľ s tými vrakmi sú problémy, nepočíta ich to správne, vyzerá to tak, že síce niektoré bugy odstránili ale zas vyrobili kopu ďalších *1*
    • HEhehe. Počítá je to správně. Za každou splněnou DLC misi/závod se ti na mapě zobrazí jedna přibližná poloha vraku. Na Ibize 8 a na Oahu 12 vraků.
      • Pan_Klobouk
        Pocita je to spatne. Idea byla dostat Lancii a Chargera po objeveni vsech jejich vraku. Nekterym hracum ale stacilo najit 2-3 a uz auto maji. A aby toho nebylo malo, nakoplo to nejak i ty stare vraky, hledacka zase zacina pipat kdyz se jim priblizim a jako neobjevene hlasi i ty uz objevene.
        A kdyby jen tohle, nakoplo to i spoustu dalsich veci, takze presne jak pise kolega - niektoré bugy odstránili ale zas vyrobili kopu ďalších. Opravdu patch k nezaplaceni, mozna proto je zadarmo. Snad za mesic nebo dva vydaji dalsi patch na patch.
  • Větší problém je v tom, že to DLC je zabugovaný taky. Co jsem tak slyšel, stačí u toho DLC nasbírat 3 vraky auta a už vám to dá nový auto z toho DLC a další. Osobně jsem to ještě nezkoušel, nemám na to čas. Tak jako tak mě hra ale bavila i přes ty bugy a pořád mě baví. :)

    Taky je tam prej někde ve výstavbě obchod s motorkama, takže to vypadá, že tam budou, paráda :)
  • sak TDU 2 som hral tak par hodin a koli dajakemu dlc sa k tomu urcite vracat nebudem-velke sklamanie z hry u mna
    • Většina lidí TDU odsuzuje, právě protože mu dá jen několik hodin, ale právě ve chvíli kdy se opravdu zdá, že s poslední kapkou trpělivosti pohár přetekl, tak se něco zlomí a začne to být hodně velká zábava. Ze začátku jsem nechápal slova Lukáše Grygara, že je to takový Oblivion na kolech, ale právě jeho svoboda je nejzábavnější. Bohužel od určité fáze je to na klávesnici nehratelné, protože silnější auta jdou do smyku, když nejde dávkovat plyn a brzda....
      • Dal jsem tomu dva dni. Celej vikend neustalyho prenastavovani ovladani. Nepodarilo se mi dosahnout ani urovne jednicky. Pokud jedes i normalni pomalou jizdu a porad funguje pocit ze ridis papirovou krabici pak je neco spatne. Celej pocit vahy vozidla v TDU2 obstarava jednoduchej trik a sice umely lag volantu. Kdyz si jej v options stahnes na nulu pak muzes nastavovat co chces. Pokud si nekdy v zivote ridil skutecne auto pak tuto hru nemuzes brat vazne. Takovyto jizdni model patri do Simiku. Tam bych to bral kdyz si holcicky potrebuji zajet na nakup. Ale racingovka? Spatny vtip. *11* Ty filozofie ze hrac se musi tomu jizdnimu modelu prizpusobit fakt neberu.
    • tak tak TDU 2 je pro mě letos největší zklamaní.nahral sem par hodin a pak to šlo do vytrinky a už sem na to nešahl.nuda.
    • Souhlasim. Jizdni vlastnosti o nicem,hra o nicem...
  • A Force Feedback u volantů? Stále nejde?
  • Kdyby něco takovéhohle dělala i Bethesda, tak na každej Fallout padne jedna omluvná hra zdarma :D
    • Kazdy Fallout? Delali jen jeden (Fallout 3). A vazne se nepamatuji ze by byl nejak fatalne zabugovany.
      Kdo chce psa biti....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit