Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Johnny
    Nabušený trailer... xD To je totiž strašně duležitý xD
    • Podle čeho myslíš, že se rozhoduje tatík, který nikdy nic nehrál, co pořídí synovi? Ještě obrázky na krabičce a pár PR vět dělá divy. Vlastní obsah nehraje takovou roli.
  • prečo mi pripadá ako Battlefield 1 trailer , spôsobom ako je zostrihaní a aj hudba
  • Scifi na motivy druhé světové války.
  • Já tam vidím teda mapy čtyři - Operace Husky - čili Sicile je vosk ?
  • Sorry ale ten trailer mi prišel dost trapnej a nechápu proč je v nadpisu slovo nabušenej. trochu to zavání klikbaitem.
    • Ti lidé co v sobě dokáží probudit 10 letého kluka, který slintá jenom při uslyšení slov "Call of Duty", tak těm to přijde "nabušené".

      Samozřejmě série CoD není pro všechny a její trailery taky ne (snad až na pár Live Action vyjímek)

      PS: Mě osobně ten trailer taky nepřišel nijak extra zajímavý...
  • Ten Egypt je super, to pobíhání v hrobkách, krytí se za sarkofágy a pyramidy na obzoru báječně navozuje atmosféru druhé světové války. V příštím DLC by mohla být nějaká mapa třeba na terasách Machu Picchu a další v kráteru právě vybuchující sopky, něco jako byla Hora osudu v Pánovi prstenů. To by bylo epic a hrozně by se to k tomu hodilo.
    • Kravicka
      /s
  • Jo trailery na Cod bejvaj dobrý . Škoda ,že tim to tak končí. *3*
    • Ne, tohle není dobrej trailer..
  • Zaujala mne zminka o obtiznem behani v pisku. Byla to jen slovni hracka nebo ma opravdu CoD takovou featuru, ze se v pisku beha hur? To by bylo skvely.
    • Jack1947
      No jasně a v bahně ještě hůř :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit