Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ChyrenCZ

    Pokud je stejně "věrohodně" dokumentováno i období Protektorátu, nemám nic proti. Ale obávám se, že tam se o českém a moravském pohraničí v době těsně před okupací nic tak důkladně neprobíralo. Ani o tom, jak si Polsko nejprve chtělo uzmout kus Těšínska. :P

  • Horst_Fuchs

    Jedna z nejlepších jedině pokud se bavíme o edukativních hrách.

    Byl to fajn interaktivní dokument, hra opravdu slabá.


    O žádným hlubokým zážitku tu nemůže být řeč. Ale možná je to jen tím,
    že těsně před hraním jsem dočetl Karikovu velmi brutální knížku Na
    Smrť na podobné téma. :)

  • Hidden

    Jestli by nejak mely vypadat edukacni hry, tak takhle - prezentovat pokud mozno objektivne fakta z ruznych pohledu a zanechat silny dojem, aby "hraci" neco v hlave uvizlo. Jsem docela zvedav.

  • Němci si nic jiného po 2 druhé světové válce nezasloužili. Co čekali? Že je budou naši litovat za ta zvěrstva co se doupuštěli na našich lidech? Attentat hraji se smutkem, Svobodu budu hrát se zadostiučiněním a s úsměvem na tváři.

    • celoush

      Vyprávěj těm slovenským železničářům, které si Pazúr sebral i s německými civilisty z transportu a postřílel je naprosto bezostyšně na Švédských šancích ... ty "úsměve na tváři"

      • Slováci se také přidaly na stranu němců.

  • triptich

    po skúsenostiach s atentátom do tohto asi nepôjdem. resp. pôjdem, ale neviem si predstaviť kedy a ako. aj podľa toho, aké sú popísané dojmy, hra bude silný zážitok a... teším sa, ale už teraz viem, že skončím s depkou ako po this war of mine.

  • Jack1947

    No ten attentat si musím ještě před svobodou dát ( ta taky bude asi celkem drsná)

  • exmaxx

    Wow. Ty hry (1942, 1945) me hodne zajimaji, ale hur se mi hleda nalada, kdy bych se do neceho takoveho pustil, aby me to neposlalo do kolen. Diky za preview.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit