Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezky si pobavil, ale vynechme trolling a dejme trochu skutečné psychologie. Psychologové tomu, co tu předvádíš, říkají "projekce". Když někdo žije ve své bublině, kterou považuje za objektivní pravdu a tu se snaží lidem okolo vnucovat jako samozřejmost. Doporučuju nastudovat, celkem častý problém u některých jedinců.
    • 1.) Máte pravdu. "Projekce" vskutku lépe odpovídá tomu, co jste dříve napsal a vašemu zkreslenému názoru. To, že jsem to označil za "popření", byla očividná chyba.

      2.) Kdyby vás ty nejlepší hry na PS skutečně "nezajímali", tak by jste vůbec na můj komentář neodpověděl. Tohle je prostý empirický důkaz. Je mi líto, že vám musím poukázat trhliny ve vaší bublině.

      Je to trochu ironií, že sám žijete v takové bublině a z nějakého důvodu se snažíte ostatním vnutit, že právě všichni ostatní si mýlí a jenom vy reprezentujete tu "objektivitu".
    • @Derp
  • Nejsou to spis tvurci Remember Me?
    • ??

      V prvním odstavci je uvedeno, že to jsou tvůrci Life is Strange a Remember Me.
      • No ale to podle me neni pravda, podle me jsou to dva ruzny tymy. Jeden delal Remember Me, ktera zpadla, a druhej delal Life is Strange, coz je hit. Tym, co delal LiS ted podle me dela LiS 2... alespon to jsem cetl. Podle me je to zasadni rozdil. Ale mozna se pletu.
        • Jack1947
          Což podle mě dost neprávem zajímavá myšlenka to byla ale prostě mechnismy a hratelnost se moc nepovedli. Bohužel.
        • Khanemis
          Dontnod je poměrně malé nezávislé studio s necelými dvěma stovkami zaměstnanců. A po neúspěchu Remember Me takřka zkrachovali. Úspěch Life is Strange jim vyloženě zachránil krk, takže celkem dost pochybuji, že dokáží dát interně dohromady dva na sobě nezávislé týmy, které budou vyvíjet obě hry. Část vývojářů samozřejmě už mezitím může pracovat na Life is Strange 2, ale podle mě se to bude přelívat v rámci jediného týmu:)
  • Khanemis
    Ať to nepokazí, ať to nepokazí, ať to nepokazí...:) Rád bych si to zahrál, ale rozhodně chci počkat na první ohlasy, protože se trochu bojím, že ta hra promrhá svůj potenciál.
    • Inquisitor
      Navíc ulic plných špíny a temných zakoutí Londýna se všudypřítomnou povalující se mlhou není nikdy dost. Miluju tu atmosféru viktoriánského Londýna. Tady je to sice už po první válce, ale ta atmosféra tam je.
    • Na YT je asi 40 minut gameplaye z poloviny hry. Dost to připomíná zaklínače, ale víc okořeněný adventurou (lidský příběhy hrají větší roli) a rozhovory jsou ve stylu dragon age/mass effect.
      Dokonce skilly se větví stejným způsobem, jako tomu bylo u mass effect 3 :D
      Troufám si říct, že to bude jedno z nej RPG roku 2018.
      • Na videa nekoukam, protoze si nechci zkazit zazitek, ale je nutne zabijet nevinne pro XP a nebo to jde dohrat stylem pacifista?
        • No, prý to jde dohrát bez jediného zabití, ale vysávání civilistů (zejména těch, které jste blíže poznali nebo jste jim pomohli, vyléčili je apod.) dává hromadu expů, který dost pomůžou. Nevím zda jsou questy za expy, ale určitě jich je pár za zabíjení nepřátelských NPC. Mám takovej dojem že hra bude balancovat mezi oblíbeností u civilistů (za což bude lepší výbava a další výhody) a jejich vysáváním (za což bude tuna expů, ale má to svou cenu)
        • Hra vychází za 3 dny... za 3 dny budete znát odpověď.
    • Krescz
      přesně, miluju upířiny a tohle prostě musí vyjít :)
  • Tohle jaro je nabušené: v řadě za sebou God of War, Detroit:BH, Vampyr.
    Už se nemůžu dočkat.
    • Jack1947
      To jo na pc tak nabouchaný že už nevím co bych hrál *7*

      Vampyr je spíše dost rozporuplné tady se člověk těší aby to nějak nedomrvily..
      • Jacku, je na čase, aby jsi přestal škudlit peníze a pořídil si konečně to PS4, aby sis zahrál ty nejlepší hry, které na PC neuvidíš...
        • Jack1947
          Jak můžu škudlit peníze které nemám ? :D heheh, šak jo jednou pořídím No pressure man!

          *2*
        • Ty nejlepší hry, který spoustu PC hráčů nezajímaj.
          • Psychologové tomu stavu říkají "popření". Když něco nemůžete mít (zahrát si to), tak si začnete namlouvat, že to není až tak dobré a že to vlastně za to nestojí, a postupně se ty myšlenky (na to, jak je ta hra dobrá) vytěsnit z mysli a zapomenout...

            Nic si z toho nedělejte, prostě ne každý si může dovolit si koupit PS4. Není to žádná hanba, že na to nemáte...
            • :DDDDDD "dovolit si ps4"! :D LOL
          • Jack1947
            Mě ano...
    • Radkaa
      Jurassic World Evolution už za 12 dní. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit