Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže to není singleplayer, když ovlivnuješ online a musíš byt připojený na jejich server :D

    V singleplayer je jeden hrač, krterej ovlivnuje svět....

    Tato sprava je pro cloveka kterej neví co je to singleplayer zyklon-aeon
    • Singleplayer je pro mě jakákoliv hra, kde mě neotravujou, nemůžou potkat a ani já nemohu potkat ostatní hráče. Klidně si dál plácej nesmysly o něčem co neznáš. My ostatní si hry budeme v klidu užívat dál.
      • Svoboda je pro me kdyz jsem fizlovanej a sledovanej ale nevim o tom. *3*
        • nekromant33
          Sarkasmus, super. Možná, když už používáš internet, bys sis mohl taky vygooglovat, co znamená ironie, protože jakmile na něj vlezeš, tak přesně taková svoboda se tě týká, ať už se ti to líbí nebo ne.
          • Pokud je připojovaní hry na server tak to je super singleplayer vyhráli jste fanboyove nehte si tuhle nudnou gridovacku pro sebe :D

            Pokud se připojujes na server ovlivnuješ tam svět i pro jiny lidi i když je nevidiš je to pořad online ne singleplayer
            fanboyove ted mužete řvat jak chcete :d
            • nekromant33
              to že tam nebude offline solo play oznámil Braben ještě před vydáním
            • Tak ještě jednou a pomalu. To hlavní co ti rozporuju je tvůj zmatek v pojmech singleplayer, multiplayer, online a offline. Dál tvoje hlášky, že ve hře nejsou planety a jiné výkřiky.

              Znova se ptám: hrála jsi tu hru?? Ano, ne?

              Protože mám takový pocit, že jsi buď troll, nebo hater, co to nikdy nehrál. V obou případech je diskuze s tebou ztrátou času.
            • Tohle bylo na kickstaru uvedený že to bude ve hře ale lidí tvrdí praví opak že to tam není co je na tom pravdy ?? Sean Murray by se měl učit od profiku :d
              Bylo to co se tam píše od vydaní hry ano nebo ne ?

              https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=223142

              https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/40j106/broken_promises_a_collection_going_through_the/

              To že fanboyové hraní hru je užásné :d
            • Trvalé připojení k netu používá spousta her z různých důvodů např. copy protection.
              Neustále si pleteš pojmy singleplayer, multiplayer, online a offline. Použiju tvoji rétoriku: nastuduj si to prosím.
              To, že vyvracím tvoje z prstu vycucané, promiň ze zaručeně pravdivého Redditu opsané, žvásty ještě neznamená, že jsem fanboy. Všichni kromě tebe tu napsali relevantní názory, ta hra určitě není bezchybná a určitě nesedne z různých důvodů každému. Jen ty tu meleš nesmysly, jak obsahově, tak gramaticky. Viz. tvůj příspěvek o nehratelnosti na klávesnici zkombinovaný, úplně nesmyslně, s odkazem na pvp/pve.
              BTW: Pořád čekám odpověď na svoji jednoznačně položenou otázku, hrála jsi to? ANO, nebo NE?
            • nekromant33
              "Pokud se připojujes na server ovlivnuješ tam svět i pro jiny lidi i když je nevidiš je to pořad online ne singleplayer"
              Sean Murray by z tebe měl radost
            • Je to super hra pokud vypnou servery už si to nikdy životě nezahrají ani singleplayer :-d good game !!
              to si radši koupim nějaký MMO než nějaký "SinglePlayer" v Elite dangerous :-d
        • Nějak nechápu souvislost tvého příspěvku.
  • nová KIA RIO ! 8x
  • a to má ta hra i nějakou kampaň, nebo se tam jen tak lítá
    • k čemu kampan v sandboxu
      • protože ne každého baví nudný grind a létání od ničeho k ničemu. Já chci příběh, postavy, cusceny emoce
        • Tebe nebaví styl No man sky to je škoda :d v nms jsou apon planety :d
          • nekromant33
            No mans sky je ořezanej minecraft s nejarkádovitějším ovládáním lodi, jak je to jen možný. Jabka a hrušky.
            • Promiň, ale máš v tom trošku zmatek.

              Singl si začala řešit ty, pár se nás tu snažilo tě přesvědčit, že máš zmatek v pojmech.

              Můje prvotní reakce byla na tvoje NEdoporučení hry, ačkoliv podle všech indicií jsi ji nikdy nehrála. Do teď jsi nebyla schopná odpovědět na jednoduchou otázku jestli jsi to osobně hrála.

              Takže já mám celkem jasno, už mě nebaví krmit trolla.
            • Btw Nikdo si tuhle hru nebude kupovat "SinglePlayeru" ale kvůli multaku.
              Řešíte tu blbost
            • Mezku mezku jen jsem uvedla že tam měl být singleplayer v offline modu nic víc a to že si někdo hraje na mě to není můj problém řešite tu blbosti jako male detí
            • Prosím, kde přesně si řekla

              "jen jsem řekla že je to stejný grind pokud se snažíš vydělávat težením/ obchodovaní nakup levně a prodej draze je taky nudný stereotyp"

              Jediné co jsem zaregistroval byly tvoje pomotané definice singleplayer, multiplayer, online, offline a jiné zmatené výkřiky typu v Elite nejsou planety.
            • nekromant33
              srovnávalas elite a nms, na základě diskuze a vláknu v jakým jsme, já uvedl v čem se liší
            • jen jsem řekla že je to stejný grind pokud se snažíš vydělávat težením/ obchodovaní nakup levně a prodej draze je taky nudný stereotyp

              Nikdo tady nehodnotí hru podle ovládaní ani neříkala že je to stejný zajímalo by mě kde sis to vycucal s prstu ? :D

              Vím co je to grindovaní a obchodování z doby Freelancera nejlepší vesmírný hry dokud nevyjde star citizen :D
      • lebo je to také lepšie keď máš kampaň v sandboxe
    • je tam jedna zábávna kampaň, kupuj dlc abys mohl mít víc obsahu co měl být ve hře ( za cenu 20 až 40eu a to se vyplatí) Je to zábava můžeš si vyzkoušet doporučuju.
      • Mel byt ve hre? Rekl kdo?
        • Ještě jsem zapomněla dodat že tam měl být i singleplayer ale není tam
          • Aha. A k čemu je tam tedy možnost solo play? Pro srandu králíkům?
            • nekromant33
              tak teď už to všechno co si napsal dává smysl, asi jsem fakt pomalejší, protože mě trvalo několik příspěvků pochopit, že dávat platný argumenty vůči tobě je ekvivalent hraní šachů s holubem, nezáleží na tom, jak jsem v nich dobrej. Holub stejně bude jenom shazovat figurky, vyse*e se na šachovnici a ještě se bude naparovat jako že vyhrál.

              Takže se klidně napařuj.
            • Jestli ti je dvanact, nejsi schopen logicky a objektivne uvazovat ze to co je pro tebe relevantni a irelevantni nema na skutecnost, ze singlplayer nepotrebuje byt online vubec zadny vliv a jestli je tvoje PC po pripojeni k internetu verejne, tak chapu.
              Ale taky co bych cekal od cloveka ktery je tu prihlaseny pres sluzbu na sbirani informaci o lidech. Dali ti za to koblihu, teda flashku?
            • nekromant33
              ma no, elite je prezistentni svet a solo play je tam fakt jen pro ty nejasocialnejsi hrace, kteri si koupi hru popisovanou jako massive multiplayer a i presto dupou, ze chteji hrat sami

              jinej důvod je pro me irelevantni, drm me nezajima, protoze si hry kupuju a kdyz mas zarizeni pripojeny k internetu, tak je uplne jedno komu davas svoleni si informace o nem ziskat, protoze jsou verejny jakmile se pripojis k siti, at uz se ti to libi nebo ne
            • Ne, to ty jenom nechapes, ze pro singlplayer opravdu neni potreba byt online a pokud to online byt musi, tak to ma jiny duvod. *3*
            • nekromant33
              další člověk, kterej nevidí ironii v tom psát o nějakým špehování při hrání hry v internetový diskuzi a zároveň zaměňuje singleplayer mod za offline mod, začínáte se točit v kroužku
            • Diablo 3 na PC singl nema a ani nemuze, vsechno bezi na serveru. "Online singleplayer" je jenom sebeklam ovci jako ty, ze zerou velkymu bratovi z ruky a nechavaji se pri tom spehovat.
            • nekromant33
              mě šlo o tvou "definici" singleplayeru, kterou napadáš prvním příspěvkem na kterej tady reagujeme, ale jo, zahraj to do fanboyismu, to s tím, vzhledem k tomu jak obecná a na příkladu úplně jiný hry založená je moje první reakce, má hodně společnýho
            • Ja to neřeším ty to tady celou dobu řešíš odpověděl si jako fanboy agresivně bezdůvodně :d

              jen jsem dodala kickstartu bylo napsaný měl být singleplayer v offline modu nic víc :D
            • nekromant33
              já to nehraju kvůli singleplayeru protože mě to nikdo jako singleplayer neprezentoval, fanboy nebo ne, když píšeš něco co fakticky není pravda, tak to pravda není
            • Fanboy alert incoming hádat se fanboyem nemá cenu :D on má vždy pravdu tak si hraj ten "SinglePlayer" užij si ho, když za par let vypnou servery :D
            • nekromant33
              Diablo 3. Slovy tři. Trojka.

              Ale ono když řešíš takovýhle p*čoviny u hry, jejíž description na steamu začíná "Elite Dangerous is the definitive massively multiplayer space epic", tak nevím, proč jsem čekal že vyplodíš něco smysluplnýho.
            • Takže potřebuješ na "SinglePlayer" Internet pokud ho nemaš nebo máš spatný a pokud někumu padne net tak si to ani nezahraje protože je to "SinglePlayer" na to potřebuješ internet a servery jinak by to nebil "SinglePlayer" že je to tak :D hahaha You are funny :D haha

              nejlepší "SinglePlayer" na světe :d

              BTW Diablo II ma offline mode
            • nekromant33
              takže Diablo 3 singleplayer taky nemá?

              Je důvod, proč se to, čeho se tady ti dezinformovaný, nebo pomaleji chápavý jedinci dožadují, jmenuje singleplayer a ne offlineplayer.
            • Podle tvé úvahy Guild Wars 2 má taky singleplayer, protože to taky hraješ specialních zonách kde muže hrát jeden clověk :d

              star wars the old republic mužeš hodít dungeony solo takže je to taky singleplayer
            • Evidentně tady někdo tu hru neviděl ani z rychlíku. Hra singleplayer má. Nemá offline singleplayer, ale singleplayer má a musí být online, jelikož akce lidí, kteří hrajou v solo play mají vliv na online hru.
            • Tyhle dvě stránky říkají něco jiného

              https://www.rockpapershotgun.com/2014/11/17/elite-dangerous-no-offline-singleplayer/

              https://www.vg247.com/2014/11/18/elite-dangerous-single-player-online-only/
        • https://www.reddit.com/r/EliteDangerous/comments/40j106/broken_promises_a_collection_going_through_the/ sliby chybi :-d
  • Ze by duvod se k te nesmirne vesmirne nude vratit?
  • Prosim vas, je v te hre co delat ? Krome letani v prazdnem vesmiru? Uvazuji o koupi, nez vyjde StarCitizen. Mam rad Scifi, Freelancer apodobne. Nebo pokud existuje lepsi varianta? X3 me veru moc nechytlo.
    • uzivatel1982
      No ve hře je docela dost činností. Mimo obchodování, bounty huntingu, těžení a těhlech činností je tam docela propracovaný systém frakcí a v rámci horizon i zábavný hledání surovin pro inženýry na planetách. Generovaný mise jsou standartní pro vesmirný simulátory, ale vzhledem k zábavnému letovému modelu a super grafice mě bavili docela dlouho. Když se člověk učastní community goalů a celkově třeba začne spolupracovat s lidma a učastnit se různých výprav, tak to dokáže nabídnout užasný zážitky. Elite má pro mě obrovskou sílu i v tom, že je jeho vesmír generovaný na realných základech naší galaxie. Pokud člověka baví vesmír, tak je prostě zajimavé navštívit třeba nejbližší neutronovou hvěždu, mlhovinu nebo spoustu různých astronomicky zajímavých těles. Sice to nemá přímo nějakou řízenou kampaň a hodně záleží na hráči. Jaký si to udělá takový to má, ale pro fanoušky scifi a vesmíru je to prostě nejlepší varianta v současnoti. Navíc to neustále rozšiřují a přidávají do hry nový obsah. Doporučuju vlastnit joystick pro lepší zážitek.
      • Vše okolo vesmíru mě hodně zajímá a o týhle hře uvažuju už hodně dlouho, navíc mě baví hry typu Euro truck simulator 2 kterou beru jako relax a ne každýmu to přijde zabavný. Myslíš že má smysl koupit jen základ bez Horizons ? Jakej joystick bys mi doporučil ?
    • Taronyu
      Je, ak to nehraješ sám. Ja v tom mám už cez 600 hodín a stále to aktívne hrajem, s nejakými pauzami samozrejme.
    • X Rebirth 4.0 už není tak blbá hra, jako při vydání, ale nedá se to brát jako pokračování X3, je to úplně jiná hra z prostředí X.
    • Zalezi co koho bavi, ja na zacatku hru hral fakt hodne a bavilo me obchodovat. Vzhledem k tomu ze tam jsou i frakce a muzes se ruzne účastnit pruzkumu, bitev a pomáhat vlastne ovlivňovat dany vesmir, tak je to dle mého super hra (mit vic casu, tak bych se k tomu hned vratil :).
      Rozhodne to není tolik o konkretnim pribehu, kterého by jsi byl účasten ale formou komunity a vlastne všech v okoli jsi schopen ovlivňovat urcite casti onoho světa a to je na tom to hezke. Proste sandbox, ale nedava ti do rukou něco jako super hrdinu, bez kterého se svet neobejde, ale rekneme ze jsi proste někdo z mnoha, který svou aktivitou muze ovlivňovat okoli.
      • PS: Pokud jsi nerozhodny, tak doporucuji se podivat na nejake gameplaye, které ukazuji, co se tam da delat.
        Obchod - plnenim questu dorucovat material, ktery potrebuji, prevazet ho jen jako vlastni obhchodnik bez cile a jen vydelek. Pasovani zboží nebo jeho kradeni.
        Boj - účastnit se bitev mensich frakci a nebo pomáhat vellkym v expanzích, hrat jako pirat na hranici zákona a nechat se lovit lovci odmen. Nebo naopak lovit prave ony piraty.
        Prozkoumávat - vzit lod a prohledávat hvezdne systémy a dostat se hooodne daleko, kde není zadna civilizace.
        Pribeh je resen vlastne jak postupne lidi pridavaji nejake pribehy a nebo snaha o další rozsirovani obytných casti ve vesmiru (prispivani na budovani nove hvezdne stanice). Pribeh je formou zprav ruznych a ty vlastne ctes jako v novinách, co se kde udalo. A muzes se tam vydat. Třeba prave na zacatku nebylo mimozemšťanech ani zminka jen naznaky, a tady uz je i vic ukazuji.
        • Slyšela jsem tahle hra je nehratelná na klávesnice a myší půjde hrát pvp/pve ???
          • Proč se ptáš? Podle hnoje co si tady nakydala, máš ve hře stovky hodin vyčtených z redditu. Běž radši na pastvu do WOWka.
    • Nedoporučuju kupovat nekompletní hru to i freelancer je 100% krát lepší tam aspoň jsou planety, měsíce, minové pole atd...
      Chybí tam 80% co by měl byt ve hře a co tam chybí dodávají v DLC aby sté hry vydřeli co nejvíc peněz.
      • Doporučení od někoho kdo, podle příspěvků, tu hru pravděpodobně ani nehrál, vskutku nemá váhu.
        Proč tu píšeš takové zavádějící informace?
        • Hlavně se nauč vyznám co je to singleplayer
          • Ano, technicky máš pravdu, čistý singleplayer to není. Ale z hlediska interakce s živým hráčem to single je. Se skutečnou osobou se v režimu sólo nepotkáš. To, že okolní vesmír určitým způsobem ovlivňují jiní hráči je irelevantní. Z tvého pohledu je nerozlišitelné, právě díky chybějící interakci, jestli to je zásah hráče, nebo enginu.
            Nutnost stálého připojení na net? To má dnes kdejaká hra, s tím jestli je single, nebo ne to nesouvisí. Takže prázdný argument.
            Další informace opět směs polopravd.
            Ve hře nejsou planety? Trošku vytržené z kontextu. Nejsou tam vůbec, nebo na nich nelze přistát? V základní hře se na nich nedalo přistát, doplněno v DLC. Atd., atd..
            Takže shrnuto, někdo kdo by si tu chtěl zjistit nějaké základní informace o hře, by tu od tebe dostal poměrně dost zkreslený obrázek.
            Pěkně tu hru shrnul "jump" tady někde v diskuzi. Jeho příspěvek má nějakou informační hodnotu. Tvůj se blíží nule.
            Takže se ptám, hrála si to, nebo jen papouškuješ cizí názory a chystáš lidi za slovo?
            • Njn takže potře buješ na "SinglePlayer" Internet pokud ho nemaš nebo máš spatný a pokud někumu padne net tak si to ani nezahraje protože je to "SinglePlayer" na to potřebuješ internet a servery jinak byto nebil "SinglePlayer" že je to tak :D
          • Nauč se pravopis.. Slíbyli?????
            • Nežiju v Ceský republice takže nemusim se učit :-* nic :-*
        • jaký zavadějcí informace je to na redditu, takže je to pravdam btw kickstartu slíbyli singleplayer a campain v offline modu . Kde to je ???
          • "...je to na redditu, takze je to pravda..." :DDD
    • Ja si to uzivam na Oculusu a je paradni zazitek si jednou za cas odletet par obchodnich cest nebo si zabojovat, ale bez nej me to zaclo nudit cca po 100 hodinach. Ja uz psali ostatni, nejaka pribehova kampan by tomu vubec neskodila.
    • není to špatný..zabavý tak na 100 - 150 hodin což je můj případ...ale doporučuji přikoupit horizon...záleží co se ti líbí, mě se nejvíc líbilo pašování a bylo to i poměrně výdělečné :) hru mám dva roky a kousek v podstatě jak vyšla a za tu dobu se dost vylepšila....ja na ni dlouho nešáhl až pak po koupi horizons to jsem nahral cca 70 hodin
    • Neni, je to nuda, s Freelancerem se to neda srovnavat. Mam nahrano asi padesat hodin, nedavno jsem si to zapnul, uvazoval jsem totiz o koupi Horizons, ale po kratkem znovusetkani jsem napad zavrhl. Dokud ve hre nebude hra, nema to pro mne smysl. Pocitove a technicky je to vsak zpracovane moc pekne, obsah vsak chybi, bohuzel
  • jj, pamatuju, zx spectrum 48kB, magnetofonova paska, ELITE, vektorova grafika, bozi *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit