Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdyby si me nekdo chtel pridat a hrat se mnou tak muj nick je DrastaCZ. Budu rad za trochu tymove hry.
  • Veskoslav
    Hraji občas, tak 2-3 "zápasy" týdně. Zatím dobré, jenom mě serou autoaticky naváděné rakety, když obnažím své plechové pozadí.
  • Vidlec
    No, jelikož jsem fanda Battletechu a vyrůstal jsem na MW3 a MW4, tak jsem z tohoto počinu nadšený. Ale v životě jsem neviděl, aby někdo takhle zprasil a zabugoval CryEngine 3. //Piranha Bytes//
    • Nevím, ale myslím, že je rozdíl mezi Piranha Bytes a Piranha Games *3*
      • Vidlec
        Tak sorry za fail. Nicméně se styl jejich programování v podstatě neliší.
        • V tom máš pravdu *1*, hergot navodil jsi mi chuť zahrát si zase Gothica *1*
  • A pak přijde mech Ivan Vladimirovič Mičurin a bude střílet ovocem *3*. Hned se mi vybavila písnička od skupiny Harlej *1*.
  • Bohatýra odporúčam *4*
  • bjsman
    jedná se pořád o betaverzi, nebo už to jede jako plná? Zkoušel jsem to chvílu hrát a pevně doufám, že je to jen beta, protože nemožnost výběru serveru (150+ ping fakt není ok) a dokonce nemožnost nastavení sensitivity myši mě zatím spíš odrazují. *13*
    • je to beta jeste hooodne daleko od releasu. uz nebudou zadne wipy
  • Hrajete to nekdo? pochopil jsem spravne ze si mechy musite kupovat za mesice jinak muzete behat pouze s trial mechama?
    • Ghost47
      Funguje to podobně jako ve World of Tanks - skoro všechny mechy jde koupit za C-Bills, které člověk dostává za mise. Skutečnýma penězma se pak platí třeba za rozšíření hangáru nebo "prémiové" mechy jako je tenhle Muromec.
  • a co Čurila Plenkovič ? bude taky ?
  • Jak říkali kucí z redakce prostě a jednoduše tam není ta destrukce budov a prostředí *9*
    • Kluci z redakce nehrajou MP, a tak plácaj co je napadne. To prostředí, třeba domy, tam jsou kvůli krytí, protože něktreré typy jednotek prostě v otevřené krajině nemají šanci.
      Konkretně v MWO by jses třeba k missile boatu který si takhle " vyčistil " okolí od domů neměl nikdy šanci dostat:)
    • Není, ale ono to níčení ostatních mechů stojí za to:)...sice bych si radší zahrál coop proti AI armádě, ale i takhle proti lidem to má svoje a pocit váhy z těch mechů jde. A tunning vlastní bestie je taky vcelku hezky vymyšlenej. Stojí za test.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit