Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevypadá to špatně,ale zatím ani dobře..pro mě je zatím jasná jednička Sins Of A Solar Empire:Rebellion .Ale jak tu již někdo zmínil,tato game má taky problém s využitím CPU,tudíž se náročnější hry s více hrači nedají po cca hodině ani hrát...je to až moc velká škoda...jelikož komplexnější hru sem zatím nenašel a engine je i v dnešní době výbornej..nehledě na možnost použití různých modů jako Star Wars,Star Trek ,nebo muj nej Battlestar Galactica .Takže tato game bude muset hodně předvést aby mě to donutilo jí přinejmenším zkusit.Každopádně palec nahoru pro vývojáře,protože kvalitních a i nekvalitních RTS je opravdu velmi málo.
  • Hm, takže ta hra bude víceméně o ničem, nevěřím že multiplayer vydrží bavit dlouho. Jak rychle se o ní začalo mluvit (kvůli DX12), tak rychle se o ní zase přestane mluvit.. jakmile přijdou zajímavější hry zkušenějších studií, kterými bude tohle tech demo vytěsněno i z těch DX12 benchmarků.
  • "Představte si Onslaught mód jako RTS, kde ovládáte futuristické tanky, vznášedla a válečné lodě, bojujete o energetické uzly a tomu všemu vévodí zatím nevyvážená porce zábavy." Nevyvážená porce zábavy... vévodí... bojům o energetické uzly. Ach jo.


    A čekal jsem aspoň řádku o DX12.
    • njn novinarina
  • Blue.Shark
    Doufám, že budou po vydání tvůrci podporovat modderskou komunitu jako v případě Galactic Civilizations nebo Sins of Solar Empire. Pokud tomu tak bude, mod na způsob Supreme Commandera je téměř jistota.
  • Pamatuje ještě někdo The Metal Fatigue? To byla RTS. Dodnes se mi nepodařilo ji dohrát na nejvyšší obtížnost *3*
  • Na konci článku je napsáno, že Sins of the Solar Empire není singleplayer, vlastním jen Rebellion, ale měl jsem za to že singl byl i v půdovní hře...
    • Asi to bylo myšleno tak, že tam není příběhová kampaň.
  • Technicky je to moc pekny... skoda ze jim ty jednotky nemohl navrhovat nekdo kdo ma trochu vkus.
  • jakubc
    Docela mi u takové hry chybí nějaký test DX12, jestli ho hra v dostupné verzi podporuje.
  • nechapu ze autor dava priklad unreal tournament to je strilecka, cekal bych tak supreme commander.
    • To prirovnani je fakt uplne absurdni a autor by si za nej mel dat facku. Clovek zajimajici se o tuhle hru asi nebude uplne typicky hrac multiplayerovych strilecek, cimz se takove prirovnani ponekud miji ucinkem (ja treba zadny UT nehral a vlastne netusim, co tim chtel basnik rici).
      • Blue.Shark
        Spojování bodů na mapě po vzoru módu Onslaught. Vlastně dost padnoucí přirovnání.
  • Llour
    Že by konečně nástupce Supreme Commanderu? *4*
    • me by uprime stacilo kdyby supreme commander mohl vyuzivat vic jak 2 jadra processoru a nemel bych duvod menit... ale tak pokud to bude mit experimentalni jednotky asi bych tomu sanci mohl dat
      • Mně by úplně stačilo, kdyby někdo udělal HD remake Total Annihilation. Pak by se celej SC a jeho podobizny mohli jít zahrabat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit