Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rejsek
    Co to tu je za stupidní kecy? On vás nekdo v takových hrách nutí odbíhat z hlavní dějové linky? Já třeba teď u W3 na boční úkoly zcela se*u. Můžete valit takovým světem lineárně jen v hlavním příběhu, ale holt někdo ten pocit, že něco může vidět a neuvidí to nezvládne a musí si zanadávat :-D
    • Tvoje ofenzivní mluva mě přivádí na myšlenku, že tvůj věk asi začíná jedničkou, že jsem se trefil?
      Zrovna W3 není moc dobrý příklad sandboxu, nemyslíš? A zrovna hrát W3 a schválně opomíjet vedlejší questy, to už ho raději nehrát vůbec a doufat, že později na něho bude více času. A zajímalo by mě, proč zrovna ty hraješ W3 takovým způsobem, toho hraju i já, pomaličku, vč. vedlejších questů. Každopádně ti ale gratuluji, že ten pocit, že "něco můžeš vidět a neuvidíš to", bravurně zvládáš ;)
      • Rejsek
        Vůbec ses netrefil, ale klidně to zkoušej dál, zřejmě jsi expert na souzení lidí podle jednoho komentáře. A ke tvé hloupé otázce - proč? No protože mě to tak baví, proč asi (facepalm). Baví mě příběh a na sanbox kálím jak to jen jde. Byla to reakce na ty dole, co si stěžují na to že sandbox je nekonečný, že potřebují, aby jim někdo dal striktní mantinely a kvůli tomu si hru raději vůbec nezahrají. Ale to ti nemusím přece znova vysvětlovat. Podle toho jak se ptáš a píšeš jsi velice moudrý a můj předchozí komentář jsi plně pochopil :-D
        • Takže hlavní dějová linie W3 je "příběh" a vedlejší questy jsou "sanbox". Ok, už chápu. (facepalm :P)
  • Souhlasím s Manslayer - trefnej koment. Z toho důvodu se vyhýbám takovým hrám a dám přednost rychlým fpskám jako je Overwatch nebo PUBG, na dvě hry po práci..Zapnu si Watchdogs 2, Metal Gears Solid V/ Gta V.. a seděl bych u toho hodiny. Raději se tomu tak vyhýbám a upřednostním arkádu, bojovku, broforce, či cokoliv instantního.
  • Další pískoviště, další nekonečná hra, na kterou nemá pracující člověk čas. Jak já bych chtěl více klasických singleplayer her s levely a vizí zdárného konce...
    • To bloudeni po openworldech podobnýho typu jsem uz dost prezranej, vždyť je to v podstatě nuda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit