Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Nakonec docela super zajímavá hra, s  soubojákem který si vypujčil Kingdom come :D jen kdyby kampan byla delší.

  • Ta hra vypadá že začátku jako pěkná blbost, ale opak je pravdou.
    Od doby co ta hra vyšla uběhla strašně dlouhá doba a hra se velice změnila. Ono naučit se správně hrát za některou z postav je docela těžké. Točit správně po sobě jdoucí bomba není nic lehkého a občas si člověk připadá jak chobotnice.
    Tahle hra má potenciál jen ji nesmí autoři nechat umřít.
    • Tak tady tě můžu uklidnit, to co už je mrtvé umřít nemůže.
  • Jack1947
    No byl jsem docela byl rád za tohle oznámení ale chápu důvod proč to tak udělali ( prostě moc velký nezájem a odliv hráčů) Nicméně někdo kdo nestihl ani jeden free weekend supr a už mám staženo 60gb macek uh. Jsem rád i za novou kampan aspon ta hra vydrží trochu déle *4*

    Beztak to bude hra kterou si zapnu na pár hodin a zas vypnu. Takže mě to tolik netrápí...
  • Škoda, že nová frakce a mod bude až v říjnu, ale těším se moc. *4*
  • Hratelnost tuctová, animace jak z nějakého arkádového automatu s mizerným technickým provedením, ale vizuálně je to docela líbivé.
    • Jack1947
      To je jako bych to už slyšel a viděl ( poslední roky u Ubisoftu u všech her skoro )?
    • Tuctová hratelnost. *15* Napiš mi ty "odborníku" jedinou podobnou multiplayerovou hru, kde je tak propracovaný soubojový systém. K dalším tvým blábolům ani netřeba se vyjadřovat. *3*
      • je to troll
        • Vypadá to tak, nebo tu hru viděl jenom v noci z vlaku.
  • Nejak blbne format stranek a cele se to rozhazuje, udelejte s tim neco panove...
    • Jack1947
      To jsem si vypl i ADBLOCK bez něj to bylo ještě horší... *11* ted už to je ok. Obávám se že v budoucnu by to mohlo být horší. Trochu jako Metro před lety jsem tam reklamu nedohledal a ted poslední roky je inzerce už na hlavní stránce a pak i komerční sdělení ( i když to zas taková reklama není) ale co dvojstránka tak končí reklamou.
    • Kompost
      no ja som pisal na podporu tiscali s rovnakym problemom tak pred 4-5 mesiacmi a po dlhsej komunikacii a "akoze" setreni z ich strany mi bolo oznamene ze som vlastne blb a problem je na mojej strane. ziadna ina stranka sa mi nerozpada...

      edit: a nie ani reklama sa nezobrazuje spravne, takze ucel stranka nesplnila
      • och a ja ze som sam komu sa to deje *8*
        • kkti na gmz zase djbly wbzite :D
    • Hele, zobrazují se ti správně reklamy? Jestli jo, nestěžuj si, účel už stránka splnila.
  • Další rádoby hra, kde rozhodují money nikoli váš um ... no ať si to strčí třeba do zádele, ale tohle nechci ani zadarmo.
    • Vůbec nevíš, o čem kecáš. Kupoval jsem Starter edici, když vyšla před pár měsíci a vůbec to nemá na hratelnost ani skill žádný vliv. Asi po měsíci jsem měl plně otevřené všechny postavy, které jsem chtěl (cca 10), včetně ty z Deluxe edice. Ta hra je čistě o skillu. Vybavení, které si můžeš koupit za peníze v "duelu" a "potyčce" nemají žádný vliv - všichni hrají se základním a v modu "nadvláda" a "hold" se sice vybavení počítá, ale přidá ti to pár procent a ve výsledků není žádný problém porážet hráče s lepším vybavením.

      Taky není divu, že hra má buď hráče, kteří tu hru hrají desítky a stovky hodin a nebo ty, kteří to zapnou 5x, zjistí, že to není tupá mlátička, kde klikáš myší jak chceš a hned to přestanou hrát. Vsadil bych si na to, že si to myslíš i ty, takových naivků je hodně. *3*
      • Je tam nejaky rozumny match making, abych jako novacek nenarazel na profiky, co maji nahrano ty stovky hodin?
        • Ideální není, ale špatný také ne.I vzhledem k tomu, že je teď hra zadarmo, tak ti to bude dávat hlavně lidi, co hrají stejnou dobu, co ty. Také záleží na modu, třeba v "nadvládě" (nejvíce hraný) nebudeš mít s vyhledáváním problém. Primárně to vyhledává podle K/D ratia, takže se může stát, že budeš čelit i proti hráčům, co hrají delší dobu, ale zase nemají tak dobrý skill.

          Můžeš si to ovlivnit i sám. Pokud ti to při vyhledávání nenajde partu cca do 30 sekund (hrubý odhad), tak to resetuj a vyhledávej zase znovu. Protože čím dýl čekáš, tím je větší pravděpodobnost, že narazíš na zkušenějšího soupeře - při vyhledávání se ti to i napíše, takže to jednoduše poznáš.
          • jak je to s vyberem postavy co jsem cetl tak je par charu ktere sou dalo by se rict neporazitelne kdyz vis co delas takze se na vyssi urovni hrajou jen ty nebo se ve spicce da potkat i neco zakladniho a je jen na skilu ze je ve spicce ?
            • To vůbec ne. Žádná postava není neporazitelná. V rámci možností je ten balanc hodně dobrý a v modech potkáváš běžně všechny postavy. Sem tam dojde na nějaký update, takže i ta postava, která může být mírně silnější zase bude pak trochu slabší a naopak.
          • Diky za info, pokud je to aspon tak, tak to snad bude v pohode. Nejaky tip do zacatku, ceho se rozhodne vyvarovat a naopak jake prvni kroky jsou ty zasadni? *2*
            Jsem PC hrac, ale tohle bude asi hratelnejsi na gamepadu, nebo se pletu?
            • Já gamepad zkoušel a přišlo mi to strašně krkolomný během finty, což začneš brzy používat. Ještě to ale někdy vyzkouším. 

              Rozhodně ale není některé ovládání v nevýhodě. 

              Singl je dobrej na seznámení se s několika hrdinami a je za to slušná dávka železa na nákup prvních hrdinů. Jinak hrát můžeš snad cokoli i bez nákupu. Jen nebudeš dostávat výbavu.

              • Pouzivej treninkovej mod a to nejen na začátku 
              • Nauč se coutrovat guard break (prolomení obrany) ať je to pro tebe automatika
              • Nauč se používat finty, zmacknes heavy atack, ihned potom E ke zrušení a pak útok z jiného směru nebo Guard break
              • Nepodceňuj Boty

            • Diky
            • Jsou tam dobré výuky pro začátečníky, tak ty si určitě projdi, naučí tě to základní prvky a pak i ty pokročilejší. Projít si singl jako první, taky určitě neuškodí. Pak se podívej, co má postava, za kterou budeš chtít hrát, za chvaty. Mají třeba 10-20 chvatů. Já si je psal i na papír, jelikož hraju třeba za těch 10 postav (primárně za 3) a mít to před sebou neuškodí.
              Můžeš taky vyhledávat multiplayer proti botum, jak duel, tak všechny ostatní mody, pokud se nebudeš napřed cítit proti hráčům. Rozhodně je to na začátek jednoduší. Já to třeba nevěděl a hned jsem hrál proto hráčům. *1* Ale výsledky jsem měl i tak dobré, takže mi to vůbec nevadilo.

              Mě ta hra pořádně nalákala, když byla na podzim 2017 k vyzkoušení a strašně moc se mi líbil soubojový systém na myši, takže i kvůli tomu jsem to koupil. Automaticky jsem tedy nechtěl přejít ke gamepadu. Někteří to na gamepadu hrají, ale i ti, co to hrají stovky hodin se jednoznačně neshodnou na tom, co je lepší. Já gamepad sem tam na hry používám (měl jsem i PS1 a 2) a v některých hrách to má určitě výhody, ale jak už jsem řekl, hodně se mi líbí, jak je to na myši dobře udělané. Můžeš zkusit obojí.
          • Jack1947
            Takže klasika s tím že těm zkušenejším přibude více noobů, potom jestli tam je chat tak očekávám i trochu té soli, pepře a vaginálních přirovnání :D Nicméně to je tak u každé onlajnovky. Kdyby tam byl coop ale to by se taky bez obvinování matek a otců asi neobešlo ta kampan je prý docela krátká a jen ukazuje základní věci ve hře. DUel radši rovnou vypustím já jsem ještě četl že tam jsou problémy s leavery.
            • Tahle hra má snad jednu z nej komunit. S hatem nebo trollenim jsem se nesetkal, naoak spíš respekt i když padneš. 

              Chat používám v duelech, když kapnes na slušného člověka, tak pokecáte, vyzkoušíte různé hrdiny. Nějaké % volů tam ale také určitě bude

            • Ti "zkušenější" ale budou mít srovnatelné K/D ratio, takže to pro ně ani noobové být nemusí. Chat tam je primárně v heslech, jako třeba "dobrý boj", "sorry". Textový se téměř vůbec nepoužívá, takže na nadávku jen tak lehce nenarazíš. To je právě v pohodě.
              Singl je příjemná oddechovka asi na 8 hodin, ale je to hra zaměřena hlavně na multplayer. Něco jak Battlefield v tomto směru.
        • Jack1947
          Která hra to tak má ?
          • Nevim na co se ptas. Me zajima, jak to funguje ve For Honor.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit